• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    HOUMLES: Ale občas tam něco dobrýho i je. Já tam koupil takhle Intake, navic i v akci za nejakej cca 20 USD. A druhej den doma byl. Jinak tam jsou povetsinou klasiky typu Zeus, Crius atp. https://www.gearbest.com/warehouse/?lkid=14664591&wid=1640583
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: A na singl ještě 22mm je dobrej ijoy Elite ...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: problem je to co je pak napsany na konci toho clanku .. na tom sklade gw5 maj akorat par dronu, naky shit cinsky mobily a hovadiny co lidi kupujou nejvic takze fakt nepocitej s tim, ze to budes mit druhej den.
    i ty ostatni sklady co jsou nekde v nemecku, spanelsko apod. toho moc nemaj.. z ecigaret skoro nic.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Když objednávka z Číny dorazí hned druhý den. Gearbest má přímý dopravní kanál pro Česko – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...rbest-oznamil-novy-dopravni-kanal-pro-cesko/sc-3-a-1341862/default.aspx
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: Zdar Xlachtane, pro mě a za mě nejlepší 22mm RTA co jsem měl je: OBS ENGINE MINI 22/23mm DUAL COIL.. ale asi ho těžko seženeš.. je už v doprodeji. zkus to.. kdybys ho našel, dej vědět kde :D chci !!!
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Nějaké tipy na 22mm RBA / RTA? Můj daily driver je TF8 Baby, takže něco jiného :)
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    Mám k prodeji dva úplně nový (zafóliovaný, neotevřený) Innokiny EQ, kdyby někdo chtěl.
    Nechtělo se mi čekat na Aliexpress tak jsem je koupil jinde a Aliexpress teď po měsíci dorazil.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    uff, tohle je fakt luxusni trik
    ☁️ Next level Airbending : nextfuckinglevel
    https://www.reddit.com/r/nextfuckinglevel/comments/9k7ill/next_level_airbending/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIXI23: ale samozrejme. vyssi rezie, klidne stejna marze ale v cistych penezich vic do kapsy
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: To jako vážně ? are you kidding me ? :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MIXI23: Tak samozrejme ze to je nesmyslna vymluva ale i tak si to tabakovy prumysl prosadil. Smutne je, ze prave treba nasevase to v cecach podporila tak ze mame jeste vetsi restrikce nez EU vyzaduje protoze cejtili vyhody pro svuj kseft, na 10ml je hort vetsi marze....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MIXI23: FDA to zamete pod koverec a navíc za co žalovat vlastně? Za omezení ? Možná by šlo za lobby apod- důkazy?

    Hele 1 cigareta zabije snad. Býka. Počet kusů prodaných cigaret na osobu vůči dítěti by tedy měl být na 0,000001ks (1zrnko prachu)...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: Já už v tomhle světě fakt ničemu nerozumím :-) když tu máme třeba zkurvený TPD a prodej lahviček po 10 ml a omezenou dávku nikotinu (odůvodněné tím, že by se mohlo dítě otrávit :-) i když má lahvička dětskou pojistku se kterou má mnohdy problém i dospělý člověk). tak proč se třeba nezačnou cigára prodávat balený po 5ti kusech ? s tím aby byla na krabičce ještě pojistka proti náhodnému otevření. co kdyby se náhodou dítě při zapalování cigarety otrávilo kouřem, nebo by dokonce uhořelo nebo se udusilo při neúmyslném požití :-) Ty vole tohle je fakt nehoráznost. Na následky spojené s kouřením na světě ročně umře 4 800 000 lidí a my budeme zakazovat a omezovat stokrát zdravější variantu jako je vaping :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    JIKE: Jako to snad nemůže projít tohle to. neumím si představit to množství žalob co se snese na FDA a to prostě nerozdýchají.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: Hele mě normálně chodí měsíční Zamplebox s 11ti 30 ml lahvičkama a ještě mi to nestopli :-) a poštovný z USA mě vyjde na 250,- Kč což když si vezmu cenu České pošty (balík do ruky na dobírku) za 168,- Kč tak to není až zas tak hrozný.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: To je presne ten druh omezeni stejne jako evropske regulace vykonstruovany tak aby co nejvice omezil nove vapery, lidi kteri cerstve prechazeji z cigaret atd. tedy ty na kterych utikaji tabakovemu prumyslu nejvetsi prachy takze samozrejme, ze za tim neni nic jineho.
    Hobby scenu to naopak moc neovlivni, zvlast ne v evrope kde je DYI jeste mnohem rozsirenejsi nez v US. Tady by byl spis pruser, ze treba nejviditelnejsi zastupce ceskeho trhu - nase oblibena Vasenase cigareta by se nejspis mohli strhat aby neco takoveho podporili. Sice jim urcite i z webu nejake prachy tecou, ale o vetsinu tech zakazniku by neprisli, jen by zacali chodit do kamennych prodejen a tam maji zdaleka nejlepsi sit v republice takze by to bylo mnohem vic likvidacni pro male obchudky co sazeji na nizssi cenu a ziji skoro jen z webu. Samozrejme z dlouhodobeho hlediska si serou do vlastniho hnizda ale koho to zajima kdyz tu je kratkodoby zisk...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    To nejvic poskodi US prodejce, nikoho jinyho. Oni totiz zakazou to prodavat, ale ne nakupovat, kliknout si neco v cine bude porad stejne legalni...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Já se už dávno ničemu nedivím. Prachy proste vládnou světu od soby co vznikly. Nicméně je to velká Škoda. Teoretický by to mělo naopak podpořit vývoz do zemi mimo US - tedy k nám. Jen doufám, ze se u nás i v EU nic dalšího v podobně Debilnim stylu nechystá...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No prime objednavani z ameriky to asi ovlivni, jinak tezko. Je to jen primy prodej, registrovani obchodnici a dealeri budou fungovat dal. Jenze protoze vzhledem k tomu, kolik stoji postovne a jak vehementne chytaji zasilky z US celnici a domahaji se vypalneho tak se prime objednavani stejne nevyplati. Takze spis pruser jen kdyz mas v oblibe nejakou hodne vzacnou maloprodukci kterou do Evropy nikdo nedovazi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Vypada to ze FDA zakáže veškerý on-line prodej Vape produktu. To ze za tom stojí tabáková lobby je asi jasný.
    Spis jak to ovlivní prodeje u nás nebo ze zahraničí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam