• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: nejsem si jistej ze je to modem, Berserker pred tim nemel vubec zadnej problem, az ted s Kayfunem to zlobi
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Případně to reklamuj s vytistenym návodem v ruce. Udelaj to za tebe.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Asi to “nejde” posrat hele :)
    Trvalo mi to 20min. i s vycistenim toho zelenyho loctite.
    Důležitý je neupect pajeckou tu plast. vložku.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: diky za navod, myslim ale ze na tohle sem asi trochu srabek :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Napadeno kutilem domácím.

    TWOH
    TWOH --- ---
    BIGEM: Já ho nemám, ale jen mě napadlo, jestli právě v závislosti jak moc je vyšroubovanej ten šroubek pro regulaci airflow to nedělá neplechu plus jestli tam neni nějaká možnost dotažení i toho dutýho centerpinu no...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HARAKOCZKA: rozebrano, vymyto, prebuildovano, vyzkouseno nekolik druhu dratu, nic :/
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    TWOH: ma dutej centerpin kterym se nastavuje airflow, nevim jestli jde povolit, neni tam zavit
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: zkusil bych ho rozebrat a vymejt. Takhle mi blbnul Galatek a měl nějakej bordel v centerpinu.
    TWOH
    TWOH --- ---
    BIGEM: Zkoušel jsi dotáhnout centrpin?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Prosim pekne, Kayfun Lite 24mm posazenej na Paranormalu Dna75c mi furt meni odpor smerem nahoru. Je osazenej spiralou Fused clapton NI80, spirala ma mit 0.7 odpor, nakou dobu to udrzi, ale casto mi hlasi novou spiralu 0.9 odpor, pak klidne pres 1, pak zas tech 0.7. Nevim proc, prebuildoval sem nekolikrat. Zakladna dotazena, zkousel sem i jiny draty, dela to u vsech, build bych rekl ze mam ok, cistej, urovnanej, netece, neprska, nepiska, peknej tichej, chutnej potah. To litani odporu me zlobi ale. Jiny atiky na tom modu nemeli nikdy problem. Vime co by to mohlo delat?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: tak dobrou chut :) tyhle spiralky taky pouzivam, kupuju od Stifa (fb skupina) rucne delany, ma je fakt skvely, sice jedna vyjde na nakejch 80,- prodava po dvou, ale tri mesice spiralka v atiku neni problem kdyz se o ni staras
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    BAAL: Ok, tak zkusim. Prinejhorsim asi nebude problem to tu udat. :)
    SAKALICEK: S MTL Fused Clapton Ni80 velka spokojenost, posledni mesice nemotam nic jineho.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Tak už ji mám v košíku, společně s Vandy Vape Superfine MTL Fused Clapton Ni80. Jsem zvědav. :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HERMAION: ja moc ty maly procenta neresim, do 30ml baze naleju 3ml prichute a hotovo :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    HERMAION: ta virginie nebo Barrique , mi prisli uplne v pohode, english mixture uz na me byl moc ten jedinej tady mam skoro celej a nezhulil jsem ho:-)
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    BIGEM: Diky, zkusim. Kolik toho davas do michani? Tabakovky pro MTL micham z fichemy 60VG/40PG, nicsalts: 4-5 mg/ml, tak mi dle popisku prodejce vychazi cca 11-12%.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HERMAION: Harmonium od nich je pecka, za me nejlepsi tabakovka, chutna dokonale, english mixture taky super, ale to uz je dost do doutnikova, vatu prasi neskutecne vsechno od nich
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    LEXXA: Mnoo, to jsme na tom podobne, mne je z doutnikoveho oderu blivno. Takze diky za upozorneni.
    BAAL: Jsou vsechny, cos vyzkousel, doutnikoveho razu, nebo se da v te rade najit neco spise cigaretoveho (a la virginia, desert ship apod.)?
    BAAL
    BAAL --- ---
    HERMAION: Zhulil jsem asi vsechny z te jejich zakladni rady a posledni dobou nejedu nic jineho, jsou super!

    Jedina nevyhoda je, ze strasline zasiraji spiralky a vatu, takze to je ja vykenu co den dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam