• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WTK: to se nerika ale za petikilo ti 10ml odleju :)
    WTK
    WTK --- ---
    LEXXA: hehe zrovna se sem jdu primo na tohle zeptat:) odkud?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TPD rikali, jed rikali. no tak jo no :)

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TEDDYBEDDY: to máš od Godwina jo? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Na Fb. Elektronická cigareta Fans CZ/Sk za 1100,-


    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUTOID: Super... díky za radu... Hned dneska to vyzkouším na další várce :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIXI23: určitě, jinak to bude pravděpodobně dost škrábat kvůli nikotinu zejo. shake-tepla lázeň-shake-teola lázeň :) ... 3 - 5 dnů podle gusta
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Mě nichrom/kanthal nevyhovuje vůbec, mám v plánu zase něco zkusit, ale jedu čistě SS316, takže to uplně nejsem schopnej posoudit.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    MIXI23: určitě tím nic nezkazíš, když to necháš odpočívat v teple pár hodin ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Potřeboval bych radu... když mi chodí ze Zampleboxu nulky (protože dementní TPD) tak si to doma míchám doma Imperia Dripper boosterem na 3Mg. Otázka zní... měl bych to nechat po promíchání nějaký ten den odležet ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: Já jsem to právě taky nikde nenašel... bude to něco jako Alpha braid coils od Geeku. jen ty Alphy nejsou spaced. Vyhovovala ti ?
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Použil jsem jí a myslim, že to je nichrom, ale nikde jsem to nedohledal a ani recenzenti, co jsem tak viděl.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Nevíte někdo z jakého materiálu je spaced spirálka co dávají k Zeus (Single / Dual coil) ? Případně používáte někdo ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    nahazuju zbytek zásob co momentálně mám... Vše 70/30 - 3Mg (3x100 ml / 3x120 ml).



    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: horká láva :D já mám rád vlažnou zase :D haha
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: chci vidět .-)
    MIXI23: jasný, je použitej, ale jen doma a nespadl. je de-facto jako novej.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23:
    WOLFGAR:
    Já třeba ale vapuju cca 7let a páru chci furt studenou teda. Jedu dual na 30W :) Wolfgarovu horkou lávu ani náhodou :D Takže není moc co by se poddalo spíš o tom co ti jak chutná ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: PS: ta láva dost pobavila :-) jsem to zkusil jednou oroštovat na 100 w a málem jsem vyplivnul plíce :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    JIKE: Pošli foto do SZ a třebas se nějak domluvíme.... ten Mini mi totiž sedí. tak estli to bude podobný :-) je to v suchu.
    TWOH
    TWOH --- ---
    WOLFGAR: Konkrétně u tohohle klonu byl uveden SUBTWO a za mě super.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: Super... moc Všem děkuji za radu. Jak říkáš nebudu to lámat přes koleno a ono se to časem podá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam