• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MUTOID: je to tak. Přesně tuhle kapsičku mám a zatím jsem ztratil tři naustky. Vždy tedy 810. U 510 se mi to kupodivu ještě nestalo.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo jsem nad kapsickama premyslel ale u vetsiny presne takhle kouka tank a nebo cas a naustek..
    a o naustek se prave vzdy bojim protoze ten nekdy lehce odpadne kdyz za neco chytis
    JIKE
    JIKE --- ---
    CZK 88.55 28% Off | 1pcs Vape Pocket Waist Carrying Bag For Electronic Cigarette RDTA RDA Atomizer Bags
    https://s.click.aliexpress.com/e/cp62ct3i
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    31STITCHES: zkusil jsem asi za $10 z aliexpressu a hrozny kram. Skoro hned se spalila spiralka a bylo po srande. Aspon mi vratili prachy...
    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    máte někdo zkušenosti s atomizéry na suché "bylinky", co se montují na běžné mody ?
    např. toto: https://www.vapecig.cz/cz-kategorie_663083-0-mr-bald.html případně jaký byste doporučili ?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    diky panstvo... krouzky zardim a rovnou vezmu i nejaky novy baterie :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEXXA: US $0.78 26%OFF | 100Pcs Li-ion Battery Anode Insulation Gasket Insulator Ring for 18650 Series Li-ion Battery Anode Hollow Point Insulator Gasket
    https://s.click.aliexpress.com/e/3qLKm28
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MUTOID: nekde na ali jsem to videl 100ks za 2$. zkusim to najit. bez toho vazne ne
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Ten je zrovna to nejdůležitější co drží ten wrap..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: wrap je oukej, ale ten krouzek cerny na plusu... ten je fuc, bez nej mi to prijde takovy divny :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Wrap nestojí snad nic.. bez nej nikdy...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ne fakt, mě vyskakala prostě kopřivka na loktu... mtl džus jako vždy, nic nového (50/50 liqua tabakova)... 3ti den jsem přeskočil zpět na dl čistě a skoro okamžitě fuč a zpět to normálu
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    prodělal se mi izolační kroužek na jedny baterii, natrhnutý, tak šel... nemám ale za něj náhradu... řešíte to nějak někdo samodomo nebo jedete někdo baterie rewrapovany bez něj??? dikec :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    NOX28W: horší by bylo, kdyby jsi měl jako kámoš alergii na nikotin.. otázka je, nevím neptal jsem se jak reaguje na nic-salt.
    Nicméně s tím PG je to hodně pravděpodobné. jak píšou kluci - demineralizovaná voda to řeší.
    WOLFGAR: je to tak, ale reakci může mít jen na jistých místech - třeba v krku, né na pokožce. tohle jedině na alergologii, ale nejsem si jistý, jestli dělají testy i na PG...
    SAKALICEK: že by jsi se díky Notre-Dame dal na MTL ? :D
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: ted ho prodava (enduro) nekdo na fb skupine za trojku, z druhy ruky, komplet baleni, zaruka
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    XBAHNO: Že já vůbec lezu k doktorovi a řešim refluxy a alergie... když můžu tvořit obří bubliny. :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NOX28W: Destilovana voda je demineralizovana, obracene to obvykle neplati, protoze jednodussi a levnejsi cesta k demi vode je pres reverzni osmozu. V kazdym baubau ci na pumpe po 5l kanystech.
    Kdyz uz budes mit doma destilku a glycerin, tak 10 dilu destilky + 3 dily JARu bez vune(uz se shani hur, da se experimentovat) + 1 dil glycerinu, promichat a nechat den odstat. Vysledkem je napln do bublifuku, vhodna zejmena na tvorbu obrich bublin.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NOX28W: Vyzkousej, zamichej a uvidis ale ono te vody staci prekvapive malo a ta konzistence se zmeni hodne, mnohem mene nez kdyz redis PG. A ano sezenes v lekarne nebo drogeriich, leje se treba do zehlicek.
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    WOLFGAR: A myslíš teda že 2% demineralizovaný vody budou stačit na MTL?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NOX28W: v lekarne mi rekli ze maji destilovanou a ze je to to same. s povdekem jsem odesel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam