• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RENDALF: ten jestli se stane příštím prezidentem, tak budou mít v Americe prohibici skoro na všechno...ale kdoví, možná tam potřebují novou generaci gangsterů...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    Michael Bloomberg blames FDA for contributing to teen vaping epidemic - CBS News
    https://www.cbsnews.com/...eo/michael-bloomberg-blames-fda-for-contributing-to-teen-vaping-epidemic/
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Hele valna vetsina toho je kolegy. Beru vetsinou maximalne 2-3 mody a max 2 squonkery.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: s tebou clovek nemuze nikam chodit pac si pak prijde jak chudej pribuznej :)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Setkání nad japonskými liquidy pro test na DRAM III a porovnání s jinými atíky

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    EXCITE: nevim odlkud jsi sebral otce, tady jsou veterani jiny.. ale snad zprava sdelena.
    s lidma co museji za kazdou cenu nasrat do eliqudi thc nebo cbn nechci nic mit spolecneho
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Jestli nekdo mate radi fakt silny tabakovky tak NO.21 od TI Juice muzu vrele doporucit, asi to nebude pro kazdyho, ta chut toho tabaku je fakt silna, skoro jak La tabacherka, ale presne tohle ja muzu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUTOID: Mě nikdo nic nesebral, kolego, já akorát sbírám informace, pane otče :)

    V Kanadě popsali nový typ plicních komplikací kuřáka e-cigaret | ČeskéNoviny.cz
    https://www.ceskenoviny.cz/...v-kanade-popsali-novy-typ-plicnich-komplikaci-kuraka-e-cigaret/1823545
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    EXCITE: jasne se odpari... :)

    to je jak ve skolce kdyz malymu sebrou auticko... ok kuci ja vam to huleni neberu preci... good luck s peg400 a vyparenym olejem :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    XBAHNO: PEG400 se pouziva ve zdravotnictvi vic nez PG, ale je pravda, ze se prepaluje na mnohem nizsi teplote, neda to ani 50W 2 vteriny, ale na to THC to uplne staci
    jo, ja kdyz to kupoval tak to tady v CZ nebylo nikde a v EU taky moc ne, nakonec jsem to sehnal z ukrajiny z nejakyho vape shopu, 100ml lahvicka me vysla s postovnym asi na 700,-
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    EXCITE: Smes PEG a PG. Jako nevim PEG 400 jsem se vzdycky vyhejbal, prislo mi to jako nejpodezrelejsi baze, ba i vyzkumy ukazujou ze neni uplne koser a co jsem slysel, chutove taky zadnej zazrak. Ale mozna tomu dam sanci, byt nevim, kde to sezenu, kdyz uz to ma nekdo v CR tak to stoji majlant a zase jinde dam brutal postovny.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    K DRAM III jsem byl lehce skepticky. Rikal jsem si, ze jde o dalsi "high end" hype, ale musim fakt smeknout...

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUTOID: Myslíš,že problém je,že se z thc oleje ve vejpu odpaří všechny jeho složky a znovu se "zmaterializují" v plicích?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jako chapu no, zase uz daaavno nehulim jak driv
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID:
    HOUMLES: A taky davkovatelnost. Vaporizer narvu a musim ho dohulit. Brko umotam a pak ho musim vyhulit, nebo ho v pulce zahodim. Ale namontovat vyhrazenej atik, parkrat si potahnout a zase ho sundat, tahle myslenka se mi moc libi.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MUTOID: protoze vaporizer smrdi a trva to nez se nahreje a pak zas nez vychladne tak to nemuzes dat hned do kapsy... vape se da zamaskovat prichutema... nijak problematicky to neni, jenom se to nesmi michat ani s VG ani s PG protoze ani jedno se s tim nespoji, od toho je presne PEG400 :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    akorat opravdu nechapu proc cpat huleni do pg/vg vejpu kdyz ocividne to je problematicky a kdyz x let uz jsou tu klasicky vaporizery :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    XBAHNO: drzim palce :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    XBAHNO: potrebujes PEG400, nic vic... 1:1 nebo max 1:1,5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam