• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Ahoj, jedna otazka ohledne 18650 bezpecnosti:

    Koupil jsem na Aliexpressu powerbanku, do ktery se dava jedna 18650 baterka - https://www.aliexpress.com/...se-For-1-x-18650/32815430887.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dBC2eI6

    Myslite ze je OK nosit tu baterku primo v tom, nebo nosit bokem v silikonovym obalu a do powerbanky davat jen kdyz pouzivam?

    Diky.
    HREBICK
    HREBICK --- ---


    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    NEVIEM: diky. Čo ešte dokúpiť do zásoby (hneď jedným poštovným)? PS: Tip na nejaké liquidy? Žiadne ovocie, mentol a pod. Ďakujem
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    NEVIEM: ego aio je asi nejčastější začátečnícká e-cigareta (bez nějakých velkých negativ). Jako dar pro začátečníka je vhodná...
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    na vyznam kupit napr. Joyetech eGo AIO 1 x 1500 ako funkcny dar? na fajcenie par krat za tyzden, priemerny fajciar cigariet... alebo je to shit a priplatit?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FERDA_MRAVENEC: dyztak mam den pouzivany mx class. na muj vkus moc velky ale tc umi dobre. a je rozhodne mensi nez minikin
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    LEXXA: ad Lustro, provedl jsem výměnu za minikin 2 a musím říct, že tc a rychlost žhavení je opravdu jinde...za mě moc nedoporučuji lustro, tc má nedoladěné...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    ok :) tak jsem rád že jsem přežil bez úhony a jdu vyhodit tu baterku s poškoženym obalem
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SYNTAX_TERROR: hele klidek. proste az/jestli se ti mod zacne divne zahrivat budes mit par vterin ho odhodit. s trouskou stesti stihnes pres to prehodit bundu nebontak neco at te nechytej trosky.
    vem si ze jako malej fakan jsem si delal petardy s karbidem a modrou skalici a porad mam 10 prstu a stejne hnusnej ksicht s jakym jsem se narodil.
    akceptuj moznost ze se to muze stat, priprav se na to a bud rad ze se to nakonec treba nestane.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SYNTAX_TERROR: Hlavně žádnou paniku, jestli nejsou nafouklý, nesmrděj nebo evidentně mechanicky poškozený.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    ty baterky jsem strčil včera do nabíječky a obě se začaly nabíjet, takže se mi ulevilo. Ale hlášky typu "šetřit na něčem co máš půl dne u ksichtu neni dobrej nápad" mě zase trochu znervozňujou. Vyhazovat jsem je nechtěl, protože jsou to čirou náhodou v mym battery parku zrovna ty dvě nejnovější, ale jestli říkáte že je tu šance na velký špatný (exploze?), tak je asi vyměnim
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FERDA_MRAVENEC: njn, asmodus proste neni dna. je dobrej ale neni to dna. zkus ni80 ale osobne si myslim, ze to taky nebude buhvijake...
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    ahoj kolegové, řeším pro mě záhadu. Dlouhodobě mám mod dna 75c + joytech primo. Jedu si klasické mtl, 0,9ohm, SS 316l, 28ga, 14W-15w/220stC. Nedávno jsem si koupil asmodus lustro, kdy mě překvapily vcelku negativní vlastnosti:
    - velmi pomalý náběh, cca 1s se nic neděje (zkoušeno tovární nastavení temp, křivka z mého dna 75c a křivka od djaquith), i joytech má rychlejší náběh
    - zároveň množství páry z lustra je menší a také méně prokreslená chuť, aby to trochu chutnalo, ale i "koplo" musím nastavit až kolem 20w/260stC...

    Jak je to u Vás?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jinak zkouším nicsalt a teda super, se můžu soustředit pak jen na zraní aromata bez potřeby počítat ještě se "zranim" nikotinu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    staci fakt na chvilku, jakoze 1-2 vteriny a je fakt ziva ... mam to odzkouseny...
    ikdyby byla ve zkratu tak 1 vterina ji nic neudela, max se trosku ohreje
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: Připojovat baterky na sebe je hodně blbej nápad, ta baterka může být ve zkratu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jinak samozrejme pokud byli takhle vybity do mrte dlouho tak jak pise ZVIRATKO .. budou mit urcite mensi kapacitu a netahal bych z nich maximum
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    me pomahla na tyhle mrtvy baterky co je nenacte ani nabijecka na chvilku je spojit s nejakou funkcni baterkou ... jakoze plus na plus a minus na minus.
    uz jsem to delal nekolikrat a vzdycky to fungovalo.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SYNTAX_TERROR: vis co? neblbni. baterky vyhod a jestli jses z prahy ti klidne za nic venuyji jednu LG HG2 baterku. prokazatelne zivou a funkcni.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    SYNTAX_TERROR: kup si nový, šetřit na něčem co máš půl dne u ksichtu neni dobrej nápad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam