• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    LEXXA: ad Lustro, provedl jsem výměnu za minikin 2 a musím říct, že tc a rychlost žhavení je opravdu jinde...za mě moc nedoporučuji lustro, tc má nedoladěné...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FERDA_MRAVENEC: njn, asmodus proste neni dna. je dobrej ale neni to dna. zkus ni80 ale osobne si myslim, ze to taky nebude buhvijake...
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    ahoj kolegové, řeším pro mě záhadu. Dlouhodobě mám mod dna 75c + joytech primo. Jedu si klasické mtl, 0,9ohm, SS 316l, 28ga, 14W-15w/220stC. Nedávno jsem si koupil asmodus lustro, kdy mě překvapily vcelku negativní vlastnosti:
    - velmi pomalý náběh, cca 1s se nic neděje (zkoušeno tovární nastavení temp, křivka z mého dna 75c a křivka od djaquith), i joytech má rychlejší náběh
    - zároveň množství páry z lustra je menší a také méně prokreslená chuť, aby to trochu chutnalo, ale i "koplo" musím nastavit až kolem 20w/260stC...

    Jak je to u Vás?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jinak zkouším nicsalt a teda super, se můžu soustředit pak jen na zraní aromata bez potřeby počítat ještě se "zranim" nikotinu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    staci fakt na chvilku, jakoze 1-2 vteriny a je fakt ziva ... mam to odzkouseny...
    ikdyby byla ve zkratu tak 1 vterina ji nic neudela, max se trosku ohreje
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: Připojovat baterky na sebe je hodně blbej nápad, ta baterka může být ve zkratu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jinak samozrejme pokud byli takhle vybity do mrte dlouho tak jak pise ZVIRATKO .. budou mit urcite mensi kapacitu a netahal bych z nich maximum
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    me pomahla na tyhle mrtvy baterky co je nenacte ani nabijecka na chvilku je spojit s nejakou funkcni baterkou ... jakoze plus na plus a minus na minus.
    uz jsem to delal nekolikrat a vzdycky to fungovalo.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SYNTAX_TERROR: vis co? neblbni. baterky vyhod a jestli jses z prahy ti klidne za nic venuyji jednu LG HG2 baterku. prokazatelne zivou a funkcni.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    SYNTAX_TERROR: kup si nový, šetřit na něčem co máš půl dne u ksichtu neni dobrej nápad :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    tak to je dobrá zpráva, že to jde aspoň trochu zachránit. Mám tu nabíječku Nitecore digicharger d2, zjistim jestli s ní jde něco takovýho udělat. Voltmetr tu asi někde je, zkusim vyštrachat a změřit.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SYNTAX_TERROR: to se mi taky parkrat stalo. Nech je delsi dobu odpocinout, obcas pomuze je zahrat. Proste je potreba aby se voltaz dostala dost vysoko na to, aby je nabijecka detekovala spravne jako Li-Ion. Mas voltmetr? Zmer kolik maj...
    Ozivit se pripadne daj nejakym zdrojem (ja mam pro tyhle ucely zdroj s nastavitelnou voltazi/proudem, kterym jde i cokoliv takovyho nabit). Ale jestli tomu nerozumis tak si s tim radsi nehraj.

    Kazdopadne pocitej s tim, ze dostaly zahul, kapacita se muze snizit, maximalni odber taky, muzou vic topit a nemusi uz mit spravne parametry co z vyroby - takze pokud mely dat 20A a ty po nich chces 20A tak je radsi nepouzivej. Jestli mely dat 20A a ty po nich chces 5A tak se vubec neboj...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SYNTAX_TERROR: zkusil bych na nějaké lepší nabíječce battery refresh. mě už to vytáhlo takhle kdysi dávno baterie z kopru.
    To co se ti stalo... ale rozhodne jim to nepomohlo...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    zapomněl jsem na asi čtvrt roku dvě 18650 baterky v gripu. A teď nějak nefungujou - tvářej se uplně vybitě, kdežto nabíječka říká, že jsou full. To jsem si je asi poslal do kopru? Byly docela nový
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: Nějak se mi loni přemnožily, v záchvatech radosti, že jsem se zbavil pyra :) Mód se říká tomu verku ve kterým je baterka, spínač, případně elektronika.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    TEDDYBEDDY: to je peknej kousek, proc se ho zbavujes, jinak co je to mod?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: Mě dostal od cigár až plnohodnotnej mód. Mám za litr na prodej tohoto pracanta. 1/2 roku starej v záruce. https://www.vaprio.cz/produkt-2630-rofvape-witcher-kompletni-sada.html
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Nazdarek, muzu poprosit o konzultaci? Pred pomerne dlouhou dobou sem si koupil Joytech aio neco neco, ma to 2ml tank a 1500mAh baterku. Tak nejak sem to pokuroval spis min nez vic, chvili kouril, pak dlooouho hulil zas jen ciga. Nicmene ciga me serou a koureni me bavi :) Jako enoob bych si chtel z eciga doprat trosku lepsi pokoureni nez mi prijde ze mam z toho joytechu. Tzn. rad bych si koupil novy ecigo, treba kolem +/- litru. Tu cenu sem placnul, kdyz koukam ze ten muj stroj ted stoji asi 400. Proste neco trosku kvalitnejsiho, ale zas nepotrebuju nakej top, k nemu se treba casem dopracuju. Nejakej dobrej pomer cena/vykon kdyby bylo mozne poradit pro zacatecnika. Projizdel sem eshopy a tech znacek a modelu je tri prdele a nechci bejt jak zenska co si vybira auto podle barvy :) Prislo mi lepsi o tom pokecat s realnejma uzivatelema. Co se tyce nejakej kriterii... asi bych uvital vetsi tank nez ten 2ml, asi bych uvital i delsi vydrz baterie a rozhodne neco, co neni uplne narocny na udrzbu. Liquid si zadnej michat nebudu, takze neco do ceho naleju muj oblibenej Dekang desert a je to :) diky
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    HARAKOCZKA: Já zkusil koupit single ale pak mi napsali že už to neprodáváji a vrátili cash.
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    tip na all in one sadu (eshop) pre zaciatocnika? dlhorocny priemerny fajciar cigariet. liquid vyberiem lahko. dik
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    TRAGIKOMIX: mimochodem, na ft maji ale jen ten původní dual ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam