• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: to je starý 10 let? nebo zase někdo něco řeší? člověk z toho má pocit, že by měl přejít na pyro, neni to divný?
    to že je ecigareta více náviková víme všichni co tu vapujem :D hlavně Rice pudding :D

    situace kdy popisují problémy nikotinu, s tím souhlasím, předevčírem jse mse náhodně na ulici dal do řeči s jenním pánem, a byl to zkušený kardiolog, a popsal mi co nikotin dělá. primárně zmiňoval spíše škodlivost majority toxických látek v pyru.

    njn
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jakoze jsem úplně mimo zase? Laboruji s tím ze mi mod ukazuje jednou ,15. Pak ,25 pak ,35 pak ,75. A jakoze povoleny centrpin? Jakoze se mi to nestalo víc než rok a vzpomenu si na to až za další den? Hruza... hlavně ze jsem to tu před rokem někomu radil...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Je to p zvyku a náladě. Ba me je někdy i moc typ atiku jako je intake,,- a někdy mi nestačí ano TFV8 se 4 jadrovou hlavou na 120W... a někdy si rad dam MTL.. to je fakt. :-) a dost mi MTL i občas chybí :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: Mango je super. Ale v tom je ještě mnohem méně vzduchu...
    Mně to tedy vyhovuje, já ty vzdušný atíky nějak nedávám. Teď mi přišel z Číny klonu Juggerknotu a při plném af jsem se málem udusil ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Mango jepry super. Ale neměl jsem.
    Něco mezi 1/2 a 1/3 když jsem to srovnával.
    Zvyknes si... ale je to ze začátku dost porod :-) ale kdysi mi to nevadilo. Ale co me navedl Zviratko na vzdušný atiky.. je to fakt těžký.
    Mohl by to udělat v 30mm verzi... jen vyřešit víc tu kondenzaci.
    Zeus singl vůbec de-facto nulová kondenzace v kotelne. Za to v drip tipu je to horsi... otázka je co je lepší. Za me asi naustek. To se dá vyřešit.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: 1/3 bych neřekl. Spíše ta půlka, jak píšeš JIKE. 1/3 má třeba Mango, které též miluju, ale teď se mi v něm zlomila ta keramická základna :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mega výprodej

    Elektronický grip: Lost Vape Skar DNA 75W (Červená + dřevo) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicky-grip-lost-vape-skar-dna-75w-cervena-d-13374

    Elektronický grip: Lost Vape Mirage DNA75C Mod (Dark Grey / Red Blaze) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicky-grip-lost-vape-mirage-dna75c-mod-dark-18004


    • MEGA VÝPRODEJ | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/mega-vyprodej

    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Tak je to 1/3 airflow Zeus single
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: Já na něm nemám na kotelne vůbec napsaný INTAKE...
    asi jsi měl vadný kus. Hlavně, ze vrátili prachy.
    Teď zkouším sladky hodně liquidy a menším vatu po 2 tankach (uvnitř zadelany až beda)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    JIKE: Tak mě přišel ten stříbrnej Intake a zatím po zevrubným testování neteče, takže to vypadá, že ten černej byl fakt vada kusu, GB vrátil v pohodě prachy aspoň.

    Divný ale je, že mají oba trochu odlišnou krabičku, podle scratch kódu ale oba original. Asi byl černej nějaká jiná šarže.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ok, tak já ho taky zkusím :) dik
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: jasný. pro mě komfort, pohodlí, funkce, bezepčí - leaking apod.

    INTAKE: bacha: má poloviční arflow než ZEUS SINGLE.. chuť má 2x čistší než ZEus Single. Spotřeba poloviční na 3mm spirálku NI80 GeekVape Pre-made 6 wraps. 30W
    základna_ total BASE: 24mm, rozšíření na 25mm - buubleglass + mm neměřil jsem asi těch 27-28 odhadem
    Leak: NO
    build: OK
    Kondenzace v náústku: NO
    kondenzace v kotelně: ano - mírná - na rovné ploše
    výměna vaty - do 48 hodin / zašpinění kondenzátem
    plnění: OK
    drip Tip: OK
    Glass: spare glass stejné jako jiné tanky: OK
    Buble Glass: OK
    Deck build: OK
    Lock System: OK
    black version: no leak by centrpin . 24 hours using

    pocit z vapování: OK - chce to větší airflow - více volné

    chuť: 8-8,5/10

    Mlha: 7/10 produkce na single viz buld výše

    za mě: 8/10 overall


    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :) .. spíš to ze proste rda je jiný než rta...celkově bližší kontakt se spiralkou, zahřívání a ve finale ta chuť už o tolik lepší není. stejně tak 8ml bottle vs 4ml me taky nakonec nijak nepřidalo... ten pulse co mam je super do kapsy ze je lehký a menší a hezčí to jo ale to je nakonec jediny.. nemluvim o tom ze protocim 3-5 baterii za den a k pivu jsem si ho ani nikdy nebral :) ... zkusím asi intake a nebo pořídim druheho zeuse single, double moc žere :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: já sem starej tankař :-) mě to přijde nejvíc komfortní. a co Tě k tomu vedlo? čistě komfort?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak po delší době squankovani od toho odstupuju a bojím sebou jako zálohu... tank je prostě komfortnejsi pro mě
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    daruju eGo-T USB Cable Charger (nabijecka e-cigarety http://www.joyetech.com/product/ego-t-usb-cable-charger/), predani v Praze
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    LEXXA: Cerny uz nebude se vyjadrili :( ten zlaty je stribrny spise :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SZANDA: diky. jestli dokazu sehnat ten cerny tak do toho pujdu. zlatavej me nejak nebere. a s tim tlacitkem. sam nevim. az/jestli to rozeberu tak na neco prijdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam