• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Jak to děláte s horkou lázní pro urychlení zrání liquidu ? jak horkou vodu dáváte ?
    ponořit úplně nebo jen z části ? Je možné, že když dám moc horkou vodu tak liquid degraduje ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: To rád slyším :-) budu věřit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    GB: ONE SALE TO RULE THEM ALL | 11.11 is Now ON >> World's Biggest Price Crash
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: V srpnu mi přišel mod z ali bez jakýhokoliv řešení uplně v pohodě a snad i míň než do 3 tejdnů od objednání.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    de la créme No5 ... příšerné smrdi a chuť podivná :D rozhodně ne favorit ... trocha čokolády s krapet slanym maselm, popcorn nějak necejti... aroma pro dobrodruhy ... mám toho ještě 150ml 80/20 0.2nic.. přinesu na sraz a daruju :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MIXI23: Mobil ti stopnou vzdycky, na ty se cilene zameruji. Obleceni mi nikdy nestopli, ale pokud to byl velky balik tak muzou. Ale sla mi treba zimni bunda, ohromnej balik a proslo v pohode.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: oki... děkuji za informace. Já teda mám zkušenosti, že cokoliv nad 22 EUR mi stopli a chtěli po mě doplatit DPH (a to už bylo více než 5x) Skoro to už vypadá, že jsem na nějakém Blacklistu a když vidí moje jméno tak to automaticky stopují. Ať už to byla mikina nebo Mobil. Ale Už to mám objednané :-) za ty prachy (i kdyby chtěli doplatit DPH) to stojí.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MIXI23: Celnici netusi co to mod je ani kolik to stoji. Na rentgenu nerozlisitelny treba od svitilny. Pokud si nenechas poslat balik s deseti tak bys mel byt ok, jednu krabicku neresi vubec, nikdy mi nic nechytli a zvlast ne ted kdyz prochazi obdobim panickeho nestihani. O svatcich budou radi ze stihnou lovit mobily. Ale pocitej s tim, ze se touhle dobou zvysuje pravdepodobnost, ze ti balik CP ztrati. Me takhle ted ztratili hajzlove cerveneho aromamizera :( Ali/pp ti prachy vrati, ale vzdycky chteji pockat nejmin mesic od ztraceni aby to bylo jisty, ze uz se to neobjevi.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Máte někdo zkušenosti s nákupem Módů z Aliexpressu ? Jde mi o to zda to hodně chytají na celnici a budu muset doplácet DPH.

    mám v plánu kupovat toto: VooPoo Drag 2 Kit s UFORCE T2 (s dnešní slevou vychází na Ali na 1180,- a na jediném Českém E-shopu (E-juice) stojí k dnešnímu dni 1899,- Kč tak i kdybych platil 21 % DPH tak se to vyplatí.

    a dále toto - GeekVape Aegis Mini Kit s Cerberus Tank - na Ali stojí 979,- Kč a na E-juice stojí 1499,- Kč
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nezkoušel jste někdo od de la creme ten s tim popcornem? https://www.vaporism.cz/...hute-de-la-creme--fr/prichut-de-la-creme-no-5--souffle-s-popcornem--30ml/
    tj smrad tj strašný! :D teď mi to zraje a nějak ani nemám chuť to zkoušet :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    me napadá, když už tu mluvím o tom posílání dál... mám tu nějaký džusy taky co mi nejedou a hrebikovi lahvicky :) ... nesrazime se nějak ve vejpbaru nebo tak v blízký době?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: akorát přemýšlím proč jsem do toho nešel dřív :)

    btw budu prodávat pulse a ještě jeden mod co mám z resinu... postnu víc detailu časem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak mám toho cricket 2 a jo mazl :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: takze při 0.3 odporu mi to na plný gule (tj snad 6V při serii) foukne 120W :) jestli se nemýlím a to pro me s mejma studenejma 35ti už rozdil je :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Moc ne, ale ono to neni tak hrozny, porad je to voltaz, ne watty takze ten vykon budes mit vzdy umerny odporu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: když si takhle prasknu tak mi to vystřelí plíce :D ... jiny řešení? :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ajjjjjj... škoda.. já to vzal tak nějak imuplzivně :D ... nějak jsem zapomněl že bych se tu i mohl poptat
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Ze jsi nerekl, mohl jsem ti prodat svuj. Jinak problem jen jeden a maji ho vsechny - po vymene baterii se tak na vterinu pusti plny vykon nez se aktivuje potenciometr takze kdyz z toho vyndas baterky je treba pak mocne rychle potahnout at si nespalis vatu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jde o to ze se mi tyhle mody líbí ze jsou kompaktní, nakonec jsem totiž zustal u modefined sirius kvůli právě kompaktnísti
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: tak jsem si ho objednal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam