• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: zrovna jsem zkoukl dnes :) ... me odrazuje to buildovani... zeus dual taky uz na ceste :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Tedy bych tipoval
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    TRAGIKOMIX: klony
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Muze mi nekdo vysvelit proc je Vapor Giant V5/V4 cenove v cz kolem 2-3k a na fasttech/gearbest stoji par dolaru? Jsou to nake fejky? Nebo vlastnite ho nekdo a objednaval z ciny?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    vím jen o vape bazaru: http://www.vapebazarpraha.cz/
    a pak se pokouší uspořádat velký celorepublikový sraz Štěpán z Monkey liquid, ale zatím to vypadá špatně. Poslední zpráva na fb:
    "Ciao all , protože se zatím účast moc nekoná , zvažuji alternativy. Je nás doposud 30 registrovaných účastníků , což sál moc nezaplní,

    Tudíž vyhlašuji . Pokud do 20.5. nebude registrováno alespoň 100 lidí , zvážíme či neudělat sraz opět pro méně lidí v kolibě v Dejvicích, či akci vůbec nezrušit.
    Vcelku chápu že akce na Vape Bazaru je pro všechny jako novinka zajímavější, a někomu se nechce jet v Červnu do Prahy hned 2x."
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JUDE: pokud vím, tak letos Vape Show není.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Snad přežijete můj hnusný fb font. Zase tam někdo řešil to video jak frajer i bouchla do ksichtu mechanika
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: Těžko říct. Me láká víc ten starý...
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    JIKE: Co rikate na ten deck a jak se to bude buildit? Takove netradicni decky me odrazuji od podobnych RTA. Jsem zvedav co budete rikat na ten Zeus dual.
    JUDE
    JUDE --- ---
    Pořídíl sem pulse 22 bf a teda zatim kangertech dripbox 2 btw ten jejich subdrip 2 stojí za vyliž imho... než ztratim tu krytku na lahvičku snad mi vyrobí něco regulovatelnýho ne obrovskyho za slušný prachy - SS obyč drat 24GA kerej používám hulí to na mě až až chuť je parádní jako u všech kapáků... btw kdy je ta vapeshow?
    JIKE
    JIKE --- ---
    OBS Engine v2 RTA - Is it The Best? - Build & Wick - Mike Vapes
    http://www.youtube.com/watch?v=bZeHoawsgEI
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JUDE: pulse bf kit ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JUDE: Zalezi jestli chces mechaniku nebo nastavitelnou a jestli ti staci jedna baterka. Jestli chces regulovanou tak gbox je fajn jen chce vymenit lahvicku a Radar RDA kterej davaj k tomu je skvelej, ten me hodne prekvapil.
    JUDE
    JUDE --- ---
    hoši co si mam koupit za squonk sadu běžně dostupnou vaše naše jejich teda ne případně jinde v cz?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: me by zajimalo cisteni a udrzba u toho... uvidime
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jasně
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: To jen pro zajímavost. Uvidíme.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já bych počkal na recenze, ty destičky mi tedy dost připomínají tu co byla v ncr rda...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Introducing the everlasting subohm tank - Joyetech RFC Riftcore Duo
    http://www.youtube.com/watch?v=WYIsFyVQYX4
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: hmmmm ... me uz cestuje zeus dual no, tak to engine 2 uz je pro me na nejakou chvilku pasé :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam