• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    simvas. ma nekdo zkusenosti s nic salts bazema?
    ty moje smrdi po vyluhu z tabaku (doslova). nevim jestli behem cesty nezoxidovaly nebo tak neco...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HREBICK: To asi nebude Česká firma :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23: coze?? tak to je husty. Vaprio?? wtf? to byla asi pekna transakce :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Koukal jsem, že našeVaše končí a mění se na Vaprio :-) zaznamenal někdo ?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LEXXA: To by zas tak moc nevadilo, stejne kamaradum z Brna slibuju uz rok ze se nekdy ukazu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOLFGAR: hele presne vim kam te poslat ale je to v Brne.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    XBAHNO: Ano myslel jsem spot welding takze spravny preklad bude svarovani ne pajeni to by bylo soldering.

    Ono je tam te prace vic nez to jen nabodovat. Hromada kabelu a zapojeni control boardu, poslepovat to vsechno dohromady a tak. Nejradeji bych sehnal nekoho kdo se tim zabyva a nebere za to takove absurdni palky jako tech par firem co jsem nasel ze delaji repasy. (cena clanku z nkonu 5 - 6 000 a frajeri prodavaji hotovy pakl za 20 000, chapu ze to par hodin prace bude ale to je sakra dobra hodinovka. A jeste co koukam pouzivaji starsi neefektivni typy 18650 aby usetrili za clanky takze vysledek je zbytecne velky a tezky.)


    HOUMLES: I tak bych si netroufnul se do toho poustet sam. Akumulator z 80ti 18650 vazne nechces delat systemem pokus-omyl :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo pravdu mas, opravuju se .. ne pajet, ale bodovat :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    WOLFGAR: Clanky se nepaji, ale bodove svarujou. Kolega v praci si bodovku postavil(mmch hrozne jednoducha konstrukce, zakladem je trafo z mikrovlnky) a nejspis by to nabodoval, ale Plzen.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    WOLFGAR: kup si neco jako tohle https://www.kickstarter.com/projects/1354698863/diy-li-ion-battery-building-kit-make-your-own-1865
    to je jenom priklad co jsem ted nasel, ale dela uz to vic firem .. je to skladacka a muzes si je pospojovat jak chces bez pajeni...
    nebo pak v cine prodavaj takovy ty lamavy plastovy drzaky, ale ty se musi pajet..
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Budu trochu OT ale neznáte náhodou někdo někoho kdo pájí 18560 Li-Ionky do bloků? Potřeboval bych postavit baterku na elektrokolo a nejenom že je to z baterek z nkonu o dost levnější ale ještě budu mít jistotu jaké baterky tam jsou místo nákupu nějakého hotového článku typu zajíc v pytli v tomhle případě tedy rewrapy a B/C grade baterky v heatwrapu. Navíc mě docela láká udělat blok z 20700 nebo 21700 a to samozřejmě ještě nikdo nevyrábí ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    uzivi nekdo Fog Division Old Navy (20mg NicSalt 50/50) (60ml bez asi 4ml)
    vymenim za nejakou jinou tabakovku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CUBICULA: collosal a spica pro
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    LEXXA: co to je za tank s mod?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WTK: to se nerika ale za petikilo ti 10ml odleju :)
    WTK
    WTK --- ---
    LEXXA: hehe zrovna se sem jdu primo na tohle zeptat:) odkud?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TPD rikali, jed rikali. no tak jo no :)

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TEDDYBEDDY: to máš od Godwina jo? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Na Fb. Elektronická cigareta Fans CZ/Sk za 1100,-


    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUTOID: Super... díky za radu... Hned dneska to vyzkouším na další várce :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam