• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: no me chybi jen to kroupani tech arasidu :D
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    MUTOID: Měl jsem a je to fakt jak kdybys inhaloval kakaovej prášek :D (na mě moc takový hutný/těžký) ale jedna z nejreálnějších příchutí... spolu s mandarinkou od Bozz.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Hrebiku... jak jsi rikal ze ti chutna bisqiz od fuu... tak z tohodle se ti postavi https://thefuu.com/en/spécialités/729-sublime-cacao-co.html :D ... mnamka ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: skladem :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Kdyby vás zajímalo, jak se to má se srazem, co pořádá Štěpán (Monkey Liquid):
    ---
    post z 27.5.:
    Protože jsme sál pro 300 hlav nezaplnili , byli dvě varianty. Zrušit nebo zmenšit. Protože zájem jevíte stále, budeme zmenšovat.

    Takže. V Dejvicích nemají volný termín. Už jsem se chtěl věšet že nevím kde to udělat. Sedím na zahrádce, piju pivo , jím výborný burger a přemýšlím kde. Pak jsem ve výskoku s výkřikem HUREKA prorazil hlavou betonovou zeď a prohlásil se za vola.

    Sedím ve výborné restauraci , jím výborné jídlo , piju výborný pivo a ještě to tam super vypadá. Tak proč to neudělat tady ?

    Takže sraz :

    23.6.2018 od 17:00 - 23:00hod , pokud nedomluvíme jinak
    Místo konání : Restaurant Vidličky a nože, Vinohradská 224, Praha 10- Strašníce

    Výborná dopravní dostupnost, parkování u restaurace, jinak jakž takž, pokud bude plno automaticky se směrujte na Počernickou ulici,tam je nejvíce místa. Nejjednodušší orientace pro nevědomé, mimo pražské a jinak postižené lidi. Metrem na stanici Strašnická nebo Želivského, trasa A zelená. Je jedno na kterou z nich , cíl se nachází v podstatě mezi nimi, dále tramvají č.26 do stanice Vozovna Strašnice a jste před restaurací.

    Pro cestovatele vlakem. Ze Hlavního nádraží tramvají č.5 nebo 26 do stanice Vozovna Strašnice, a nacházíte se v podstatě před restaurací. Z Masarykova nádraží je to úplně stejné. Z Nádraží Vršovice tramvají č.7 do stanice Vozovna Strašnice, ale pozor , nutno pokračovat kousek po směru tramvaje, ma křižovatce kolem Reifaissen bank do leva a cca po 100m jste u cíle.

    Jako kompenzace zpět za vstupné je prozatím plánován mega obrovský výborný burger s hranolkama a dipem. V den konání akce bude na místě i otevřený grill, plus běžná kuchyně dle jídelního lístku. Tuším že mají na čepu asi čtyři piva, nějaké domácí limonády a další jiné nealko.

    Přikládám odkaz na FB restaurace:
    https://www.facebook.com/vidlickyanoze.strasnice/

    Takže opět začínám brát registrace. Piště zde ve zprávě , dostanete číslo účtu kam poslat 200,-/osobu.

    BTW. Totální ochcávka. Máme zarezervovanou restauraci , ale nacpeme se klidně i na zahrádku, kdyby začalo pršet,nám místa v restauraci nikdo nesebere.

    Prosím zainteresované a registrované, přesdílejte tento příspěvek kam to půjde,ať to zjistí i ostatní co tento profil nesledují.
    ---
    post z 4.6.:
    Info ke srazu 23.6. Beru nadále registrační vstup 200,-/osoba , nicméně stejně tak už všem vysvětluji že vstup platit nemusí. Aktuálně registrované vstupné slouží k tomu aby jsme věděli alespoň minimální množství účastníků, a jako garance že se na Vás dostane ten úžasný burger co tam dělají.

    Účast oficiálně potvrdil Stifmaister, bude mít stůl s coily , www.myeliquid.store s nabídkou úžasných liquidů, Czech vape a jejich rozsáhlý sortiment bude také přítomen. Dovolím si pidi promo výstavu PARATROOPERů.

    Protože je na místě dispozice jaká je , pravděpodobně jako soutěž uděláme jen fill the cup (doufám že jsem to napsal správně), plus nějakou tombolu. Ceny v tombole jsou přislíbené od Impérie, VAPE CENTRUM, PARATROOPERS, a hádám že Czech vape taky něco přihodí.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Hmm by jsme mohli vyzkoušet ;)

    Organická vata Canna Cotton - KuřákůvSEN.cz
    https://www.kurakuvsen.cz/organicka-vata-canna-cotton/
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: na liquidy jeste koukam :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: super, tak mi pak pinkni do mailu kolik a kam ti to mam poslat :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    MUTOID: problem to neni :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: no ja jsem ho nelde zahledl uz drive a pak jsem koukal na boxy co maji a ejhle, za 70liber ujde :)... jestli je to problem tak to nech ale :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    MUTOID: haha to me nenapadlo ze nekdo bude chtít i neco jine nez liquid :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: ten zeleny co jeste maji
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY:Okie mrknu a kdyz tak napisu.
    COSMY
    COSMY --- ---
    TRAGIKOMIX: tak tyden ? +/-
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Je nějaký deadline na objednávku?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    TRAGIKOMIX: jj praha co v brne ze :-P
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Kde by proběhlo předání? Praha? Do Brna nejedu :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    neprida se nekdo k objednavce https://www.vapeclub.co.uk/ ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam