• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SZANDA: ten jac vapour vypada velmi zajimave. a jestli mentalne prekousnu ze ztratim zaruku tak s tlacitkem si poradim. a povrchovka... od toho jsou zap wraps.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Já jsem na tom úplně stejně jako ty, všechno vypadá hrozně, no používám a jsem spokojený s Lost Vape Epetite DNA 60, ještě mají dva kousky na ejuice.cz, v černé, vypadají na živo výrazně lépe než na fotce. Pak mě napadá sehnat Boxin DNA75, ale ten už je taky problém najít. Pak se koukni na REBEL MODs UK, ti dělají moc pěkné DNA mody, ačkoliv už trochu dražší. Taky mám doma teď Jac Vapour Series-B DNA - to je skoro jako tube mod s nalepenym displejem, strasne male zarizeni, ale hrozne snadno se poskrabe a ma docela mekke tlacitko, ale je to prcek. No a za par korun, ovsem bez vymenitelne baterky - S-Body Elfin, ten mám docela dlouho a je to příjemný mod.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SZANDA: no vzhledem k tomu ze to chci prave na TC tak vazne z toho nemam radost.
    takze zpet ke kroku 1 a hledat dna co nebude vypadat jak prdel a bude dobre sedet v ruce.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Hele to MX mini bývá i tady v čechách v akci, já ho kupoval za 2600Kč u vasenase, jednu dobu tam byl teď nedávno i za 1990. Měl jsem jej asi tři měsíce, povrchovka stojí za houby, joystick v kapse na prd, přepneš se do bypass režimu ani nevis jak a už si dáváš dryhit a to tlačítko je pod špatným úhlem a hrozně tvrdé. Celkově jej nemohu úplně doporučit a dát za něj 4500 tak jsem pěkně nasranej. Navíc na stole nestojí, je hrozně nestabilní a to TCčko umí lépe DNA, ne že by to nešlo, funguje dobře, ale musíš se absolutně trefit drátem do toho jejich profilu nebo vždy ručně zadat parametry a hlavně nezapomenou zamknout odpor. U DNA nahraju DJaquith v2 profil, nasadim atik, necham to pul hodiny byt a DNA se naučí studený odpor, o nic se nestarám a prostě funguje. Já třeba u yihi nebyl vyloženě spokojený ani u G Classu, ten šel taky z domu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: to je ten. akorat se odecte dph a clo nema smysl v ramci eu resit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Haha ikea řeší všecko! :-D
    Nemůžu ho najít na českým trhu. Takže cenu nevím. Viděl jsem ho někde za 75£ a plus poštovní a clo i DPH odhaduji. Takže cena bude asi taky okay! Se zárukou bych so toho šel pokud bych chtěl na jednu baterii tento design módu s tímto chipem.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: ma to prej prave yihi 480
    a to ze na stojaka nedrzi...to vyresi snad gumova podlozka z ikei
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Myslím to SX. Bude v pohodě. Ale na stojáka nebude moc stabilní díky tvaru spodku. Jinak okay. Jako na singl si malin super. Pokud má Yihi chip - jakoze asi má, pak neudělá chybu. (Nekoukal jsem na specifikaci) ale podle toho co si pamatuji a podle vzhledu vidím.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: myslis sirenu?
    protoze na spicu jsem kriveho slova neslysel
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: To fakt blbě tesní. :-( to je spatny.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: No spodek je takovej kulatej. To vidíš na obrázku.
    Já myslím ze budeš happy!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: v cr je za 3.8
    ja jedu max 24w a ergonomie je pro me prednejsi nez vydrz.
    22mm je sirena a spica pro bude taky 22mm
    jak myslis poradne sat?
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    JIKE: Jj, naštěstí jsem si toho všiml zavčasu. Zkoušel jsem všechno možný, všechny možný buildy, kdyby náhodou, ale nic. Vytáhnout nejde.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: Jakoze černý protéká? A nejde vytáhnout zespodu ten centrpin? To je fakt divny.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEXXA: Předpokládám ze tam je Yihi chip
    Pokud Ti nevadí 1 baterká
    Pokud ti nevadí ze nebude poradně sat
    A nad 24mm asi bude presah atomizeru
    Asi bude dobry mechanicky a nevím kolik stojí normálně.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    muzu mit sx mini mx za 2k. novy se zarukou. je to dobry napad, nebo je to blby napad nebo jaky je to napad?
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    No tak moje radost z Intake je pryč :( Už jsem myslel, že jsem našek konečne perfektní RTAčko, ale začla mi prosakovat skrz centerpin a jelikož je napevno, tak těsnění nevyměním a nechci aby mi to zničilo mod. Tenhle týden mi má dorazit ještě nerez verze, tak snad bude v pohodě a bude to snad vada kusu :(
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: na reklamaci jebu. Nemáme tady někoho z naše vaše??:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: sem to říkal, debilní konstrukce. normálně bych to zase reklamoval, nebo si koupil náhradní díl od výrobce s tím, že Ti to nechtějí opravit - kdyby náhodou. Pěknej je a i chip..jen by měli více myslet u mechanických věcí..
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    tak jsem zase ulomil dvířka od pharanormálu a dokonce střízlivý. :( musím konstatovat že jsou to čuráci, takovej pěknej mód to je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam