• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    uz jsme to tu resili parkrat, tak jen si to zopaknout :) ... kdyz letim letadlem a mam box mod, nikdo neresi kolik vezu baterek ze jo? vim ze u ecigaret ma jakoze clovek narok na jednu nahradni baterii ale to jsou ty vestaveny... posledne jsem letel a mel jsem ijust2 ... ted poletim s pulse a s innokinem coz je krapet trochu neco jinyho
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: jj :D lehkej a dobrej do kapsy ted v tom vedru :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: hezkej psychotickej papousek :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: ajo.... :/ no nasadil jsem konecne recurved na pulse 80w :) a teda jakoze zkousim squankovat :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: nic neni videt
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: tak dneska jsem se rozhoupal :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    To je tak kdyz 40let hulis, kdyz uz skoro nemuzes dejchat tak prejdes na vapo a po sesti mesicich ti diagnostikuji raka tak za to samozrejme muze to vapo, to da prece rozum, dokud kouril cigara tak byl prece v pohode.
    Aneb logika v pojeti vzdelavanych skolou zivota.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SAKALICEK: taky mozny...ja tipoval spis leta chlastu a cigaret podle toho jakej byl typek macho a to jabko obcas nespadne daleko od stromu, ze mu asi bylo uz tak blbe ze zkusil vape a zasel k doktorovi
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    MUTOID: nedolecenej zápal plic se někde projevit musí. ;))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MUTOID: klid. me typek presvedcoval ze kdyz palivo hori nizsi teplotou je to mene dokonale spalovani nez u tabaku (coz vesmes je) a tudiz do sebe dostavam vetsi mnozstvi chemickych derivatu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    se musim podelit... dneska jsem mel jednostrany dialog s nejkym ferdou (cca le 40ce, kancelarskej) tady v nemecku co me videl s vapem a vylozene az sproste ze to co mam v ruce je totalno sracka ze jeho tata ted lezi v nemocnici kvuli tomu, ze mu to zpusobilo pouze 8% kapacitu plic atd. ... si tak rikam ze mame internety a mrte informaci ale debil je proste debil :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: no me chybi jen to kroupani tech arasidu :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    simpekne.
    koupil jsem si shit od joyetechu v ramci omezeni koureni.
    dost me to bavi ale jsou tam jiste nedostatky.

    rozhodl jsem se zainvestovat.
    jak moc blby napad je tahle kombinace? (ciste MTL, jako substituce koureni, bez ambic artovych oblacku)
    Asmodus Colossal 80W TC - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/mody-asmodus/asmodus-colossal-80w-tc/
    Aspire Nautilus X - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/aspire/aspire-nautilus-x/

    potrebuji co nejpodobnejsi pocit pri potahovani jako z cigarety (takze nastavitelny airflow se docela hodi)
    preferoval bych mod na jednu baterku (abych mohl kourit v aute)
    na cene nijak vyrazne nezalezi
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    MUTOID: Měl jsem a je to fakt jak kdybys inhaloval kakaovej prášek :D (na mě moc takový hutný/těžký) ale jedna z nejreálnějších příchutí... spolu s mandarinkou od Bozz.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Hrebiku... jak jsi rikal ze ti chutna bisqiz od fuu... tak z tohodle se ti postavi https://thefuu.com/en/spécialités/729-sublime-cacao-co.html :D ... mnamka ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: skladem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam