• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TWOH
    TWOH --- ---
    Nechcete někdo za něco vyměnit nebo i klidně za odvoz (Praha 3 / 6)...

    - cca 60ml
    Příchuť Potion Magique: Jahody a jablka se smetanou (Tomatrope) 20ml | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/prichut-potion-magique-jahody-a-jablka-se-smetanou-13945
    - cca 60ml
    Příchuť Potion Magique: Mangová makronka (Verod) 20ml | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/prichut-potion-magique-mangova-makronka-verod-20ml-13946

    Mícháno na 15% do Fichema báze 75VG/25PG, nikotin 2mg/ml.
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    ptal jsem se jak je to s nicsalt pokud bych ho chtel na DL do aliena s tfv8baby a prej se pri vyssich teplotach odparuje ten nikotin , takze prej akorat do vysokoodporu (pody, mtl), mate s tim nekdo nejakou zkusenost?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    MIXI23: no v tomhle pripade mi zlatave zluta neprijde uplne jako degradace ale spis jako nejaka primes
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    SPAJDA02: jaj a je to hned na andelu :) dik , tak snad to nebude jako ta SNV sragora a bude to alespon podobny origu
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    CHINOXR: Pokud se nepletu tak ta tmavší barva je oxidací nikotinu - chuť bude to samé... delší doba zrání :-)
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    CHINOXR: pst, nikomu to neříkej ať to zase nevyprodají: https://www.eliquidshop.cz/prichut-cosmic-fog-chewberry-30ml-p8786
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Tak jsem byl zklamany ze moje prodejna prestala prodavat Chewberry od Cosmic Fogu v 10ml variante jakozto me nejoblibenejsi premiovky. O to vic jsem se zaradoval ze zacali prodavat ShakeAndVape. Bohuzel ta SAV verze je uplne neco jineho nez jeji mensi namichany bratr. At uz barva (u 10ml zluta, u SAV verze prakticky cira) tak predevsim chut je uplne neco diametralne odlisneho nez hotova 10ml verze. Uz nemam moji oblibenou premiovku,chjo ... :(((
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Potřeboval bych radu... už mě nebaví jak mi pořád protéká velkej Pharaoh skrze centrpin.
    ví někdo jak to opravit ? děkuji
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XLACHTAN: tak to je klasika, ja vzdycky vezu cigarety, atomizery, nahradni spiralky, vatu, proste komplet vybavu kdyby neco a k tomu pullitru liquidu. Realne parkrat potahnu z neceho a kourim analogy, nebo kdyz uz kourim elektronickou tak furt jednu s jednim liquidem... :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    ZVIRATKO: dobrý vědět :) naposledy když jsem letěl, tak jsem radši všechno rozdělal, na letišti stejně nebylo kde vapit (no ostatně v Japonsku taky moc ne nakonec, takže jsem většinu liquidu vezl zase zpátky :D)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XLACHTAN: naopak, uplne plnej atik bude v pohode, problem je kdyz tam je vzduch. Jak poklesne tlak tak se zvetsi jeho objem a liquid to vytlaci ven. Atik bez bublinek nema proc tect, objem kapaliny se zmeni naprosto zanedbatelne.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: dobry, prezil i let :) Ale fajn vedet dopredu.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: četl jsem, že plný atík není dobrý nápad, protože může prochcat liquid ven, ale tak snad v pohodě :) otestováno to nemám

    "Pressure differences during flight can cause some designs of atomizer to leak, and you don't want them installed on your mod, anyway, so always remove your atomizer and place it in a resealable bag in your carry-on. If possible, simply empty your atomizer of e-liquid before placing it in the bag, so there’s no possibility of wasting an entire tank’s worth of vape juice!"
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Hm, tak nakonec proslo dobre i s plnym atikem a liquidem ve flasticce. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XLACHTAN: a ziplock z ikea pro lepsi pocit
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: normálka, jak říkají ostatní, liquid do 100ml samostatně v příručáku, nad 100ml v kufru. Atík prázdný. Baterky v příručáku.
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: S ecigem jsem se nalital kopec letu jak v EU tak v US a nikdy nikdo nic nerekl
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: juice normalne jako jakakoliv jina kapalina, separe do pytliku
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: v klidu, jen vyprazdni tank pro jistotu a je to...nemel jsem problem nikdy... mam rta... kdyz letim tak v prirucnim mam normalne vape s rta s baterkama uvnitr a vetsinou jeste minimalne 2 zalozni baterky ... nikdy me nikdo nijak neotravoval natoz aby me to nechali odbavit mimo kabinu
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Nevi nekdo, jak se prepravuji eciga letadlem CSA? Ma v sobe tekutinu, tak by mel jit do podpalubi, tam ale nesmi veci s baterii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam