• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Příště dej vědět když budeš dělat objednávku. Mužem se podělit o poštovné. Já už objednával 2x z vapeclub. Akorát těch 10 liber za poštu je dost. Jinak Lost Fog mi chutná více :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Nezklamal jsi s Cosmy Fogs :-)

    Jsem zvědav co řekne na ten med, opravdu med. Chceš aby byl víc sladký? Nebo standardně?
    COSMY
    COSMY --- ---
    neco malo z uk :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo no, nejak se pokusim dorazit, klapne to tak ma 75%
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jinak sraz 21.4.2018 Hřebík upřesni. Je nás tam vic v hlasování. Myslim ze to je zcela jasné viz záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: ja jedu nonstop, jen snad jednou jsem zastavil někde ve vesnici aby h vyměnil vatu...
    MUTOID: to se stává kdyz je změna teplot a otřesy. Dobrý je mít atik se zamykatelnym juicem. Me takhle leakuje láhev liquidu v aute je vždycky oblemcana...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: co jsem fakt nesnášel, kdyz jsem si dal bafadlo vedle sebe na sedacku nebo do dveri a pak to treba jen trochu leaknulo a oblemcana sedacka nebo penezenka nebo tak i kdyz jen trochu
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ja jezdim taky 3h cestu 2x v tydnu vzdy s jednou zastavkou kde plnim vetsinou benale i eliquid :) a kdyz na to prijde davam to i v aute za jizdy taky... spis co me stvalo kdyz mi protekal atik ... squank by byl asi nej reseni. me osobne je jedno uz jestli odsroubuju poklici a pak se musim trefovat s lahviskou nebo jestli tu poklici jen odsunu :) trefit se je pro me problem a nemluvim o tom kdyz mam sklenicku s kapatkem
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: No když jeden třeba 230km v kuse a i 2 hodiny díky dopravě.. tak těch 5ml dam v pohodě a plnit i v zácpě je proste bez sundani ropa o super.
    Zkoušel jsem pharaoh. Šle predstor mi dal jen jeden tank s extenderem a rad bych aby to vydrželo déle, takže něco malého na malý výkon. Vím zendostwnu cajres ať si koupím aromamizer nebo squank :-) ale moc velký pro mě do auta.. asi beru elite. Budu ho mít sdílí zancca 12$ plus minus..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo pardon :) spletl jsem se, kecal jsem o to dneska se segrou a projozdel jsem ijoy a mody s tankama s tovarnima, segra nemota :) sorry...jinak kapitan samoze vypada sexy hlavne, spousta barev na vyber , nemuselo by to uplne tect ale jinak mi to prijde takova "normalka" .. proc ne :) teda do toho auta na plneni za jizdy :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Elite rta singl coil jinému na hlavy. Nebo mas na mysli něco jiného?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no s tim bazenem prave, to potece, me urcite ... ten elite to pro me vubec ne e, tovarni hlavy a spodni airflow
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Jojo Koukal jsem na nej vypadá na dobrej squank šle musíš opatrně. Má malý bazén. Singl bych bral...
    teď koukám na to rta Elite ijoy..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdyz jsme u tech novinek a single coil https://youtu.be/pPCBU46srLk
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jen nepovidej :) ... jo to je vlastne dobrej napad, ale i s tim odkladacim to jde :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Nejsem sběrač :-) chci něco bez odkládání víčka na singl... do auta apod..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: je tu Zeus single co chces vic? :D ... tyhle sběrači holt, ale na druhou stranu kdyby nikdo neutracel, nebude vyvoj tam kde je :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    jaký máte názor, zkušenost s tímto? https://www.fasttech.com/products/9623945

    iJoy ELITE RTA SINGL. celkem zajímavý, levný, a já mám na FT jsem zjistil přes rok kupon na 7$ :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    Geek Vape Zeus Dual Coil RTA - My Favorite Dual Coil RTA? - Build & Wick - Mike Vapes
    http://www.youtube.com/watch?v=cBhkunCMKYo
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Nepočítám kondenzaci (engine nepatrne) (Zeus vůbec)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Je to způsobeny asi 2vecma. Typem vaty (vlakna), a jak vata pracuje časem. A druhy tim jestli ji vlhkou zpracovavas do kanálků.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam