• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: a co je na tom spatneho, ze se vaze na olej?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: cbd se stejne jako thc vaze na olej.. radsi bych to fakt nechal byt... rikam no, mozna nekdo jiny tady poradi
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: pokud vim, tak nakonec to bylo o thc liquidech, které ale vyrabeli borci doma v obyvaku a použili tam vitamin e, kterej to zpusobil. ja si potrpim na dobrou kavu taky, ale obcas není prostor mlit a prekapavat :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: hele nevim, o kofeinu v ejuice slysim poprve a s cbd olejem (cbd se vaze na olej) experimentovali v US a dopadlo to hysterii jak vapovani zabiji... takze asi tak... mozna ti tu s kofeinem poradi nekdo jiny, ja sa dam radsi dobrou kavu :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: mam oboji, ale mluvim ted o vapu na pg/vg. jinak bych nepsal sem, zeano
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: jeste pro jistotu... mas vape na pg/vg nebo vaporizer na bylinky?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MUTOID: ja prave koupil vapik kvuli tomu, ze jsem chtel cbd, ale ty predrazene palice ve vecerkach teda fakt ne. za cenu dvou gramu jsem koupil jak eliquid tak přístroj na aplikaci. bohužel ten člověk bude mit dalsi az za víc než měsíc. stejne jako kofeinovy eliquid, od kterého ma momentalne jenom testery. btw jsem v tomto naprosty novacek. doporucis svůj oblíbený obchod? případně sve oblíbené příchuti? vsiml jsem si, ze některé jsou hodně věrné a jiné zase dost umělé...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: na cbd se vyprdni, to neni na vapovani... o kofeinovem ejuice nevim
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ahoj přátelé. doporučite nějaký dobry eliquid s kofeinem? a jiny s cbd? predem diky!
    JIKE
    JIKE --- ---
    Is Propylene Glycol a disinfectant?
    http://www.youtube.com/watch?v=-GzRNIw1kAk
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Prevzato z FB:

    Skupiny o vapingu

    Smok skupina
    Hele lidi, taky vám na TC shořel atomizér?

    Joyetech skupina
    Pche vole, sem si tam dal Arcticfox a nějaké dnáčko se může jít zahrabat.

    Dicodes skupina
    Lidi dostal jsme zánět spojivek, ten mod je fakt hnusnej, je to normální?

    Coil builder skupina
    Kde koupím tisíc kilometrů nichrom drátu?? Poslední 100km jsem měl na dva dny.

    Klon skupina
    Se můžu vysrat na nějaký originály, mě vůbec nevadí, že ten att smrdí olejem a lítaj z něj kovové otřepy…byl za desetinu woe.

    Začátečnická skupina
    Po 4 měsících hlava změnila chuť, mám to reklamovat?

    DNA skupina
    Krásný den přátelé, zrovna jsem nahrál křivku koeficienčního žhavení s průběhem hyperboly pro spirálku z nakadahu. Chování spirálky v 3. vteřině žhavení je opravdu vyvážené.

    TC Nikl a Titan skupina
    Halo je to někdo??

    Cloudovací trubky skupina
    Hele lidi je normální, že mi to sežralo 100ml likvidu a to je teprve poledne?

    ECF skupina
    Nevíte, kde sehnat pyramidové sáčky od čaje?

    POD skupina
    Něco se děje, můj pod začal dělat hit. Mám reklamovat?

    Hi-end skupina
    Krásný večer přátelé, nyní testuji ve spirálce přírodní vlnu z ovcí z madagaskaru, chovaných na jižním úpatí sopky. Těch 100 dolarů za pytlíček stálo za to.

    Sběratelská skupina
    Pánové, atomizéry se mi při mytí nevejdou do myčky, nevíte, do jaké se vejde 700 atomizérů?

    Levný vaping skupina
    Prosím vás, nechcete někdo vzít společně 10 kubíkovou nádrž vg u fyschemy? Vyplatí se to.

    Stabwood skupina
    Můj mod napadl datel a hledal v něm červy, taky se vám to stalo?

    Yihi skupina
    Už někomu funguje sw na Mac?? Je tu někdo??

    Asmodus skupina
    Po týdnu zmizela jedna čárka baterky. Mám to reklamovat?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ZVIRATKO: No, non-toxic... on je dlouho netoxickej, ale kdyz je ho fakt prilis najednou, tak zpusobi metabolickej rozvrat, protoze ho telo pestane zvladat zpracovavat. Takovej pulitr najednou, to nejspis neskonci dobre.
    A s tim antimikrobialnim a antivirotickym ucinnkem bych byl taky opatrnej. Jako muze mydlit nektery bakterie, ale to je spis nevhodny prostredi, jinak je halda bakterii ktera se s nim umi zivit - zejmena v maly koncentraci. Asi jako tvrdit, ze dusik zabiji. Ano, cista dusikova atmosfera neni zdrava, ale 70% dusiku v atmosfere nedela zadny problemy.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CERMI_FOX: Glycerol (/ˈɡlɪsərɒl/;[5] also called glycerine or glycerin) is a simple polyol compound. It is a colorless, odorless, viscous liquid that is sweet-tasting and non-toxic. The glycerol backbone is found in those lipids known as glycerides. Due to having antimicrobial and antiviral properties it is widely used in FDA approved wound and burn treatments.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZVIRATKO: ne. Do dezinfekci se přidává, aby se nevysušovala tolik kůže lihem a peroxidem, který tam dělaj tu dezifenční práci
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CERMI_FOX: Jo
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    neni nahodou glycerin antivirotikum? :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jsem si rikal kdy se tu neco takovyho objevi :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Are vapers at a HIGHER RISK of COVID-19?
    http://www.youtube.com/watch?v=CNS4KxBZJW4
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    ZVIRATKO: Chutove jsem s canna taky moc spokojeny, jen ta struktura, kdyz nastriham prouzky, neni rovnomerna. Ale da se s tim zit. :)

    BIGEM: Diky za tip, 2.5 motam do kayfunu, tak bych to mohl vyzkouset.

    CHINOXR: ad posledni dotaz - zadny chytak by u nicsaltu byt nemel, takze v pripade baze stejneho pomeru je to, co pises, ok. Sam si pro mtl micham stejnou silu jako s klasik boosterem, jen je to krapet silnejsi. Pro nicsalt stale pouzivam steam-engine . Ohled u nicsaltu je imho treba brat na jeho lepsi vstrebavani do krve - tak jen aby ses u te 10ky nenapumpoval vic, nez jsi zvykly. :)
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Ahoj lidi,
    mam na vas par dotazu ...

    Vcera jsem si koupil EGO AIO , trochu z nouze (ano ekonomicka situace), prestal me bavit Logic vape pen pac je to neskutecna sracka (za 3 mesice mi odchazi uz druhej), zajimalo by me nekdo jestli ma s EGO AIO tady zkusenost, chapu ze jste tady vsichni matadori, taky jsem byl, mel jsem 3 alieny ale odchazeli mi povetsinou vlastni vinou (pady z vysky a strech v praci), holt jsem se musel vratit k zakladum :) btw pokud by chtel nekdo 2 fungl novy baterky (18650), muzeme se domluvit na nejaky vymene treba za liquid (beru ale jen sul) nebo je necham za pakatel, bude asi chvili trvat nez si budu moct dovolit nakej poradnej box

    Chci se zeptat za prve na airflow krouzek, mam pocit ze moc nefunguje (nebo to nepoznam), respektive mi neprijde moc rozdil na min/max airflow, je to normalni nebo tam ma byt ten rozdil fakt znatelnej, jde mi o to jestli mam zvazit zas cestu do Vapria a resit to s nima ... Ma s tim nekdo zkusenost?

    Dal se chci zeptat, co jsem cetl tak ty doporucovany hlavy BF SS316 jsou pekny mrdky uz od vyroby (jedna se spali za 2 dny a druha za 2 tydny) tak me napadlo ze bych pouzival kompatibilni ProC-BF ktery jsou o dvacku levnejsi a pry maji lepsi sani liquidu , ma s nima nekdo zkusenost? Jinak jsem cetl tip nedotahovat vrsek cigara az na kost ale jen na 3/4 dotazeni , ze pry se u tech hlav pak dole macka gumicka a je blby sani liquidu a tudiz paleni hlavy ...

    Posledni dotaz je spis na michace , potreboval bych udelat z 20ky nicsalt boosteru 10ku a chci se zeptat jestli to staci naredit pul na pul s bazi stejnyho pomeru, pocitat umim ale jen by me zajimalo jestli neni nakej chytak s nicsaltem ... na nicsalt jsem presel diky Logicu, byl mi i doporucen do toho EGO AIO pac kdybych prej presel zpatky na klasickej nic tak by me to udusilo (a to fakt nechci, po operaci srdce je pro me ted kazdy zakaslani neskutecny peklo)

    Diky moc za pripadny odpovedi na my lame dotazy :) vapingu zdar

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HERMAION: ja sem ted fakt spokojenej se Super Sorb vatou, mam ji v Kayfunu a v Taifunu GTR a super, je to uz hotovej "provazek" do 2 a 2.5mm idealni, do 3mm pisou ze taky ok, ale tam si myslim ze ji bude malo, zadna pachut, 100% chuti od prvniho potahu, vydrzi a navic ma stylovou kovovou krabicku, za 140,- super kauf :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam