• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: ja mam zasobu nikotinu tak na 20let, ale jak to tak vidim tak prikoupim jeste na dalsich 20 asi :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    Právě odborníci z univerzity UNCC v Severní Karolíně vypracovali rozbor škodlivosti e-cigaret a tvrdí, že se v páře vdechované při vapování objevují i toxické látky jako glycol a glycerin.

    Už tohle samo o sobě vypovídá ze to psal debil...
    Nebo mají na UNCC same debily.
    Jeden debil vedle druhýho. Jen samy clickbait. Kdo tomu věří pak je blbecek. (Ani nečte co obsahuje jídlo co si kupuje)

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HOUMLES: click bites!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    lol a dalsi... to fakt musi bejt zaplaceny tohle ne? :)
    Soumrak e-cigaret? USA kvůli plicnímu onemocnění plánují zákaz příchutí - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...i_dtt#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    pokracujem dal :)
    E-cigareta škodí zdraví: Mladík (19) má plíce jako starý silný kuřák | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...a-19-kouril-dva-roky-e-cigaretu-plicemi-stareho-kuraka-sokoval-i-lekare.html
    TWOH
    TWOH --- ---
    REY: Zlo :)
    REY
    REY --- ---
    TWOH: Kdysi se mi u mechanickýho gripu stalo, že v jednom otvoru na boku zůstala drobná, ale ostrá špona, která proškrábla izolaci baterky a problém byl na světě... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ELIQUID BRNO: sleva 10% kupon: SLEVA10 - zadat v košíku :-) a ano, sčítá se s Vaší slevou zákazníka

    jupí
    TWOH
    TWOH --- ---
    LEXXA: :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWOH: hlavne nepremyslej prdeli. sem tak rozebiral klon spicy do mrte a pak jsem ji nedokazal poradne slozit.
    TWOH
    TWOH --- ---
    KOZLIKK: Trefa... :D Klon, ale i tak se mi to stalo poprvý a od teď originál nebo klon - prostě do šroubku.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    TWOH: hele a byl to klon z ciny nebo originál?
    TWOH
    TWOH --- ---
    Jako vymejt v horký vodě jo, to dělám automaticky, ale fakt jsem nikdy nevyšrouboval uplně celý šroubky/červíky pro přichycení spirály na decku, abych se podíval, jestli tam něco jako náhodou pod nima neni...no zase jsem moudřejší :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWOH: to je zaklad cece!
    (ono staci si cuchnout, martenzit je trosku citit. ale stejne rozebrat do mrte)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TWOH: To je základ čeče.
    TWOH
    TWOH --- ---
    Podělím se o zkušenost aneb člověk se stále učí, viz spálená gumová pachuť u novýho atomizeru TWOH:

    Nakonec jsem přišel na to, že pod šroubkem na decku u negativního postu byly z továrny nevyčištěné železné piliny, který když se při používání zahřály, vytvářely pachuť spálený gumy/kovu/prostě hnus a rozhodně nic zdravýho...



    Železný piliny v atomizeru mi rozhodně nepřijdou bezpečný, ať už jsou kdekoliv, takže jsem poučen - nový atomizer vždy rozebrat na šroubek a pořádně zkontrolovat + vymejt jedlou sodou viz. LEXXA:
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HOUMLES: :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MUTOID: lol "she smoked one cartridge a day" .. Juul, to je kolik, tak 1ml? :)) ti bych byl uz davno mrtvej
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Black Market Vaping | The real killer.
    http://www.youtube.com/watch?v=tP42tHXhXgs
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHOCHA: v pohodě, v týhle době je starter kitů tuna, a můžeš si vybrat dle libost i a všude Ti poradí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam