• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: Ještě k tomu zeus dual rta, na doporučení jsem koupil tyhle spirály. Že prej s nima bude fungovat TC i když budou dvě. Nejdřív jsem dvě zničil, protože jsem nebyl spokojenej s tim, jak se žhavěj (jedna vždycky topila o trochu víc/dřív. Pak jsem do toho na doporučení nacpal víc vaty a výsledek spokojenost, už to neprská a mraků dost. Jen jak jsou velký (předpokládam, že to je kvuli tomu?), tak jim fakt trvá, než se roztopěj
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRISHNA: DJ je borec, taky jsem používal kdysi osciloskopy. Každopádně Jón to má na měření výstupních signálu hlavně u TC. Aby věděl jak to tq elektronika poušti ven.
    Vaty víc než min. Ubrat muzes dycky :-)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KOZLIKK: kdyz ja bych chtel dal hulit ten svuj oblibenej liquid, btw, zajimalo by me, na co tam ma typek ten dvoukanalovej osciloskop na konci videa :)))

    JIKE: Ja nejdriv daval vatu a az pak koukal na videa a rekl bych, ze ji tam mam spis vic, nez min


    LEXXA: Ja zhavil taky pred, protoze jsem to okoukal predtim jinde
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOZLIKK: je normalni ze zhavi civku uz s vatou a za mokra?
    pro tu prdel jsem to zkusil a bud jsem trefil vatu uplne presne nebo nevim ale chut je rozhodne lepsi a snese to vetsi wattaz...
    weird
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: spíš víc vaty než míň u těchto RTA.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jaký máte cívky v tom Zeus RTA dual? Dal jsem tam ty, co přišly v balení, ale nějak mi to prská. Mám si namotat vlastní, nebo se dají koupit nějaký funkční/osvědčený? Nebo dělam jinak něco blbě? VG50, výkon jsem zkoušel někde mezi 40 a 70W
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: sladký? vypadá to dobře uvnitř..
    HARAKOCZKA: nee, ale je to hustý :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Originální vitamínové difuzéry společnosti VitaCig®.
    https://www.vitafog.cz/
    Někdo zkoušel?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: báze 80:20 + 10% příchuť. barva liquidu poměrně světlá.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: A to vapujes fakt čistý VG nebo je to tak čistý bez kondenzace???
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: napadlo mě, že by ses možná rád podíval, tak jsem ti ho vyfotil po dvou dnech používání:

    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tim to nejspíš nebude, snažim se fakt chlastat alespoň 4 litry vody denně
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEX28XZ: bez do tesca tam si kup tu dvojlitrovku jablko-broskev, vylij to do sebe abys nabral trosku rychlych cukru, pak po hodine jeste 2 litry vody. pokud te boli hlava je to temer jiste kvuli odvodneni organismu. jestli pijes kafe tak za kazdy hrnek kavy 3 stejne hrnky vody. a do druheho dne to bude nejspis pryc
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: taky to může být alergie na pg... mtl mi taky nedělá dobře ...jedu jen dl výhradně
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: ja jednu dobu asi 2 týdny ale to bylo spíš kvůli omezení kafe ... já můžu jen poradit hooooooodne pit
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Help pls, strašně mě poslední dobou bolí hlava a mám za to že je to z vapení... z 80/20 jsem přešel na 50/50 MTL a normal nic jsem vyměnil za nic. salt. cca. 4mg/ml.

    1) Buď sem debil a je to z vedra (což si nemyslim)
    2) Nedělá mi dobře nic. salt (což si taky nemyslim ptže 4mg/ml na mejch 7W je prostě strašně málo)
    3) Nedělá mi dobře high PG

    Zažil někdo z vás něco podobnýho?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: To odpovídá. Zanášení spiralky obsahem liquidu- napalovani bordelu na ni je normální. Pokud je vata vila tak uvnitř nekonenzujw (barva liquidu).
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já teď jedu v podstatě dva atíky - Intake a Aqua Reboot. V Intake čistím spirálku po 1-2 dnech a v Aqua Reboot po 2-3 dnech. V obou na spirálce krustička, ale vata skoro bílá... Co tak píšeš, tak by ten rozdíl mohl být v materiálu - v Intake mám clapton s KA1 omotem, kdežto v Aqua Reboot mám clapton s N80 omotem... (jen pro doplnění, ty 2-3 dny je u mě normální doba, co čistím spirálku, stejně to bylo, když jsem používal Zeus single, Ammit 25, Moradin 25, Aromamizer V2...)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: na Zeus single pod náustkem nebo v něm, dost. ano jistě to také. jde také o teplotu a další vlivy. a tvar drip tipu . uvnitř.. některé tamjí takový zachytávajíc tvar a liquid pak teče dovnitř, což zase na druhou stranu pak zadělává vatu a pak spirálku + chuť...
    kondenzaci v kotelně poznáš tak, že :
    1. nesilnejší kondenzace - jde ti z juice flow zpět do tanku tmavý liquid - tmavá barva (pharaoh to dělá dost..)
    2. zanesená vata tmavším liquidem
    3. stěny kotelny jsou tmavší
    4. spirálka je hned zadělaná + výše nahoře

    dobrí je kdyz drip tip není zase tak studený a zároveň povrch není přilnavý na mlhu

    njlíp co jsem měl atík s kondenzacemi uvnitř jsou: ZEUS SINGLE, OBS ENGINE dual 25 a 22, ijoy captain elite, TFV8 8 BABY beast RBA, ijoy tornado 150, to tak z hlavy... ale taky jde o typ spirál a jak prskají.
    Nejhůře na tom je co jsem měl Pharaoh, OBS ENGIE mini. 25mm Single, Ammit 22 je někde napůl.

    svinění spirálky je v závislosti na kondenzaci + liquid (složení) + jaká spirálka.. dost se sviní kanthal několikrát vypálený. čím méně přilnavý povrch a co nejrychleji chladne spirálka ,tím lépe. + také sturktura a povrch.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam