• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: super.... nahodou mam vse v hranatych sklenenych lahvích, ale mam mensi takze ten pomer nesedne... koupim dve větší a zkusim taky... dik za tip a test! :)
    jinak myslis ze kdyz to dam v tom skle vzdy pred shake zahrat do lazne, tak by to teoreticky melo jeste naboostovat ne?
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak by to asi ještě chtělo tak 2 dny. ale i tak musím říct, že to funguje.

    princip je jednoduchý:

    namácháte si co chcete a ideálně 70/30
    dáte jej do nádoby - lahve, Pet, sklo ideálně aby měla spíš hranatý tvar, než kulatý
    vždy ideálně musí být objem nádoby cca 3x větší, než je množství liquidu.
    Každý večer a ráno ho jako barman budete šejkovat, až z toho bude naprosto bílá pěna, která se pak šejkovat skoro nedá - cca 30sec-1min max
    Vždy za cca 12 hodin se z tho stane čirá kapalina a znovu šejkovat.

    Tím jak se to totálně protřepe a za studena zmiňuji, ale i za tepla to nevadí, tak se to rychleji propojuje. Podmínkou je opravdu konzistence liquidu - bílá pěna. Jak tam nejsou kulaté, nýbrž hranaté stěny - rohy, dno hlavně, tak to více naráží a více se to mění na pěnu. Tím se to ryhleji vzájmeně propojí. Je to fakt jak jsem psa šíleně jednoduché. Důležité je dodržet jen:
    1/3 naplnění nádoby
    ideálně hranatá
    2x denně šejkovat do bílé pěny

    puding mi za 10 dnů dostal barvu co cca po 2 měs jen ležení, což je úspěch.

    easy?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: tady tekno verze... ta se ti mozna bude libit vic :)

    COSMY
    COSMY --- ---
    MUTOID: no nemas zac ja to jen dones z pankrace na andel :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    COSMY: ja ti jeste jednou dik za toho atlase... je super... jediny co, tak display by mohl trochu vic svitit a zvykam si na obladani menu ale jinak je to lehounky, prijemny do ruky a tak, proste spokojenost, dostal jsem co jsem od toho cekal :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    utracel jsem :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Až Vám to nápisu tak se budete smát jaká hloupost to je, ale jak primitivně to funguje. Zítra ochutnam a řeknu jestli po 10 dnech zabralo :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: nenapinej co zkousis? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Když to bude chutnat jak má, budete se divit jak moc jednoduchý to je. Vždycky to nejjednodušší řešení bývá správně :-) většinou :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: super :) ... tak to jsem zvedavej co to bude :) ... ja to uz zkousel pridelavat na elektricky kartacek, vrtacku, nebo to postavit na pracku kdyz jede :D ale vysledek zadnej :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    asi se mi podařilo najít cestu, jak urychlit zrání/uležení liquidu z cca 60-90 dnů na cca 10. a čistě mechanickou cestou. je to sice jednoduché, mírně náročné, ale vypadá to, že to funguje 100%. Cenová náročnost 0,- ještě uvidím zítra
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MUTOID: tady je oficialni stanovisko EASA
    EASA Safety Publications Tool
    https://ad.easa.europa.eu/ad/2015-06R1

    vesmes je to nadrazene vsemu s cim muze aerolinka vyrukovat.
    zajimava pasaz je:
    Technical Instructions for the Safe Transport of Dangerous Goods: “Battery-powered portable electronic smoking devices”. The provisions for these items are based on the existing provisions for “portable electronic devices” with the added restrictions of requiring passengers to carry battery-powered portable electronic smoking devices in the cabin and prohibiting their recharging on board the aircraft.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: oboji trochu utahuju na cca 2/3 airflow
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jinak musim rict ze ten recurved je chuti asi jeste o kousek vyse nez drop a to drop je dual... however jiny rda nemam k porovnani :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MUTOID: zeptal bych se aerolinky. Každá má ty lithiovky nastavené trochu jinak.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MUTOID: je nejakej limit Wh co se muze vozit, na vestaveny se to podle me nevztahuje. Radsi bych se zeptal na letisti. Me naposled problem nedelali.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    uz jsme to tu resili parkrat, tak jen si to zopaknout :) ... kdyz letim letadlem a mam box mod, nikdo neresi kolik vezu baterek ze jo? vim ze u ecigaret ma jakoze clovek narok na jednu nahradni baterii ale to jsou ty vestaveny... posledne jsem letel a mel jsem ijust2 ... ted poletim s pulse a s innokinem coz je krapet trochu neco jinyho
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: jj :D lehkej a dobrej do kapsy ted v tom vedru :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: hezkej psychotickej papousek :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam