• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jasný :-)

    Akorát, tušíte někdo, jak je to teď s vapebarem? na fb jsem zahlédl nějaké zvěsti, že je snad zavřený...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: super. nějaký NYX velký sraz ve Vape Baru zase někdy uděláme. na podzim bych to viděl. tak si rezervujte čas :-)
    HREBICK: asi bude zase nepovedená kobliha :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: kdyby byl nějaký sraz, tak bych ho určitě měl sebou...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: podobné jsem měl, ale dost záleží na drátu... díky za tip.

    díky za tipy všem.

    Ono fakt neskutečně záleží v jakém atíku jaký drát máte (kupříkladu v OBS ENGINE se mi větší dráty napalují - napalují vatu a děsně to hřeje). a není to atík na velký výkony...

    Rád bych testnul ten Intake. líbí se mi moc koncepce vnitřku atíku.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Jeden z nich mo dost tavil vatu. Nevím který. Myslím ze ten nichrom..
    mám ještě jeden lepší ale doporučili mi ho Wolf (na asliexpressu už ho šle nevidím u toho prodejce )
    5jader 1 supertenky omot
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE: Možná taky zkusim, dík.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Jeden z nich to je co tam mám. A mám pocit ze jsem to pak předělal na ten nerez a zda sw mi lepsi...


    Look what I found on AliExpress
    http://s.aliexpress.com/RryYVBzE

    https://gearbest.app.link/JY6srhZYeP
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TWOH: Po letech vapovani mam stejny nazor, nerez vede, ale nichrom presto porad pouzivam v buildech kde by odpor nerezi byl prilis nezky. Dobra alternativa jsoi claptony s jadrem z nichromu a omotavkou v nerezu, jen pozor TC na nich nepujde.


    LEXXA:Kazdy atik ma sve drobne nuance ale obecne pravidlo je kdyz to tece vic vaty, kdyz je to suchy min vaty (nebo kratsi, hodne lidi si ucpe napechovanou vatou cely privod liquidu)
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE: Pošli pls link na ten drát, dík. Zkoušel jsem x nichromů a nějak jsem se vždycky prostě pocitově i chuťově vrátil k SS316...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: ok, nejak tohle docucam a pak jeste dam dalsi pokus. uznavam ze rta a moje zrucnost tomu vylozene nahravali
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: tak jsem to myslel :-)jakože dát: hodně vaty + když je málo, přidat extra jen do kanálků ?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: mne prijde naopak ze jsem ty vaty dal malo
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: co mi říkal WOLF - hodně vaty + když je málo, přidat extra jen do kanálků ?

    TWOH: díky. já tam dal nyní dual: SS316 jádro + singl drát omot NI80 .- parametry nevím, ale je to paráda, a tuším na 0,4mm. kdyby někdo chtěl, tak na Aliexpressu... mám link
    TWOH
    TWOH --- ---
    Porovnával jste někdo ZEUS single vs dual? Jestli je to chuťově stejný nebo je dual výraznější?

    JIKE: Triple twisted z drátu SS316L 26Ga průměr 0.4mm -> 6 otáček na spirálu o průměru 3.5mm => odpor 0.3ohm
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    zacatecnicka otazka.
    poridil jsem siren 2 a vyteka mi z direk pro privod vzduchu.
    co jsem mohl udelat spatne?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ni80 predmotany framed staple nebo fused clapton od coilology ... líný řešení :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mě by zajímalo co dáváte do ZEUSU SINGLE za dráty.. aby to hulilo a byla chuť a zároveň aby to sálo + vatu... a jaký parametry. já se tu peru s konfiguracema jinýma než NNI80 + 5x jádro + 1 tenký omot...
    KOZLIKK: já myslím že v pohodě sety. každopádně s Captain PD270 zatím lítá
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JIKE: Já nevim...Jako co procházím zahraniční vape stránky, tak všude píšou, že ve Vietnamu je to ilegální, ale vietnamec z vapeshopu ve Vietnamu mi píše, že s vapováním není vůbec žádnej problém. Tak fakt nevím co si mám myslet. Napíšu ještě do pár shopů a dám vědět.

    Vaping Laws Around the World in 2018
    https://www.redvape.com/blog/vaping-laws-around-the-world-in-2018

    JIKE
    JIKE --- ---
    PNXNTDD: takže to je HOAX?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam