• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: nic extra a spaced se mi moc nepovedl, muj druhy double build, na ten prvni jsem vzal coils juggernaut v nerezu a bida... ale jinak stejne, chut pecka :)

    ty nerez juggernaut of coilology.. poprve jsem v Zeus nabuildil a naskakala mi koprivka na lokti jako treba z cajovych aromat, alergie... a teda chutnalo to min, Ni80 mi zatim vyhovuje nejvic



    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Přiď budeš pod párou :-).
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: no uvidim jesli zase nebudu pod vodou :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Přijde na sraz? Mám tu od srazu na hájích pro Tene ten medový liquid co jsem Ti slíbil. + par měsíců než jsem ho namichal. Jen už asi bude brzy za zenitem. Takže když nedorazis na sraz vyhulime ho tam. Vylevat ho pak po 2 letech nebudu :-D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jeste k tomu Dropu... oba krouzky dole i ten a viku strasne tesni, ze to jde rozebrat fak jen hodne hrubou silo.. jsem cekal ze se to zlepsi po nejaky dobe a kdyz to zvlhcim likvidem.. ale porad nic.. tak je vezmu a lehce jemnym smirglem asi
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mam tu použité. Mnou již nepouzivane Avocado 24 rdta. Chce nekdo? (Výměna apod)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no jak rika wolf, na single hodne ztrácí, double akorat, labůžo :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Bezva. Vem na sraz. Mrknu se. Já mám pro Tebe ještě ten koblih... ale zkouším víc pudinkovou verzi s javorovým sirupem. Kdyžtak vezmu.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Do dropu muzes i singl ale ta chut je slabsi no. Ale jestli chces RDA tak jich tu mam hromadu klidne ti neco muzu levne poslat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Pošli foto :-)
    Já bych chtěl singl rda 25mm
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak uz mam rozbafáno digiflavor drop rda ... a super!!!! :) chut pecka! build +/- easy
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: lak uz to ma v poradku, proste jsem ho celej ohnipal - naprosto nechapu proc to lakovali...
    Predator tu mam taky, ale cte obcas divne odpory, me se libi ze na to RX jde ArcticFox a doufam ze to je uz presnejsi... mozna se pletu a je to furt to samy
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: ty myslis klaicky RX GEN3, ne? Ja mluvim o tom Dual
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ja tu mam krasne cervene tezitko ktere kdysi bylo wismec predatorem :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: máš YIHI SX mini, kromě menu a laku je to super! to už si raděj kup dna 250C. ale proti gustu... :-) já taky ujíždím na iJoy Captain PD 270...
    ZVIRATKO: mám tu Aliena kdyby jsi chtěl :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    KOZLIKK: jo aha, sry, ja si nevsim toho slova dual :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: mam ho uz 3 mesice, presel jsem z rx200 a max spokojenost (zatim) :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ZVIRATKO: proč? jako ty osobne, ne co DJLsb :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    po dloooouhy dobe neco co bych si mozna i koupil...

    Wismec Reuleaux RX GEN3 Dual Review & Giveaway - DJLsb Vapes
    http://www.djlsbvapes.com/2018/04/03/47164/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam