• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Haha ikea řeší všecko! :-D
    Nemůžu ho najít na českým trhu. Takže cenu nevím. Viděl jsem ho někde za 75£ a plus poštovní a clo i DPH odhaduji. Takže cena bude asi taky okay! Se zárukou bych so toho šel pokud bych chtěl na jednu baterii tento design módu s tímto chipem.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: ma to prej prave yihi 480
    a to ze na stojaka nedrzi...to vyresi snad gumova podlozka z ikei
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Myslím to SX. Bude v pohodě. Ale na stojáka nebude moc stabilní díky tvaru spodku. Jinak okay. Jako na singl si malin super. Pokud má Yihi chip - jakoze asi má, pak neudělá chybu. (Nekoukal jsem na specifikaci) ale podle toho co si pamatuji a podle vzhledu vidím.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: myslis sirenu?
    protoze na spicu jsem kriveho slova neslysel
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: To fakt blbě tesní. :-( to je spatny.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: No spodek je takovej kulatej. To vidíš na obrázku.
    Já myslím ze budeš happy!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: v cr je za 3.8
    ja jedu max 24w a ergonomie je pro me prednejsi nez vydrz.
    22mm je sirena a spica pro bude taky 22mm
    jak myslis poradne sat?
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    JIKE: Jj, naštěstí jsem si toho všiml zavčasu. Zkoušel jsem všechno možný, všechny možný buildy, kdyby náhodou, ale nic. Vytáhnout nejde.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: Jakoze černý protéká? A nejde vytáhnout zespodu ten centrpin? To je fakt divny.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Předpokládám ze tam je Yihi chip
    Pokud Ti nevadí 1 baterká
    Pokud ti nevadí ze nebude poradně sat
    A nad 24mm asi bude presah atomizeru
    Asi bude dobry mechanicky a nevím kolik stojí normálně.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    muzu mit sx mini mx za 2k. novy se zarukou. je to dobry napad, nebo je to blby napad nebo jaky je to napad?
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    No tak moje radost z Intake je pryč :( Už jsem myslel, že jsem našek konečne perfektní RTAčko, ale začla mi prosakovat skrz centerpin a jelikož je napevno, tak těsnění nevyměním a nechci aby mi to zničilo mod. Tenhle týden mi má dorazit ještě nerez verze, tak snad bude v pohodě a bude to snad vada kusu :(
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: na reklamaci jebu. Nemáme tady někoho z naše vaše??:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: sem to říkal, debilní konstrukce. normálně bych to zase reklamoval, nebo si koupil náhradní díl od výrobce s tím, že Ti to nechtějí opravit - kdyby náhodou. Pěknej je a i chip..jen by měli více myslet u mechanických věcí..
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    tak jsem zase ulomil dvířka od pharanormálu a dokonce střízlivý. :( musím konstatovat že jsou to čuráci, takovej pěknej mód to je.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: svlečenou baterii nikdy nepoužívat. i sebemenší zkrat způsobí změny konzistence elektrolitu a pak může dojít k problému kdykoliv později (to platí i pro staré hodně používané baterie)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HREBICK: Ale tak zrovna __V AEGISU__ bych svlecenou baterku jako problem nevidel. Coz nic nemeni na tom, ze to muze byt velky problem v jinym gripu nebo pri manipulaci mimo grip. Ale v tomhle(mmch skvelym - kudy chodim tudy chvalim) zarizeni, no problem.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Chlapi, máte někdo zkušenosti s Geekvape Zeus Dual RTA ? jak je na tom s podáním chuti např. oproti jedničce.
    Původní single-coil Zeus mám a jsem s ním velice spokojený. Případně jsem ještě uvažoval o GeekVape Blitzen RTA.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Ono i bez obalu se tam ta baterka vejde jen tak tak, že skoro nejde ven (i tak je o pár desetin mm přes specifikaci), takže i sebetenčí obal nejspíš bude moc. Ale pro zábavu to můžu zkusit, stejně jedna z baterek už je svlečená :)
    V nejhorším si z nich udělám napájení na arduino nebo jinou hračku
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CERMI_FOX: přebalit ;)
    How to REWRAP your batteries!
    https://www.youtube.com/watch?v=1K8BRdO6DnI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam