• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: V srpnu mi přišel mod z ali bez jakýhokoliv řešení uplně v pohodě a snad i míň než do 3 tejdnů od objednání.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MIXI23: Celnici netusi co to mod je ani kolik to stoji. Na rentgenu nerozlisitelny treba od svitilny. Pokud si nenechas poslat balik s deseti tak bys mel byt ok, jednu krabicku neresi vubec, nikdy mi nic nechytli a zvlast ne ted kdyz prochazi obdobim panickeho nestihani. O svatcich budou radi ze stihnou lovit mobily. Ale pocitej s tim, ze se touhle dobou zvysuje pravdepodobnost, ze ti balik CP ztrati. Me takhle ted ztratili hajzlove cerveneho aromamizera :( Ali/pp ti prachy vrati, ale vzdycky chteji pockat nejmin mesic od ztraceni aby to bylo jisty, ze uz se to neobjevi.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Máte někdo zkušenosti s nákupem Módů z Aliexpressu ? Jde mi o to zda to hodně chytají na celnici a budu muset doplácet DPH.

    mám v plánu kupovat toto: VooPoo Drag 2 Kit s UFORCE T2 (s dnešní slevou vychází na Ali na 1180,- a na jediném Českém E-shopu (E-juice) stojí k dnešnímu dni 1899,- Kč tak i kdybych platil 21 % DPH tak se to vyplatí.

    a dále toto - GeekVape Aegis Mini Kit s Cerberus Tank - na Ali stojí 979,- Kč a na E-juice stojí 1499,- Kč
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nezkoušel jste někdo od de la creme ten s tim popcornem? https://www.vaporism.cz/...hute-de-la-creme--fr/prichut-de-la-creme-no-5--souffle-s-popcornem--30ml/
    tj smrad tj strašný! :D teď mi to zraje a nějak ani nemám chuť to zkoušet :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    me napadá, když už tu mluvím o tom posílání dál... mám tu nějaký džusy taky co mi nejedou a hrebikovi lahvicky :) ... nesrazime se nějak ve vejpbaru nebo tak v blízký době?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: akorát přemýšlím proč jsem do toho nešel dřív :)

    btw budu prodávat pulse a ještě jeden mod co mám z resinu... postnu víc detailu časem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak mám toho cricket 2 a jo mazl :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: takze při 0.3 odporu mi to na plný gule (tj snad 6V při serii) foukne 120W :) jestli se nemýlím a to pro me s mejma studenejma 35ti už rozdil je :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Moc ne, ale ono to neni tak hrozny, porad je to voltaz, ne watty takze ten vykon budes mit vzdy umerny odporu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: když si takhle prasknu tak mi to vystřelí plíce :D ... jiny řešení? :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ajjjjjj... škoda.. já to vzal tak nějak imuplzivně :D ... nějak jsem zapomněl že bych se tu i mohl poptat
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Ze jsi nerekl, mohl jsem ti prodat svuj. Jinak problem jen jeden a maji ho vsechny - po vymene baterii se tak na vterinu pusti plny vykon nez se aktivuje potenciometr takze kdyz z toho vyndas baterky je treba pak mocne rychle potahnout at si nespalis vatu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jde o to ze se mi tyhle mody líbí ze jsou kompaktní, nakonec jsem totiž zustal u modefined sirius kvůli právě kompaktnísti
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: tak jsem si ho objednal :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Bude novej Scarab s ochranama na 21700!
    [PRE-ORDER] TF Scarab Pro Max 21700 Mechanical Mod by ShenRay [78-551] - $39.99 :
    https://www.focalecig.com/...ml?fbclid=IwAR1IJymQyedFOcxveoMtVeOKCCudWl5rxZJiT3VmhVPBJtfBULIE06fvwCk
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    HREBICK: nějaké známky oxidace na konektorech baterie?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: To ne, jinak je to super stroj za super prachy, kterej odvede výbornou práci. Hlavně super kus železa a výborná vychytávka ze spodní destičkou na změnu serie/paralel. Objednával jsem ho 17/07/2017 tak vydržel rok a 1/4 no, za 7kil v pohodě kup..holt asi odešel potenciometr...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: nějaký problémy s criketem celkově? už přemýšlím delší dobu nad podobnou "mechanikou"
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    asi mi umírá WISMEC NOISY CRICKET II 25MM i při nabitejch baterkách občasně problikává že jsou vybitý...Občas se mi to povede rozběhat tim že zavřu/otevřu baterky nebo vyšroubuju/našroubuju atomizér, ale vypadá že se to zhoršuje...Tam toho moc nemůže bejt. Buď potík/tlačítko nebo nějhakej spoj??? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Holt aspoň si budu moct koupit ten double barrel v2.1 :)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Prodám Zeus Dual RTA Gun Metal za 300. Praha
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MUTOID: Smok v r. 15/16 dělal velmi slušný věci. Problém má až teď, co začali sekat lowend megamasovku. Stejný tendence bohužel vidím i u Asmodusu.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Drevene mody je lepsi nez brat z velkovyroby poohlednout se po rucni tvorbe. Pravda vetsina vyrobcu tam nedava noname chipy ale pouziva DNA nebo YiHi takze je to drazssi, ale zase pak mas pekny unikatni mod s kvalitnim chipem. Jen ti nedoporocim nikoho konkretniho, ale vim o par lidech co v cechach vyrabi elektronicke dymky (treba pumadedek) takze mody urcite take nekdo bude delat. Jestli si z Prahy muzes se poptat v elektro dymkovem shopu na Bile Labuti (ne primo uvnitr ale z leve strany toho sameho baraku kde je labut) majitel sam vyrabel dymky a je to super typek ktery urcite bude o kazdem co neco podobneho v cechach neco tvori vedet. Nebo klasika google. Sam jsem kdysi premyslel, ze bych si dreveny mod vyrobil, ale chce to slusne vybavenou dilnu... ale docela by me zajimalo jestli by po drevenych modech byla poptavka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam