• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: napadlo mě, že by ses možná rád podíval, tak jsem ti ho vyfotil po dvou dnech používání:

    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tim to nejspíš nebude, snažim se fakt chlastat alespoň 4 litry vody denně
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEX28XZ: bez do tesca tam si kup tu dvojlitrovku jablko-broskev, vylij to do sebe abys nabral trosku rychlych cukru, pak po hodine jeste 2 litry vody. pokud te boli hlava je to temer jiste kvuli odvodneni organismu. jestli pijes kafe tak za kazdy hrnek kavy 3 stejne hrnky vody. a do druheho dne to bude nejspis pryc
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: taky to může být alergie na pg... mtl mi taky nedělá dobře ...jedu jen dl výhradně
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: ja jednu dobu asi 2 týdny ale to bylo spíš kvůli omezení kafe ... já můžu jen poradit hooooooodne pit
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Help pls, strašně mě poslední dobou bolí hlava a mám za to že je to z vapení... z 80/20 jsem přešel na 50/50 MTL a normal nic jsem vyměnil za nic. salt. cca. 4mg/ml.

    1) Buď sem debil a je to z vedra (což si nemyslim)
    2) Nedělá mi dobře nic. salt (což si taky nemyslim ptže 4mg/ml na mejch 7W je prostě strašně málo)
    3) Nedělá mi dobře high PG

    Zažil někdo z vás něco podobnýho?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: To odpovídá. Zanášení spiralky obsahem liquidu- napalovani bordelu na ni je normální. Pokud je vata vila tak uvnitř nekonenzujw (barva liquidu).
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já teď jedu v podstatě dva atíky - Intake a Aqua Reboot. V Intake čistím spirálku po 1-2 dnech a v Aqua Reboot po 2-3 dnech. V obou na spirálce krustička, ale vata skoro bílá... Co tak píšeš, tak by ten rozdíl mohl být v materiálu - v Intake mám clapton s KA1 omotem, kdežto v Aqua Reboot mám clapton s N80 omotem... (jen pro doplnění, ty 2-3 dny je u mě normální doba, co čistím spirálku, stejně to bylo, když jsem používal Zeus single, Ammit 25, Moradin 25, Aromamizer V2...)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: na Zeus single pod náustkem nebo v něm, dost. ano jistě to také. jde také o teplotu a další vlivy. a tvar drip tipu . uvnitř.. některé tamjí takový zachytávajíc tvar a liquid pak teče dovnitř, což zase na druhou stranu pak zadělává vatu a pak spirálku + chuť...
    kondenzaci v kotelně poznáš tak, že :
    1. nesilnejší kondenzace - jde ti z juice flow zpět do tanku tmavý liquid - tmavá barva (pharaoh to dělá dost..)
    2. zanesená vata tmavším liquidem
    3. stěny kotelny jsou tmavší
    4. spirálka je hned zadělaná + výše nahoře

    dobrí je kdyz drip tip není zase tak studený a zároveň povrch není přilnavý na mlhu

    njlíp co jsem měl atík s kondenzacemi uvnitř jsou: ZEUS SINGLE, OBS ENGINE dual 25 a 22, ijoy captain elite, TFV8 8 BABY beast RBA, ijoy tornado 150, to tak z hlavy... ale taky jde o typ spirál a jak prskají.
    Nejhůře na tom je co jsem měl Pharaoh, OBS ENGIE mini. 25mm Single, Ammit 22 je někde napůl.

    svinění spirálky je v závislosti na kondenzaci + liquid (složení) + jaká spirálka.. dost se sviní kanthal několikrát vypálený. čím méně přilnavý povrch a co nejrychleji chladne spirálka ,tím lépe. + také sturktura a povrch.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: kondenzace v drip tipu trochu, ale to ovlivňuje také jakej tam dám drip tip ne? (ty originální mi úplně nesedly, takže tam mám jinej) Jinak při stejnejch drip tipech je jí tam méně než třeba má Ammit 25 a Zeus.

    Kondenzaci v kotelně poznám jak? To je to jak Zeus mi ke konci tanku začne dávat takovou chuť jakoby se liquid nečím zředil? Tak to tam není. Nebo to je takový to, jak se mi rosí Aromamizer? To tam taky není.

    A narazil jsem na dva takový drobný zápory - trošku hůř se otvírá přístup k základně jak je tam to bublinový sklo a spodej je hodně úzkej. A nějak rychleji se v něm sviní spirálka (ale to může být rukama nebo stylem potahu)...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Zeptám se : ten intake: jak je na tom?
    Kondenzace v kotelne
    Kondenzace v drip tipu
    ?
    Dik
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: netuším. možná Hřebik. nebo tam zavolat. dneska sem to nestihl. ale jako joo.
    bral bych nějaký nový dobrý atík :-)
    HOUMLES: a tenhle coil :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jasný :-)

    Akorát, tušíte někdo, jak je to teď s vapebarem? na fb jsem zahlédl nějaké zvěsti, že je snad zavřený...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: super. nějaký NYX velký sraz ve Vape Baru zase někdy uděláme. na podzim bych to viděl. tak si rezervujte čas :-)
    HREBICK: asi bude zase nepovedená kobliha :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: kdyby byl nějaký sraz, tak bych ho určitě měl sebou...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: podobné jsem měl, ale dost záleží na drátu... díky za tip.

    díky za tipy všem.

    Ono fakt neskutečně záleží v jakém atíku jaký drát máte (kupříkladu v OBS ENGINE se mi větší dráty napalují - napalují vatu a děsně to hřeje). a není to atík na velký výkony...

    Rád bych testnul ten Intake. líbí se mi moc koncepce vnitřku atíku.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Jeden z nich mo dost tavil vatu. Nevím který. Myslím ze ten nichrom..
    mám ještě jeden lepší ale doporučili mi ho Wolf (na asliexpressu už ho šle nevidím u toho prodejce )
    5jader 1 supertenky omot
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE: Možná taky zkusim, dík.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Jeden z nich to je co tam mám. A mám pocit ze jsem to pak předělal na ten nerez a zda sw mi lepsi...


    Look what I found on AliExpress
    http://s.aliexpress.com/RryYVBzE

    https://gearbest.app.link/JY6srhZYeP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam