• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: sem to říkal, debilní konstrukce. normálně bych to zase reklamoval, nebo si koupil náhradní díl od výrobce s tím, že Ti to nechtějí opravit - kdyby náhodou. Pěknej je a i chip..jen by měli více myslet u mechanických věcí..
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    tak jsem zase ulomil dvířka od pharanormálu a dokonce střízlivý. :( musím konstatovat že jsou to čuráci, takovej pěknej mód to je.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: svlečenou baterii nikdy nepoužívat. i sebemenší zkrat způsobí změny konzistence elektrolitu a pak může dojít k problému kdykoliv později (to platí i pro staré hodně používané baterie)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HREBICK: Ale tak zrovna __V AEGISU__ bych svlecenou baterku jako problem nevidel. Coz nic nemeni na tom, ze to muze byt velky problem v jinym gripu nebo pri manipulaci mimo grip. Ale v tomhle(mmch skvelym - kudy chodim tudy chvalim) zarizeni, no problem.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Chlapi, máte někdo zkušenosti s Geekvape Zeus Dual RTA ? jak je na tom s podáním chuti např. oproti jedničce.
    Původní single-coil Zeus mám a jsem s ním velice spokojený. Případně jsem ještě uvažoval o GeekVape Blitzen RTA.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Ono i bez obalu se tam ta baterka vejde jen tak tak, že skoro nejde ven (i tak je o pár desetin mm přes specifikaci), takže i sebetenčí obal nejspíš bude moc. Ale pro zábavu to můžu zkusit, stejně jedna z baterek už je svlečená :)
    V nejhorším si z nich udělám napájení na arduino nebo jinou hračku
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CERMI_FOX: přebalit ;)
    How to REWRAP your batteries!
    https://www.youtube.com/watch?v=1K8BRdO6DnI
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: Jop
    No musíš s citem
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    JIKE: co myslíš tenčím wrapem? jako izolace té baterky? Bez té se to tam jentaktak vleze a jde i vyklepat, ale nevím, jestli je dobrý nápad mít odizolovanou 5000mAh baterku u obličeje :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: Zkus tenčí wrap? Ale to by jsi čekal asi

    No jinak Intake na GB je v akci i stříbrná

    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MIXI23: taky jsem si myslel, ale asi ne všichni jedou podle specifikací, ta moje šuplerou změřeno má o 0.4mm větší průměr a prostě se tam nevleze (teda vleze, ale asi bych ji už nevyndal)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    CERMI_FOX: Ahoj, používám ale kupoval jsem to z obchodu Vašecigareta.cz v komplet balení od Geekvape (atík / mod / baterie + příslušenství) za 1300,- Kč.

    V balení byla tato baterie.
    Baterie Golisi IMR 26650 - 35A (4300mAh) - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/bateriove-clanky/baterie-golisi-imr-26650-35a--4300mah-/

    nějak nechápu jak může být ta tvoje baterie Větší... by to mělo být nějak unifikovaný né ? :-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Použivá tu někdo Geekvape Aegis mod s 26650 bateriemi? Po dlouhém trápení s poštou mi konečně došel i s baterkama značky liitokala ... a baterky jsou o 0.5mm větší a tudíž se mi tam nevejdou, což jsem si blbec nezjistil předem (baterky téhle značky jinak spokojeně používám). Jsou nějaké vyzkoušené značky?

    Případně, nechce někdo pár 26650 baterií, které jsou o 0.5mm větší? :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    CERMI_FOX: Nemyslím. Co mám zkušenosti saje normálně a neprochcal. Ale pokud budou na nej otresy tak prochcije všecko (kup si něco kde muzes uzavírat liquid)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    JIKE: mno SMOT mám (TFV8) a prochcává. Tohle je lepší model?

    MUTOID: zkusím, dík
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Nebo tak. Ale chce to dírky jinak nesaje. A pak bacha v lezmo poloze pak po tydnu začne curat
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: si do hlavy udelej jednu dve dírky jehlou u toho eleafu a bude ti sat ok
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    existuje prosím nějaký atomizér, který dobře nasává liquid (používám 80% VG), je malý (aby šel nosit EDC v kapse), neprotéká a jdou do něj koupit hotové hlavy, abych si nemusel motat?
    Mám Smok, ten protéká, a eleaf, ten zase zase pomalu nasává liquid a tak se dá jednoduše spálit, tak hledám nějaký ideál
    BAAL
    BAAL --- ---
    LEXXA: Cool to jsem presne hledal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam