• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NEZBIS85: A vybuchujici mobily od samsungu uz jsi videl? Kazda Li-ion baterie muze byt nebezpecna. U regulovanych zarizeni kde ti to hlida elektronika a ma vetsinou nekolik ruznych pojistek zaroven ti nehrozi nebezpeci vetsinou ani kdyz je pouziva blbec, samozrejme nebyt blbcem je dobry zpusob jak to nebezpeci omezit uplne. Je jedno jestli to je mobil, notebook nebo mod.
    Pri katastrofickem selhani se v naproste vetsine baterka jen odventiluje, je to bezpecnostni opatreni ktere ma kazda baterka prave proto aby k vybuchu nedoslo, ty jsou velmi vzacne a vetsinou jsou nasledkem hned nekolika chyb naraz, u samsungu to byla treba chyba pri vyrobnim procesu baterek v kombinaci s chybou elektroniky. Ve vapingu to nejcasteji jsou kutilove, mechanicke mody bez elektroniky v kombinaci s idiotem.

    TL:DR - pouzivej mody s elektronikou, nepouzivej baterky s potrhanymy wrapy a je pravdepodobnejsi, ze te sejme padajici piano nez ze ti vybuchne baterka.

    SHIMEREC: Eleaf a podobni levni vyrobci jsou radi, ze zvladaji jakz takz nejake TC s obycejnym dratem, nejake slusne TC maji jen DNA a YiHi a to jsou chipy ktere jsou pro svou presnost nekanasobne drazssi.


    JIKE: Myslis krome toho ze jim tecou, prskaji, odchazeji tlacitka a veskere zakladni funkce? :D Joytech umi velke kulove, snazi se vymyslet nove hlavy, ale spis o funkcnost jim jde o to aby to dobre vypadalo v reklame a lidi to kupovali. Pokud je to koncept do ktereho se zadny renomovanejsi vyrobce ktery se obtezuje testovanim svych vyrobku nehrne byl bych co se prakticnosti tyce ponekud skepticky.


    MUTOID: To neni nic noveho, v kanade a nekolika statech to jede uz dobre dva roky. Hlavne je to otazka jen nekolika statu, ne cele USA. Je treba si uvedomit, ze veskera nefederalni legislativa tam funguje na urovni jednotlivych statu, stejne jako treba s marihuanou jsou staty kde je plne legalni a koupite si brko v growshopu na rohu tak staty kde muze clovek dostat i za gram v kapse vysoke tresty. S vapingem to je stejne, nektere staty vaping podporuji a jine potlacuji. Popravde mi situace prijde vic udivujici v jinak liberalni Kanade, asi tam maji tabakovy prumysl uhnizdeny opravdu hluboko.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    NEZBIS85: jako sorry, ale když dodržuješ základní pravidla používání (stejně jako tomu je i u ostatní elektroniky) tak se ti nemůže stát víc než že se občas spálíš.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    btw už se někomu stalo něco jako výbuch baterie, nebo podobný nebezpečný incident? viděl jsem pár hrozivě vypadajících videí, a musím uznat, že následky jsou přeci jen horší než když si někdo zatrhne záděru.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    MUTOID: já četl akorát toto, a u nás to nebude asi tak horký ne?
    E-cigaretám s příchutí hrozí v Americe zákaz, svádějí mladistvé ke kouření - iDNES.cz
    https://ekonomika.idnes.cz/...ne-staty-pxp-/eko-zahranicni.aspx?c=A180913_120756_eko-zahranicni_mato
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    JIKE: máte s RiftCorem někdo zkušenosti ? jak podává chuť atd. ? Vím, že tam je problém s přehříváním a nejsem si jistý zda to už vyřešili.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUTOID: No něco jsem zahlédl. Jak se to tam vyvíjí ? obávám se, že to co se děje tam by se brzy mohlo přenést sem k nám :-(
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ja mel modu hafo, fungovalo mi to vzdycky se vsema :) odpor je odpor
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jenže ty mas yihi. A wismec, ale i wismec mi to dělal. Eleafy mi tohle na složitý spirály dělaly taky. Co píšeš mas pravdu. Ale zkušenost mám takovou co jsem psal.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SHIMEREC: byly ty spiralky opravdu studeny? Neskace tomu odpor? A jsou cely ze SS? Do VW mody vyskakujou pokud do nejaky doby nezmeni spiralka odpor. To muze byt bud
    1) tim ze to neni TC kompatibilni material (odpor nemeni nebo velice malo)
    2) tim ze skace odpor nahodne kvuli nejakymu studenaku
    3) tim ze pocatecni odpor se nacetl vyssi nez za studena (na tohle trpel ArcticFox firmware), v tom pripade pomuze mod uplne vypnout, dat tam atik a pak ho zapnout
    4) moc nizkym vykonem (tzn. spiralka nezmeni dost rychle odpor)

    Zkus to rozhicovat a znova rychle nacist odpor, mel bys videt vyssi (treba 0.17 nebo tak neco)

    JIKE: odpor je odpor, ja pouzivam samy slozity draty a neni problem, jen se blbe ladi u vice coilu stejnej odpor aby nepalil hodne jeden a malo druhej, na to jsou prave super seriovy decky.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Recurve 22$

    WOTOFO RECURVE RDA - $21.99 Free Shipping | GearBest.com Mobile
    https://m.gearbest.com/...m_medium=mail&utm_campaign=GB_eocart_180919_1537371833&eo=VQEKK8CFVMK38HQF
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHIMEREC: Obyc ss316 Spaced . Dobře udělaný jednoduchý drát huli taky dobře. +chuť taky. Jen záleží na konfiguraci.
    SHIMEREC
    SHIMEREC --- ---
    JIKE: dík . koupim obyč drát
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Něco jsem zahlédl. Asi jim chtějí zrušit prichute... a nechat jen tabakovou...?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHIMEREC: Eleafy umí TC tak nějak lip na jednoduchý dráty.
    Pokud je a používat TC na exotický dráty jako frame stapled musíš mít nějaký lepší dna kupříkladu.
    Tohle levný chipy neumí.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    btw sledujete aktuální situaci FDA vs vaping ve státech?
    SHIMEREC
    SHIMEREC --- ---
    Zdravím
    Dneska jsem chtěl zkusit TCR režim na ELEAF INVOKE s atíkem IJOY COMBO RDTA II.
    Pořídil jsem předmotané spirálky COILOGY FRAMED STAPLE SS316L j(3mm, 0,26ohm)
    Výsledný odpor MOD ukazuje 0,15ohm.

    Nastavil jsem režim TCR, zadal jsem koeficient M1 na 92 a potvrdil.
    Při stisknutí fire butonu se ale MOD zase přepne do režimu VW ????

    Zapomě jsem na NĚCO nebo CO jsem udělal blbě.

    Díky za rady.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: to mozna jo ale nikdy se mi moc nelibili...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Joyetech trubky dycky uměl. Ono na tom snad ani není moc co zkazit. Nicméně je to nějaký konecne upgrade a me se to zamlouvá!!! Byť samotný atomizer...
    jsem zvědav na cenu. RiftCore duo stojí dost...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Hmmm, a docela se mi to i celý líbí na to že to je od Joytechu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Haha
    Nový typ... cívky / odporoveho tělíska


    Coil-less Innovation! Joyetech Ultex T80 Kit Review + Giveaway! VapingwithTwisted420
    http://www.youtube.com/watch?v=sE8GfZ7-RB4
    COSMY
    COSMY --- ---
    MIXI23: jesli to neni prosle tak bych to bral vsema 20 :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    COSMY: od kámoše co jezdí do Améru a vozí mi zásobičky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam