• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    BAAL: Ok, tak zkusim. Prinejhorsim asi nebude problem to tu udat. :)
    SAKALICEK: S MTL Fused Clapton Ni80 velka spokojenost, posledni mesice nemotam nic jineho.
    BAAL
    BAAL --- ---
    HERMAION: ta virginie nebo Barrique , mi prisli uplne v pohode, english mixture uz na me byl moc ten jedinej tady mam skoro celej a nezhulil jsem ho:-)
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    BIGEM: Diky, zkusim. Kolik toho davas do michani? Tabakovky pro MTL micham z fichemy 60VG/40PG, nicsalts: 4-5 mg/ml, tak mi dle popisku prodejce vychazi cca 11-12%.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HERMAION: Harmonium od nich je pecka, za me nejlepsi tabakovka, chutna dokonale, english mixture taky super, ale to uz je dost do doutnikova, vatu prasi neskutecne vsechno od nich
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    LEXXA: Mnoo, to jsme na tom podobne, mne je z doutnikoveho oderu blivno. Takze diky za upozorneni.
    BAAL: Jsou vsechny, cos vyzkousel, doutnikoveho razu, nebo se da v te rade najit neco spise cigaretoveho (a la virginia, desert ship apod.)?
    BAAL
    BAAL --- ---
    HERMAION: Zhulil jsem asi vsechny z te jejich zakladni rady a posledni dobou nejedu nic jineho, jsou super!

    Jedina nevyhoda je, ze strasline zasiraji spiralky a vatu, takze to je ja vykenu co den dva
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HERMAION: mam, vylil jsem to do zachoda a lahvicku splalil. nic to nemeni na faktu ze je to verne podani chuti tabaku
    ale pokud mas rad tezkou vuni doutniku. jakoze fakt tezkou tak si nejspis budes chrochtat. ja presne tohle mam v hlave spojene s jednou pitkou kde jsem se hodne modlil a od ty doby jak citim doutnik tak...to neni dobry.
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    Mate zkusenost s La Tabaccheria - Virginia, pripadne jinymi macerovanymi tabakovkami od nich?
    ZERO
    ZERO --- ---
    BIGEM: hele v poho. Ja pak udelam nejakou obednavku az mi dojdou zasoby tak jen tak sonduju co bych testnul..
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: jestli si prazak muzu dat vzorek na ochutnani
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: myslim ze 120 no
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BIGEM: a broskvicka taky libova
    ZERO
    ZERO --- ---
    BIGEM: ok dik za tip. Hele a jak na to ted koukam to je 120ml lahev?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ZERO: ja ted koupil Al Carlo tabacek s rybizem a dobry musim rict, jablko sem od nich jen ochutnaval, ale taky dobry
    ZERO
    ZERO --- ---
    Kuci kupujete nekdo shake and vape? Nejaky tipy na neco dobryho? Diky
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TEDDYBEDDY: Oooo.... tan na to se fakt tesim
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Sneak Preview Taifun GTR - DAMPFERmagazin
    https://www.dampfer-magazin.de/sneak-preview-taifun-gtr/
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    jen se zeptám - kde kupujete Nic salt Boostery na DL ? :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUTOID: Ajooooo :-) ty vole to mě nenapadlo :-) Booster byl kvalitní od Imperie - používám od začátku. Ohřívat je taky dobrý nápad, Ale jednou jsem to přehnal a liquid zdegradoval (mě teda přišlo). nicméně děkuji za radu :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: * ne v rendliku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam