• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Je to p zvyku a náladě. Ba me je někdy i moc typ atiku jako je intake,,- a někdy mi nestačí ano TFV8 se 4 jadrovou hlavou na 120W... a někdy si rad dam MTL.. to je fakt. :-) a dost mi MTL i občas chybí :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: Mango je super. Ale v tom je ještě mnohem méně vzduchu...
    Mně to tedy vyhovuje, já ty vzdušný atíky nějak nedávám. Teď mi přišel z Číny klonu Juggerknotu a při plném af jsem se málem udusil ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Mango jepry super. Ale neměl jsem.
    Něco mezi 1/2 a 1/3 když jsem to srovnával.
    Zvyknes si... ale je to ze začátku dost porod :-) ale kdysi mi to nevadilo. Ale co me navedl Zviratko na vzdušný atiky.. je to fakt těžký.
    Mohl by to udělat v 30mm verzi... jen vyřešit víc tu kondenzaci.
    Zeus singl vůbec de-facto nulová kondenzace v kotelne. Za to v drip tipu je to horsi... otázka je co je lepší. Za me asi naustek. To se dá vyřešit.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: 1/3 bych neřekl. Spíše ta půlka, jak píšeš JIKE. 1/3 má třeba Mango, které též miluju, ale teď se mi v něm zlomila ta keramická základna :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mega výprodej

    Elektronický grip: Lost Vape Skar DNA 75W (Červená + dřevo) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicky-grip-lost-vape-skar-dna-75w-cervena-d-13374

    Elektronický grip: Lost Vape Mirage DNA75C Mod (Dark Grey / Red Blaze) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicky-grip-lost-vape-mirage-dna75c-mod-dark-18004


    • MEGA VÝPRODEJ | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/mega-vyprodej

    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Tak je to 1/3 airflow Zeus single
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: Já na něm nemám na kotelne vůbec napsaný INTAKE...
    asi jsi měl vadný kus. Hlavně, ze vrátili prachy.
    Teď zkouším sladky hodně liquidy a menším vatu po 2 tankach (uvnitř zadelany až beda)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    JIKE: Tak mě přišel ten stříbrnej Intake a zatím po zevrubným testování neteče, takže to vypadá, že ten černej byl fakt vada kusu, GB vrátil v pohodě prachy aspoň.

    Divný ale je, že mají oba trochu odlišnou krabičku, podle scratch kódu ale oba original. Asi byl černej nějaká jiná šarže.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ok, tak já ho taky zkusím :) dik
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: jasný. pro mě komfort, pohodlí, funkce, bezepčí - leaking apod.

    INTAKE: bacha: má poloviční arflow než ZEUS SINGLE.. chuť má 2x čistší než ZEus Single. Spotřeba poloviční na 3mm spirálku NI80 GeekVape Pre-made 6 wraps. 30W
    základna_ total BASE: 24mm, rozšíření na 25mm - buubleglass + mm neměřil jsem asi těch 27-28 odhadem
    Leak: NO
    build: OK
    Kondenzace v náústku: NO
    kondenzace v kotelně: ano - mírná - na rovné ploše
    výměna vaty - do 48 hodin / zašpinění kondenzátem
    plnění: OK
    drip Tip: OK
    Glass: spare glass stejné jako jiné tanky: OK
    Buble Glass: OK
    Deck build: OK
    Lock System: OK
    black version: no leak by centrpin . 24 hours using

    pocit z vapování: OK - chce to větší airflow - více volné

    chuť: 8-8,5/10

    Mlha: 7/10 produkce na single viz buld výše

    za mě: 8/10 overall


    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :) .. spíš to ze proste rda je jiný než rta...celkově bližší kontakt se spiralkou, zahřívání a ve finale ta chuť už o tolik lepší není. stejně tak 8ml bottle vs 4ml me taky nakonec nijak nepřidalo... ten pulse co mam je super do kapsy ze je lehký a menší a hezčí to jo ale to je nakonec jediny.. nemluvim o tom ze protocim 3-5 baterii za den a k pivu jsem si ho ani nikdy nebral :) ... zkusím asi intake a nebo pořídim druheho zeuse single, double moc žere :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: já sem starej tankař :-) mě to přijde nejvíc komfortní. a co Tě k tomu vedlo? čistě komfort?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak po delší době squankovani od toho odstupuju a bojím sebou jako zálohu... tank je prostě komfortnejsi pro mě
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    daruju eGo-T USB Cable Charger (nabijecka e-cigarety http://www.joyetech.com/product/ego-t-usb-cable-charger/), predani v Praze
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Cerny uz nebude se vyjadrili :( ten zlaty je stribrny spise :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SZANDA: diky. jestli dokazu sehnat ten cerny tak do toho pujdu. zlatavej me nejak nebere. a s tim tlacitkem. sam nevim. az/jestli to rozeberu tak na neco prijdu
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Dá se koupit jen z webu výrobce tady - https://www.jacvapour.com/evolv-dna75-25mm - bacha v adrese je sice 25mm, ale ten je teď kompletně vyprodaný, už celkem dlouho a místo něj zasílaji 23mm, který je teda spíše 22mm. Když budeš nakupovat, dej tam discount code ECIGCLICK15 - mě pak vyšel na nějakých 1600Kč a to ti přijde i s malou parádní 18650-26650 USB 1A nabíječkou i s LCD a 18650 2500mAh baterkou. To mě dost překvapilo. Přišel mě asi za týden a pošta byla zdarma, takže celkove super deal. To tlačítko mě na něm ale sere, já si osobně s takovou věcí poradit neumím a snesl bych radu, jak udělat tlačítko tužší :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SZANDA: ten jac vapour vypada velmi zajimave. a jestli mentalne prekousnu ze ztratim zaruku tak s tlacitkem si poradim. a povrchovka... od toho jsou zap wraps.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Já jsem na tom úplně stejně jako ty, všechno vypadá hrozně, no používám a jsem spokojený s Lost Vape Epetite DNA 60, ještě mají dva kousky na ejuice.cz, v černé, vypadají na živo výrazně lépe než na fotce. Pak mě napadá sehnat Boxin DNA75, ale ten už je taky problém najít. Pak se koukni na REBEL MODs UK, ti dělají moc pěkné DNA mody, ačkoliv už trochu dražší. Taky mám doma teď Jac Vapour Series-B DNA - to je skoro jako tube mod s nalepenym displejem, strasne male zarizeni, ale hrozne snadno se poskrabe a ma docela mekke tlacitko, ale je to prcek. No a za par korun, ovsem bez vymenitelne baterky - S-Body Elfin, ten mám docela dlouho a je to příjemný mod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam