• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZERO: ja mam hromady prichuti i hotovych liquidu a stejne jedu jenom cisty VG + 3mg nikotonu
    ZVIRATKO: nevim, mam nejaky asi pul kila asi 5 let a at jsem zkusil cokoliv z tech super vaping cotton tak se vzdycky vratim... me je jedno jestli ma neceho min nebo vic, ale tim, ze jedu bez prichuti tak to proste funguje :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: co je bio vata z lekarny? Kdyz jsem to zkoumal tak vetsina mela v sobe viskozu a bylo to beleny (a prestoze to chutnalo normalne tak jsem z toho nemel dobrej pocit)
    ZERO
    ZERO --- ---
    HOUMLES: tys asi mysel vg uplne bez prichute ze?
    ZERO
    ZERO --- ---
    HOUMLES: taky jedu cisty vg. Vatu pouzivam cotton bacon.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jsem tu jedinej uchyl co huli cisty VG a pouziva bio vatu z lekarny? :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERMAION: ja jsem s CannaCotton velice spokojenej, vydrzi fakt slusnou teplotu aniz by to na chuti bylo poznat. Osvedcilo se mi dat hodne malo vaty a pak to prohrabout nozem a natrepit to.
    A otevrena vata fakt docela rychle nasaje vlhkost a smrady, osobne to davam vzdycky jeste do igelitovyho pytliku. Ale zrovna CannaCotton jsem parkrat nechal otevrenej, jsem skoro na konci pytle a zatim dobry, zatimco jiny vaty uz by asi tak v pohode nebyly...
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    Zdravim. Jakou mate prave/dlouhodobe osvedcenou vatu, kterou byste doporucili pro MTL? Pouzivam Sirenu a Kayfun, zacinal jsem na CottonBacon v2, pak presel a zatim zustal na CannaCotton. Posledni mesice mi prijde, ze pri priprave u Canny nejsou vlakna rovnomerne, kolikrat ladim a ladim, az mi zustane nepouzitelny zbytek. Chova se hur nez na zacatku. Mozna je to tim, ze je uz pekne dlouho otevrena, nevim. Kazdopadne bych rad zkusil zas neco dalsiho.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: me se zase nelibi, ze pokazdy kdyz se u nic zastavi (andel) tak mi vnucuji flavourit..."je to prebalenej nicsalt od the fuu" a podobne, strasny
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SKAFF: asi zalezi na prodejne, ale ja dost chodil na Vaclavak v dobe kdyz sem zacinal vapovat, mel sem to kousel od prace a proste se mi nelibil pristup prodavajiciho personalu plus pani vedouci, takze mi to tak zkazilo mineni o ty firme a nerad tam chodim, to je cely... chodim vlastne jen do Eliquidshopu v Nuslich ke Stifovi, tam sem spokojenej, pokecame, ochutname, uz vi za tu dobu co mi chutna, pohoda
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    BIGEM: co je s Vaprio spatne?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: ja mam prave taky tabakovky rad, vapuju 2 a 1/4 roku... porad zkousim ruzny kombinace, ruzny pg/vg ale proste fakt zacinam pokaslavat po tabakovce jakykoliv, osvedceny buchty apod v pohode
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: ja vapuju asi rok a ctvrt a vlastne nic jinyho nez tabakovky nejedu :) ani nemam moc rad sladky nebo ovocny tabakovky, jako obcas si dam nakou ovocnejsi viz. zminovany Al Carlo, nebo ted mam svestkovorumovyho Reapera, ale mam rad "popelnikovky", sladky a ovocny mi nedaj ten pocit zakoureni si :) navic mam rad chut tabaku, doutnicek, dymka a tak... vlastne ja hulim furt to samy dokola uz rok, Bacco crack od Monkey, Bourbon od Tobacco bastards a pak kdy vysel tak Dice 21 od TI juice :)
    ZERO
    ZERO --- ---
    MUTOID: ja jedu uz pekne dlouho al carlo shake and vape, co mi tady kdysi nekdo doporucoval. Dost mi to sedi ta kombinace ovoce a tabaku..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: ja jsem staly zakos u vaporism.cz a tu a tam vaprio... vaprio lidi nemusim, vaporism me taky uz jednou nastvali ale jde mi o to, ze chci objednavat vse na jednom miste a hlavne vaporism mi to splnuje, ze maji vse co ja kupuju
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: ja jsem tabakovyk miloval, miluju ale cim dele uz nekourim, tim vic po nich kaslu :/ a to po jakykoliv tabakobce a ze jsem jich vyzkousel mraky... a na druhou stranu mi nejak vic chutnaji ovocny, coz jsem na zacatku vubec nemusel

    ma to nekdo stejne?? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: nevím proč. Já třeba mám rád děsně liquid brno, a je mi jedno jestli to je o kačku dražší než jinde. Nezajímá mě to. Rád tam nakupuji. Je to o vztahu, férovosti a přístupu. To je jak s hospodou.
    kdyby jsi měl o 10 kč levnější pivo a hostinského na pěst, raději jdeš ty peníze dát hostinskými, který čepuje dráž, ale cítíš se tam skvěle. Pít pivo za 30 u kyselého šichtu, nebo píše pivo za 40 a těšit se tam ? Ale to už je trochu mimo VAPE.

    každopádně asi nám spotřebují glycerin na dezinfekce :-(
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: dobre delas... osobne teda Vaprio nemam rad, radsi koupim draz, ale jinde nez u nich :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: Me chodí newslettery, tak posílám sem kdo to nesleduje ale třeba uvažuje.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: hmmm, La Tabacheria Harmonium, skvela tabakovka, vrele doporucuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam