• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: jestli si prazak muzu dat vzorek na ochutnani
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: myslim ze 120 no
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BIGEM: a broskvicka taky libova
    ZERO
    ZERO --- ---
    BIGEM: ok dik za tip. Hele a jak na to ted koukam to je 120ml lahev?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: ja ted koupil Al Carlo tabacek s rybizem a dobry musim rict, jablko sem od nich jen ochutnaval, ale taky dobry
    ZERO
    ZERO --- ---
    Kuci kupujete nekdo shake and vape? Nejaky tipy na neco dobryho? Diky
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TEDDYBEDDY: Oooo.... tan na to se fakt tesim
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Sneak Preview Taifun GTR - DAMPFERmagazin
    https://www.dampfer-magazin.de/sneak-preview-taifun-gtr/
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    jen se zeptám - kde kupujete Nic salt Boostery na DL ? :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUTOID: Ajooooo :-) ty vole to mě nenapadlo :-) Booster byl kvalitní od Imperie - používám od začátku. Ohřívat je taky dobrý nápad, Ale jednou jsem to přehnal a liquid zdegradoval (mě teda přišlo). nicméně děkuji za radu :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: * ne v rendliku
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIXI23: pouzivej nicsalt :) ... jinak taky zahrati kolem 35 stupnu uspisi zrani bezpecne (jako v horky lazni, me v rendliku naprimo ;) ... pak taky zalezi obecne na kvalite boosteru
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Dotaz... za jak dlouho mohu zjemní Short fill který jsem smíchal s boosterem ? bylo to 50 ml a do toho jsem přidával 10 ml / 20 Mg - mělo by to být síla approx. 3,4 Mg, ale je to už tak 10 dní a když to vapuju tak mi to trhá plíce jak kdyby to bylo 10 mg.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Tak to nakonec vyhral Kayfun Lite 24mm. S prvnim buildem sem se trochu pral, ale dobre to dopadlo a chutna z nej skvele. Jenom musim vymenit naustek, ten origo mi vubec nesedi teda
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: Spicu tam mam psanou prave, ale malicko se bojim ze je na me az moc nastavitelna, velikost kotelny apod. :) na FeV sem nekoukal, kouknu

    TEDDYBEDDY: Jako me se libi moc, plneni odspodu bych asi kousnul, prece jenom ta 24mm ma 3.5ml, to uz clovek plni 2x denne, ale nevim co ten airflow centerpinem. Dopoledne mam radsi o malicko vic vzduchu, vecer po praci kdyz si naleju pivko mam zas radsi utazenejsi. Nektery tabakovky mam radsi utazenejsi, nektery zas vzdusnejsi a sundavat furt atik se mi asi nechce prave. Mozna sem jenom na hlavu s tim airflow a nasel bych tam vzduch co mi sedne na 100% a nemusel menit, ale to zjistim az po koupi no


    SAKALICEK: Prave ze prime je klasika u ktery si rikam ze neslapnu vedle, i kdyz ted u me vede to Enduro asi
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Prime je skvělý MTL, ale chce to ty vložky a hrát si s tim. Co typ liquidu to jinej drát / jinej vzduch / jinej výkon. Musím říct že mě to stojí dost laborování u nově míchnutého liquidu.
    Každopádně fakt nelituji že ho mam.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: Lite je pecka imo. Za mě nejlepší Kayfun.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: co Spica Pro nebo FEV 4.5?
    Flash E-Vapor 4.5 se okamzite stal mym top.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: jak jsi spokojenej s Prime ted po par dnech pouizivani? ja uz se asi ctrnact dni nemuzu rozhodnout jakej MTL atik poridit, Prime je jeden z favoritu, dalsi je Lite 24mm, ten si mel taky ve vyberu :) koukal sem na Dvarwa, ale je k nesehnani :( nebo jestli pustit nakou korunu navic a vzit ten Squape nebo Spicu pro, sem strasne nerozhodnej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam