• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ZVIRATKO: já mám akorát supreme v2. A jako fajn, ale zas tak moc mi nesedne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HARAKOCZKA: ha! objednano :-D Aromamizer Plus uz nejakou dobu mam a jsem z nej nadsenej, s meshem to bude bomba.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: kdyz u squonku zas budu chcipat na baterky, pro me byla ten wismec s 3x18650 a tfv12 uplne idealni... akorat uz to proste chtelo zmenu, nehlede na to, ze na tom wismecu uz odchazi tlacitko..
    HARAKOCZKA: lol
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: ja si koupil ten vpravo kvuli cbd liquidu a kolega v praci mi pak věnoval nepouzivany co je nalevo, a to je vzhledove fakt ohavnost.



    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BRKODLAK: Asmodus luna + asmodus c4 ;c)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SAKALICEK: kurna to muze vapik vypadat i takhle. to je nádhera. rekni prosimtě noobovi, co je to za přístroj
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Rohlík o titanána na vás (((:
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Případně trochu větší kalibr (7.5ml)

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: *milikama
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Na objem doporučuji nějaký pěkný squonk. Sice budete doplňovat ve stejném rytmu ale za máš ten pocit že se nebabras s pár milí a a :))


    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BIGEM: tak to je vec nazoru no, me je to uplne jedno, ja udelam cokoliv abych doplnoval co nejmin :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HOUMLES: chapu ze mas bubble tank asi z praktickyho duvodu, ale ty bubble skla sou tak strasne hnusny ze bych radsi 5x doplnoval :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: prave, to plneni je nejlepsi, nikde zadny zbytky liquidu oproti atikum co se jim sroubujou vrsky nebo ruzne nasazujou apod.
    fotek mas na netu milion :) ale kdyz si zejtra za svetla vzpomenu tak sem prihodim no
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: mě se na něm líbí to zamykání... a ten gen od Vaporessa má samy dobrý hodnocení Náhod pak někdy foto :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: jj, bez neho bych byl zase na par ml
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: ty tam mas ten bubble tank zejo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: zatim je super, mam ho tejden, az na to ze si musim davat bacha aby nespadnul na bok :)
    jj prince mam celou dobu jenom s RBA, je to posledni TFV ktery ma RBA, pak uz jsou jenom na kupovany hlavy :( bohuzel je to takovej moderni trend aby se sypaly penizky do kasy
    tesim se na ten mesh, uz se na nej chystam delsi dobu, ale zatim nebyl zadnej tank, kterej by bud netek (podle recenzi) nebo nemel aspon 6ml (ostatni RTA meshe maj 2-4ml, to bych doplnoval 5x denne :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: pekný :-) pokud nepodělali dvířka jako u paranormalu, a dávají k tomu lupu na display :-)
    HOUMLES: ten gen je prej pecka.
    BIGEM: myslím n to samý
    HOUMLES: ten prince má RBA?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam