• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: S ecigem jsem se nalital kopec letu jak v EU tak v US a nikdy nikdo nic nerekl
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: juice normalne jako jakakoliv jina kapalina, separe do pytliku
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: v klidu, jen vyprazdni tank pro jistotu a je to...nemel jsem problem nikdy... mam rta... kdyz letim tak v prirucnim mam normalne vape s rta s baterkama uvnitr a vetsinou jeste minimalne 2 zalozni baterky ... nikdy me nikdo nijak neotravoval natoz aby me to nechali odbavit mimo kabinu
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Nevi nekdo, jak se prepravuji eciga letadlem CSA? Ma v sobe tekutinu, tak by mel jit do podpalubi, tam ale nesmi veci s baterii.
    PEPEKK
    PEPEKK --- ---
    Ahoj vespolek, chci si koupit kapák na ochutnávky liqidů. Můžete mi nějaký doporučit ? dost přemýšlím o RDA atomizéru Asmodus C4 BF. Jde mi o co možná nejpohodlnější doplňování. podle obrázku se asi dá teto atomizer polnit rovnou zeshora, není potřeba sundavat top cap. Mám nějaký no-name atty z aliexpesu ale ten mi zreznul tak hledám něco co mi vydrží dýl :) díky za tipy
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: jo doutnik jsem nejaky mel, jeden asi, ja na ne nikdy nebyl ... covece ani nevim co bych delal kdybych byl najednou bez vejpu, asi bych vydrzel ale vysoce pravdepodobne bych sedel v aute a frcel nekam nejaky nakoupit :D
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: sem asi po peti mesicich bez ciga vytahl krabku kdyz sem neuvazene prodal svuj jedinej atik a ten co sem chtel nemeli, jel sem si pro nej az druhej den, tri dny sem se cejtil jak kdyby mi prebehl nosorozecs pres hrudnik a to sem to hulil 20 let :) od ty doby sem mel asi tri, dycky jednou nevim za jak dlouho si dam jedno s kolegou v praci a rikam si proc to delam, vdyt je to tak hnusny :) dneska sem si dal ale k pivku doutnik a to mi nevadilo, jinak osobne sem vejpu strasne vdecnej za to ze nehulim krabku startek denne
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LEXXA: krabka by me uz asi zabila... ted na sobe sleduju, ze moje oblibeny tabakovy mixy, a jakoze jsem musel vzdy mit nejaky po ruce, uz ani posledni dobou nemicham a zacina mi vic chutnat ovoce? :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MUTOID: to jo no. ja vcera stahl krabicku za odpoledne a jako. dobre mi neni
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LEXXA: tyo cigo... zvlastni jak vec co zmoula clouvek 20let po pohym druhym roce bez prijde tak cizi ... uz jsem si pred delsi dobou zjousel dat prda ze zajimavosti a rozkaslal jsem se jak pubertak za garazi :D ... asi vsechno uz je lepsi nez cigo :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SKAFF: pouzival jsem dlouho, funguje to v pohode. Divnou chut to ma hlavne protoze jestli to bylo otevreny tak to nebude suchy (spis naopak, vetsinou to je nekde v koupelne, ze) a uvolnuje se ti z toho vlhkost.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HOUMLES: SKAFF: jako nouzovka je vcelku osvedcena vata z uchostouru - protismernym zakroucenim povolit a sundat a je z toho vcelku hezkej valecek. A nektery vaty jako vaty vubec nejsou spatny, nicmene znacka od znacky.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ty kolecka jsou naprd, jednak jsou chemicky osetreny a druhak jsou i lisovany coz ma pak za nasledek to, ze to jinak saje liquid a muze dochazet i k prepalovani nez to vychytas..
    ale je to porad lepsi nez nic, ja jsem na nich taky parkrat jel.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LEXXA: tak jsem to tam dal a prvni fouk byl dost divnej, neco tam je navic.. ale druhej treti uz celkem ok. Ale nemam z toho moc dobrej pocit
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKAFF: v absolutne nejkrajnejsim pripade. 100% cotton muze (a nejspis bude) chemicky osetreny. i kdyby nebyl chut bude... no furt lepsi nez cigo.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    muzu pouzit jakoukoliv vatu co najdu v baraku? nasel jsem ty kolecka, ktere zena pouzivaji na odlicovani, slozeni udajne 100% cotton. Je to ok? Jsem mimo civilizaci, tak nic neporidim
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CHINOXR: je. mam 6mg ve v6 a je to fajn.
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    JIKE: pecka, chewberry ve vetsim baleni jsem si vzdycky pral :)
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    zdravim , mate nejakej dobrej clanek co se tyce nicsaltu? respektive je tohle vhodny kdyz kourim aliena s tfv baby a 6mg DL?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    posezeni u pivicka s ID SHAAG :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam