• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *co jsem zkoušel
    VACA
    VACA --- ---
    já zatím trochu smutně konstatuji, že jsem to zatim ještě nenašel. Všechny ty tabákovky co jsou zkoušel mají v chuti určitou složku kterou bych pospal jako "pochcaná sláma":( Zejména mi nevyhovuje ten ocas kterej v puse zůstává, skoro bych řek až dlouhodobě..

    Velmi přemýšlím o tom, že bych zkusil prostě jen nějakej nikotinovej liquid uplně bez příchutě..

    Trochu se v tom ztrácim.

    je možné použít např toto samostatně? https://www.eliquid-brno.cz/...UIDY/5/9813-10-ml-ChemNovatic-NicShot-Booster-50-50-Nic-Salts-9-mg-ml

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    IKKIE: Ale jinak dobrej dotaz. Vrchní českej motač spirálek odpověděl na Fb takto:

    Martin Braidman Bernreiter Častokrát jsou přechoďáky na kontaktech centerpinu v modu nebo na tlačitku modu vyšší (s vyšším vlivem) než rozdíl hodnot mezi mody nebo buildovacími základnami... takže bych do nějakých 0,05 Ohmu vůbec rozdíly neřešil..Jestli ti základna naměří 0,25 a mod 0,2 Ohmu, tak je to ještě pořád OK.
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    BAAL: Já ten build nakonec předělal. Narval jsem tam akorát tolik vaty aby to prolezlo spirálkama. Prostě co to šlo a dával jsem bacha, ať pořádně vyplním vatou kanálky. Vatu jsem tentokrát moc nevyčesával. Už to neprská liquid, semtam to mírně zabublá, ale nevidím tam funkční vliv a najednou se to všechno krásně usadililo.
    Asi chce ten atik hodně vaty. Spirály máš jaké?
    BAAL
    BAAL --- ---
    IKKIE: Me to prska taky a nevim uplne cim to je pri kazde vymene vaty u kdyz to radne rozfoukam pred sestavenim a tak, trva to tak 10potahu a pak uz je to cajk i kdyz dolevam liquid nebo dlouho stoji.

    Hotove hlavy to nikdy nedelali, tusi nekdo cim to je?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    IKKIE: 0,05Ω je pro proprietální ohmetr v modu daleko za tolerancí jeho přesnosti, odhaduju tak 10x. Čili to měření ber spíš jako orientační, že to máš jako dobře osazený, bez zkratu, atak.
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    Tak už jsem nevydržel a koupil. Zatím jsem hodně překvapený, jaký je to rozdíl oproti Cascade z kitu... I když mi to mírně prská do pusy (asi málo vaty), tak na první dobrou se mi snad povedlo osadit. Je OK, že mi mod ukazuje odpor 0,18 na spirálkách 0,47 (dualcoil)? Čekal jsem, že to bude děleno dvěma (tedy 0,23). Nebo je 0,05 ohmů zanedbatelná hodnota? Omlouvám se za asi blbý dotaz, ale jsem z toho ještě vyhukaný jak po prvním zásunu :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HONZEEN: Hustýýý..Mrknu na to. díky moc
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    MIXI23: Shortfilly koupíš ze Slovenska :) https://www.myeliquid.store
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    nevíte někdo kde koupit liquidy Naked 100. Koukám, že jedině z Ebaye, ale nechce se mi platit taková palba za poštovné.
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    WOLFGAR: Děkuji, ale musím zdvořile odmítnout. Mně to nesedí barevně k modíku, leda ten Moradin, a to mi zase prostě nic neříká .. :) Jinak ale musim smeknout - dobrá sbírka! Já doufám, že taky tak nedopadnu, potřebuju šetřit i na jiné věci než za vape, ale s mým tempem to zatím moc nevidím :D
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: Nevypada zle, ale ja fakt koukam na 1 baterkovy squonk mod (kvuli velikosti).
    A prave DNA by se mi fakt libilo.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tady mas par fotek. Cena jednim atikem litr, se dvema jak je na prvni fotce s tim vgod elite klonem ktery tam vypada hrozne luxusne a ktery jsem tam jel ja 1200.





    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Hele kdyby jsi chtel zrovna prodavam gbox a jeste je vytunenej ze misto tech shit lahvicek je predelanej na meke silikonove lahvicky a otevirani z boku aby ti nevypadavaly baterky kdyz menis lahvicku. Fakt vytunenej, mod taky v pohode, geekvape dela dobre drzaky a je k tomu i super atik.
    TWOH
    TWOH --- ---
    SHAAG: Taky se přidávám k dotazu na nějaký tip na squonk mod. :)
    Dost se mi zamlouvá https://www.fasttech.com/p/9640542 , ale že by se mi líbil vzhledem, to zas ne...
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: nevim jak ostatni Innokiny, ale Proton a Ares me fakt bavi.
    Pomer cena/vykon uzasna a ten Scion 2 mesh co davaji k Innokinu, me presvedcil o krase DL.

    Cimz se dostavam k dalsi otazce.
    Nejake doporuceni na Squonk?
    Koukal jsem na Pulse(x) nebo TopSide, ale prijde mi, ze zrovna na squonk je Replay DNA250c naprosto uchvatne.
    Pri tom jich moc nevidim (Vicious Ant dela 75c, ale to uz je mimo muj financni plan pro prvni squonk) a jinak snad jen Drone a Therion. A pokud 75c tak bych hledal s 21700, ale zase narazim jen na Vicious Ant.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Dik, asi fakt prepisu nastenku na "Pokud nevite co si koupit tak si proste kupte innokin" a bude :D
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: :-)
    Jsi mi pripomnel, abych ti jeste jednou podekoval za tip na Innokin Proton.
    Fakt uchvatnej modik. Vydrz baterie neskutecna, TC paradni (a nevrni jak u sxmini), odpor meri naprosto presne v ramci odchylky teploty (porovnani s DNA250c).
    Sice uz jsem od te do by koupil i dalsi (Colossal, DNA250C Paranormal, SL Class), ale stejne je proton pro me takova jistota. Buildim a testuji zasadne na Protonu.

    Takze jeste jednou diky chlape!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    IKKIE: Ode me si neco nevyberes? :) mam tam original zeuse i themis ty netecou vubec. Moradin netece pokud nezapomenes otevrenej vzduch kdyz dolejvas. RDTA netecou vubec kdyz je nenechas lezet.
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    KRISHNA: Díky. Už jsem použil i filtr a vidim, že tento atík je tu docela populární :) asi do něj nakonec půjdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam