• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    PNXNTDD: takže to je HOAX?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak jenom info co se týče vapingu ve Vietnamu. Psal jsem si borcem z vapeshopu v Ho-chi minově městě. Můžeš vapovat kde chceš o žádných restrikcích neslyšel. A tímhle mě novinky teda celkem nasraly.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: https://www.facebook.com/pexigahcm/videos/970608266452543/ moc ilegální mi to teda nepříjde :) psal jsem jim at mi daj nějaký info jestli je to jenom nějakej hoax.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JUDE: Mě by celkem zajímalo jak to s tím zákazem ecigaret v Asii fakt je... Konkrétně třeba ve Vietnamu kam se chystám příští měsíc vyrazit jsem našel desítky obchodů co se vapingu týče. Takže podle mě je zákaz jenom na nějakých veřejných místech a novinky.cz klasicky mlží a dělají z toho bůhvíco.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TAMTEN: mno mozna se budu chtit zbavit jednoho colossala kdyby byl jakoze zajem.
    TAMTEN
    TAMTEN --- ---
    Neměl byste někdo nějaký (i starší) grip nazbyt, prosím? Nejlépe na jednu baterku. Předem díky.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: Jj, to dělám, že po doplnění foukám.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Na r.o. jsou 2 rady.
    Trochu víc vaty, nebo po doplnění první fouknout ven
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: odkládání víčka mi nevadí, ostatně má to tak každý atík, co mám. A musím říct, že mi skoro dokonale sedne. Jediné co mi na něm trochu vadí, je že se vždycky přechlastá spirálka, když dolévám liquid...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Už ho mas? Paráda! MIKEVAPES ZAMAKAL A HODNĚ ME LÁKÁ. me maly spiralky nevadí. Nyní motam na 3mm často. Hmmm. Jen by mohli dělat otvírání jako má SMOK na princovi... odkladani víčka je des.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: za mne aktuálně Intake. Ale obávám se, že pro tebe by moc nebyl. Moc velký spirálky se do něj nevejdou.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nejakej tip na super RTA? Aromamizer plus třeba!?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LEXXA: 2x28/36 Nichrom je celkem fér drát. (coilology)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SAKALICEK: cajk. takze vesmes stejny vysledek jako moje badani. a jake civky?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LEXXA: s klidným svědomím ti můžu doporučit bersekera nebo dvojkovou sirénu. berseker je oproti siréně utazenejsi. siréna na nejmenší díry trochu hvízdá.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jinak kdyby někdo měl MTL SMOK stick m17 trubku, umím rewrap hlavy. (Je to easy) ale chce to lepší lupu :-)
    Btw: super mtl na hlavy, vata po 2mesicich nespalena a chuť pořad okay. (Hi pg liquidy)
    Negativa: chtělo by to pojistku na tank zavíráni (jako tfv8 to má) takže se občas otevře. A hůř drží drop tip.
    Naustek jsem dal jinej a to z Cubise, paráda. A okolo otvírání lze dat o kroužek...

    Hlava u nás stojí snad 70. A spotřeba vaty je asi při rebuildu asi 1/16 malého ctverecku..
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Wolf a Šakal poradíí, Sirena je dobrá já ji neměl čas otestovat, ale všichni ji chválí než nějakej KAJFUN:D

    SAKALICEK: kdepak, squank se mi vyrábí na zakázku, a jen ze známosti, jinak bych to nechtěl, by mi to pořád někde teklo :D . já jsem vyloženě RTAčkovej.
    PUMPER :DDD
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: asi ho nutně potřebuju ((:
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kluci už jste někdo koupil pumper 21?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam