• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Asi tak ale ještě javorovým sirupem zalit :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ? :D

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: to zni jak muj mix nez jsem to zkratil na babičky štamprle na dobrou noc :D ... btw prinesu, potrebuju se toho zbavit :D ... prines jen na košt, stačí par kapek
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: :DDD
    KOZLIKK: nelze. to co z nás leze není normální už :D
    MUTOID: jest nemohl naps co jsem stál v zácpě. no vemu upgradovanou koblihu s borůvkovým džemem, smaženou na másle, politou karamelem a javorovým sirupem s porcí pudinku a posypanou cukrem :-) ale mám tohu už jen asi 40-50ml nějak jsem těch dalších cca 100ml vysál.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Naivni chlapec, nevi ze dokazeme promenit behem peti minut v rakosnickovo kralovstvi libovolne velke prostory. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Taky něco beru.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdyby nahodou mel nekdo neco mixnutyho ciste od decadent vapours tak bych poprosil par kapek sebou na ochutnání ...dik :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: privezu na ochutnavku neco malo od la Tabacchiera ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: klidně 18:00 nemám s tím sebemenší problém. + bude večer chladněji, taže venkovní sraz jak říkáš, další.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KOZLIKK: No dalo by se, ale stim vadit nevim nevim.. Asi si ještě neviděl Rolika s Wolfem viď s titánama ??? :DDD plus v kombinaci se zbytkem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: byl navrh pouze, se přizpůsobím ;)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: Venkovní sraz bych řešil asi až příště..teď ještě furt když zapadne sluníčko je docela chladno kor se studenym pivkem..Ale dali by se udělal zahradky Žižkov nebo kdekoliv jinde...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ok tak kdo chce jit ven a kdo do vape baru... btw toceny bejva lepsi nez lachout :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: a vubec, ma bejt pekne, nemate nekdo kolem na zizkove nejakou zahradku s pivkem na vejpovani?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LOL, já bych tam tak od 17 mohl bejt...nebo to teda necháme až od 18 no
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Já měl v plánu dorazit tak na pátou, ale sám tam sedět nebudu, takže počítám s šestou.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KOZLIKK: Většinou s HC jádrem končíme až okolo půlnoci ;) :D

    KOZLIKK: WOLFGAR: Ok, v poho ;) tak to možná s tou 16 nebudem hrotit...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jsem v praci takze se take nejspis pred 6tou neukazu, ale dorazim.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: ja dorazim kolem 6ty.... vezmu sebou džusy co mi nejdou a nejaky aroma od FA co nechci a akorat by mi propadly max... vezmete nekdo cotton bacon jestli mate, chtel bych vyzkouset prosim :) kdyby nekdo chtel na zkousku, beru sebou fusion cotton a kendo gold
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!!!! TAKŽE ZÍTRA SRAZ VE VAPE BARU START CCA 16-17 END ??:?? :) !!!!!

    Bořivojova 2422/15, 130 00 Praha 3-Vinohrady

    http://vapebar.cz/domains/vapebar.cz/index.php/contast.html

    !!! KAPÁKY A DOBITÝ BATERKY S SEBOU ;) !!!

    STANDA Z VAPE BARU MI TO POTVRDIL ;)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: tj, 3d foto dneska nafotis na kdejakym telefonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam