• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MUTOID: protoze vaporizer smrdi a trva to nez se nahreje a pak zas nez vychladne tak to nemuzes dat hned do kapsy... vape se da zamaskovat prichutema... nijak problematicky to neni, jenom se to nesmi michat ani s VG ani s PG protoze ani jedno se s tim nespoji, od toho je presne PEG400 :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    akorat opravdu nechapu proc cpat huleni do pg/vg vejpu kdyz ocividne to je problematicky a kdyz x let uz jsou tu klasicky vaporizery :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    XBAHNO: drzim palce :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    XBAHNO: potrebujes PEG400, nic vic... 1:1 nebo max 1:1,5
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: Ehm, prvni brko jsem mel pred 23 lety, za tu dobu jsem toho vyzkousel hodne a ve vsemoznejch kombinacich. Extrakcnich metod, pres vsemozny rozpoustedla a postupy jsem vyzkousel taky mraky - nepodcenuj vybaveni me labky, sice neni uplne echt bohaty, ale lecjakou aparaturu sestavim - protoze me takovy veci bavi a netyka se to jenom ovlivnovacu vedomi, chemii proste bezne uzivam ve svym zivote.
    Takze: ma nekdo nejaky prinosny pripominky k veci? Extrakt s 90% THC neni problem vyrobit, ale jak z nej vyrobit neco do vaporizeru, v tom tapu...
    Space cakes jsou fajn, ale na dlouho a brka me zacinaj, po 8 letech vapovani, docela vadit.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    btw s se silnym thc extraktem olej/maslo si muzes stejne jako to driv delali a mozna delaji samani a carodejnice s durmanovou masti pomazat podpazi nebo rozkrok a "nahulis" se i pres "kuzi" ... funguje, kdysi za mladych casu jsem to odzkousel :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: a nebo si udelej space cakes a zabafej si normalni vejp .... bude haaaj a jeste si dobre zabafas :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: to je totiz cely pruser a starter ceosvetovy anti vape afery... chytrak si koupi v coloradu thc olejovy koncentrat, nejakym zpusobem namicha s pg/vg a zacne to bafat a pak jeste prodavat kamosum... ve finale xx mrtvejch a normalni rozumny lidi pak musej chodit na happening a pri kazdy prilezitosti negovat dementni hlasky ze eliquidy zabiji :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    XBAHNO: problem je ze thc se vaze mimo jine hlavne na olej... coz je taky nejjednodussi cesta extrakce... takze pokud nemas nejakou ultra labku a nebo nejsi opravdu tvrdej dobrodruh co chce skoncit se zalepenyma plicema na jipce a pak a krchove tak na eliquid s thc samodomo (a nejlepe uplne) radsi zapomen a kup si normalni vaporizer na bilinky kdyz uz
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KRISHNA: To zcela urcite, prave proto to chci mit pod kontrolou. Tedy vedet, co, z ceho a jak. Nevhnu se po hlave do prvniho receptu, ale bude-li vypadat rozumne, tak to prubnu.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    XBAHNO: No ve světle nedávných událostí (viz EXCITE) bych si dal pozor na to, co kouřim :))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KRISHNA: Ne kde koupit, ale jak vyrobit. Informace jsou zaplatpanbuh legalni i v CR. A zajima me to taky.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    K tý americe a Kanadě. Tohle je graf ETF veřejně obchodovaných akcií producentů trávy, od počátku aféry - 50%

    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    EXCITE: Tak v ČR je THC furt nelegální, ne? Vyzkoušet si to můžete kdekoliv na západnim pobřeží USA, kde jsou v tomhle imho dost napřed.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KRISHNA: Máš nějaký fukční řešení?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: Jasně no, v hospodě občas kouřím elektronickou dýmku a taky mi to poslední dobou pokaždé někdo řekne...a vysvětluj jim že to jsou takové zmatené, zkratkovité a neúplné informace když to přeci říkali v televizi nebo se o tom psalo v Blesku...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Teď na parkovisti duchodce: četl jsem ze to je víc skodlive než cigarety

    A nedaj pokoj...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEVILL: tj jako s fajfkou, je jasny ze se z toho huli... prvni jsem si koupil kdyz mi bylo mozna deset a od te doby se nic nezmenilo a to uz je nejaky rok :) ... z fajfky se ale neda hulit olej :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MUTOID: pořád by to byla alespoň kuřácká pomůcka a ta se nezletilým také nesmí prodat, ale on k tomuhle zákonu není žádný jednotný výklad ani přístup kontrolních orgánů, paní to dle všeho prochází...
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: 500,-


    • IJOY MAXO Zenith | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/ijoy-maxo-zenith
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam