• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    HARAKOCZKA: právě že nic. První paranormal vydržel skoro dva roky, měsíc před vypršením záruky odešel do křemíkového nebe displej. Vyřešilo se to výměnou ks za ks...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HARAKOCZKA: Zippo je špatný příměr čeče.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Hele já vyndal tu dementní pružinu a jsem v klidu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: U Zippo je to bodově navareny kovový pant s malým tlakem. Tady mas maly plast na velký tlak (při otvírání) me to stačilo vidět... a nekoupil bych si to... hrozí silná únava materiálu.. spis se divím ze to vůbec drží
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: tak ale to je už danné tím způsobem zavírání. I u zipáku se ti to urve, když se k němu budeš chovat bezohledně.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: WC Vape prichut :-) haha
    Hele ten pant je dementní udělaný. Evidentně mas stigro na kus bo je to otázka času.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: ale prosím tě. Mám paranormal (tedy 250) už rok, celou dobu ho sebou tahám, několikrát už mi spadl, z toho jednou do záchodu, a pořád mi funguje. A nikde nic neupadává.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Oni jsou nevinný... výrobce to posral...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    By mě fakt zajímalo, co s těma Paranormalama vyvádíte...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: PS s to jediný mod na kterým mi baví ss drát.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Zajímalo by mě jestli mají ND nebo kvůli tomu popravují jiný módy. Každopádně už jsem to od ty doby popravil už třikrát (c;
    JIKE
    JIKE --- ---
    FERDA_MRAVENEC: zkušenost má SAKALICEK


    HOUMLES: nenačte se mi to. každopádně baterky. jak jsme řešili... investovat!
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    achjo, dva měsíce starý paranormal a teď toto...jen jsem otvíral kryt, žádný pád...myslíte, že uznají reklamaci na vaprio?

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    dalsi obet fake baterek :(
    My Vape Exploded In My Hand : electronic_cigarette
    https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/c20dvf/my_vape_exploded_in_my_hand/
    Update on exploded battery : electronic_cigarette
    https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/c26cjz/update_on_exploded_battery/
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    LEXXA: jo je, ale ja po nem touzil dlouho a nebyl k sehnani a zrovna kdyz objednam Nduro tak bum a maj ho, tak sem zamackl slzu a tesim se na Nduro no :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BIGEM: imho nduro je lepsi volba
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    na eliquidshopu je naskladnenej Dvarw MTL obe verze 3.5ml i 5ml, nemit domluvenej Squape Nduro tak do nej du hned
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    WOLFGAR: diky za konzultaci, dal jsem na tebe, poridil si Innokin Ez.watt, a uvidime. uz to mam doma, zabaleny je to jak od Applu :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: tyo pred dvema tydny jsem hromadne poridil nove za plnou :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam