• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    btw někdo nějaký tip na dřevěný dvoubaterkac (ne resin)? at hledam jak hledam buď resin nebo nějaký podivný noname co nechci riskovat
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: a teda ze je to smok no :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TEDDYBEDDY: škoda že je to jednobaterkáč jinak bych ho zkusil
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MIXI23: Tak jsem to ani nemyslel. Já se o něj nijak zvlášť nestarám a pohoda. Jde o to, že přes ten lak vůbec není cítit, že je to dřevo... Jako za sedm stovek je to asi cajk. Hlavně od něj moc nečekej, pořád je to Smok a navíc už starší kousek...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Potřeboval bych doporučit nějakou dobrou příchuť na míchání typu Vapetasia Pink lemonade (něco na způsob citronové limonády, ale aby to nechladilo) věděl by jste někdo ?

    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HARAKOCZKA: To je mi jasný :-) že to bude chtít větší péči.. teď ho mám právě možnost sehnat za 700,- to plusko silver tak ho asi vezmu.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MIXI23: a upozornění - to dřevo je lakované.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: já jsem měl tedy problém s centerpinem. Při reklamaci mi říkali, že je to u něj běžné. Vyměnili a u toho nového to už bylo v pohodě.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MIXI23: ražený
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Tohle vim ze byl pripad originalniho treeboxu. Ty novejsi uz na tom asi budou lepe ale tak obecne bych neveril cemukoli od smoku :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HARAKOCZKA: Je i u toho pluska ten nápis ražený? někde jsem viděl že je jen tištěný a někde ražený.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: já mám doma plusko a nikdy jsem problém s žhavením neměl.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: No co jsem koukal tak na Gearbestu má právě kladný hodnocení... hodnotilo 56 lidí a má to 4,89 z 5 hvězd. https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_257257.html#anchorGoodsReviews
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TEDDYBEDDY: MIXI23:
    No jestli je to stejny kram jako prvni treebox tak bych se tomu vyhnul obloukem. Stare treeboxy jsem nazivo videl tri a vsechny mely autofire. Majitel treeboxu ktery zurive macka boky modu a snazi se zkusenym chvatem najit to spravne misto aby mu mod prestal palit vatu je k popukani.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty vole.. to je libovka :-) dobrej typ na dárek k vánocům.
    teď jestli vzít ten mini (určo hezčí) nebo ten standardní - https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_425054.html
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já bych možná i těch 50 USD obětoval, ale shipping jim vychází na dalších 53 USD :-(
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo mate Steam Crave GLAZ RTA - jak Vám kondenzuje ? respektive jak máte tmavej bordelo liquid na vatě, spirálce, stěnách kontelny, komína a v dripTipu ? + chuť
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam