• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Ahoj, nějakou dobu spokojeně jedu na Vaporesso Zero, ale mám chuť vyzkoušet něco nového :) Můžete někdo prosím doporučit nějaký pod systém, ideálně s USB-C nabíjením?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: cricket je super, ale uz jsem s nim skoncil, prvni odesel po pul roce a druhy skoro taky... u obou tlacitko... asi mam moc silnej stisk nebo co :D nevim
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    HREBICK: ackoliv ze zminenych mam jen Ammit, tak tenhle design ja muzu :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Obnovený ocelový team

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Ja jsem si na vodu koupil pred par lety geekvape aegis a i kdyz jsem ho nekolikrat vykoupal tak funguje porad dobre. Normalne jsem k nemu mel elektrickou paskou prilepenou karabinu a povesenej na krku. Jen kdyz se ti vykoupe tak musis vymenit za suchej atik a bafas dal a vecer v kempu premotas ztraty.
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    Zdarec hoši... po dlouhý době. https://photos.app.goo.gl/5yDA1rhLDpoEBnpj8
    Prodávám svůj šuplík bordelu... potřebuju se toho už zbavit. Nejdražší co tam je je squonk Asmodus Luna ve stabwoodu a Dotmod dotRDA24 (jenom to je asi 4k dohromady), zbytek je jen bonus. Dám to tomu kdo hodí víc ale minimum je aspoň 2000,-
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SHAAG: zajimavej mod... vapes na nej udelal review, prej voopoo, uz to jsou tri roky..kua to to leti :D https://youtu.be/RvqaGRjLuk0
    kazdopadne, ja bych radsi zustal u mech ... tcr nepouzivam, stejne jako puff counter.. vsechno features co nejak nepotrebuju... nevim jeste rozmyslim, diky
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    MUTOID: co ten novy Voopoo Argus GT?
    Design trochu jako Lost Vape, ale o neco mensi, s dobrym a nekomplikovanym chipem.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nemate nekdo tip na dvoubaterkovy mech box, neco ala noisy cricket nebo ty od dovpo... neco malyho spolehlivyho (noisy od wismecu nic nevydrzi, odchazi tlacitko atp.... dovpo je ok ale uz nudi :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    BAAL: Jak nepripada v uvahu? Aegis + nahradni vata v lodaku a neni problem!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: dry hity se mi nedejou (zazil jsem dva, pak si vyguglil lepsi postup jak tam davat vaticku a od ty doby nic), akorat se mi docela rychle pripali - ale to je spis liquidem (porad kourim ty sladky :)) a je to porad spis lepsi nez normalni spiralky...

    vysoky vykony jsem ale nezkousel, kourim taky na 50-60W
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: aromamizer nemam, ale koukal jsem ted na nejaky video jak tam ten mesh deck funguje a rek bych, ze aromamizer ma tak polovicni pruchod na ten liquid nez ten solomon ... asi to bude taky fungovat, ale bal bych se dry hitu pri rychlym potahovani po sobe
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: zajimalo by me o kolik/jestli je to lepsi nez Aromamizer s meshem - mozna tam hodne pomuze ten spodni privod liquidu. Uz jsem premyslel, ze ten deck co mam vezmu trochu vrtackou :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jedu na vodu, takze elektronicka cigareta sebou nepadala v uvahu a protoze se znam se jsem si do trafiky pro cigara a stala tam vnadna pani s nabidkou tohoto za 150korun vcetne dvou tech jednorazovych vlozek

    Tak jsem to vzal, kdyz to utopim, tak je to jak utopit krabku cigar, jsem na to zvedav:-)

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    Solomon Mesh RTA https://www.kaees.com/solomon-mesh/
    mam ho doma asi 3 tejdny a je to zazrak a posun ve vapingu jakej jsem za 10 let co ekourim nezazil...
    srovnavam s TFV12 Prince, kterej pouzivam jako daily posledni snad 3 roky a vicemene s kazdym podobym RTA protoze jsem jich zkusil mraky.
    vatu jsem za celou dobu nemenil a nemam duvod, chut je porad stejna a na pohled (kdyz ho otevru) je porad krasne cista... u prince po tejdnu zacla bejt cejtit a po 14ti dnech (tak dlouho jsem to vetsinou nenechal dojit) bylo videt, ze je i spalena kolem spiraly.
    taky aby ne, staci se podivat na to jaky to ma otvory na liquid a kazdymu musi bejt jasny, ze tenhle tank nebude mit problem se zasobou :)
    mesh se vubec nepripaluje, zadnej dry hit, vypada presne tak jak jsem ho tam pred 3 tejdnama namotoval...
    u spiralovych tanku jsem po tejdnu mel celou spiralu obalenou pripecenym hnusem a musel jsem vypalovat.
    spotreba .. vetsina tu vi, ze jsem jel na A1 120-150 VW tzn. vetsinou mi u prince a nejakym double coil 0.15 setupu vydrzely baterky tak necelej den, spis jsem obcas dobijel kdyz jsem mel po ruce micro usb. v pripade tohodle tanku jedu na 60W max a chutna i pali to uplne stejne a jsem schopnej dat skoro 2 dny na ty samy baterky/mod..
    co me ale prekvapilo uplne nejvic je to, ze jsem to proste vyndal z krabicky, umyl a namotal jejich vatou, meshem a tim micro cinskym sroubovackem a jedu skoro mesic v kuse... proste ready to vape pro lamy, ale na max profi urovni...
    koukal jsem uz dluho po nejakym mesh tanku, ale vsechny me odradily kvuli kapacite... za to tenhle tank ma s bubble sklem 6.5ml coz mi pokreje tak 3/4 dne v pohode.
    za me 9.9/10, fakt jsem nemel v ruce nic lepsiho, ale nechavam si malou rezezrvu do budoucna :))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: mam ho tu, byl desne slabej a hodne springy, ale fungoval. Tusim ze ho v necem mam ale jistej si nejsem...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zkoušeli jste někdo?


    The Golden Greek odporový drát Zirconium 29AWG 0,3mm - 10m - Vapoo.cz
    https://www.vapoo.cz/odporove-draty/the-golden-greek-odporovy-drat-zirconium-29awg-0-3mm-10m/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    simvapekne. existuje nejaka aktualni mapa sveta kde je ban vapingu? jde mi o blizky a stredni vychod.
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    Zdravim. Mate nejake osvedcene tipy na MTL mesh diy tanky? Asi hledam blbe, vypadavaji bud jen DL nebo tovarni hlavy.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    HREBICK: hele asi mam jinak nastavenou latku, da se to.) mozna taky zalezi co kouris za liquid a na jakej standard jsi zvyklej:))
    a podotykam, ze jsem noob: spiralky nemotam;)

    ale zminoval jsem to spis kvuli ty trave, jednou jsem zkousel fenixe, co se tyce chuti tak asi nejlepsi pokoureni v zivote, kam se hrabe has. olej z tech americkejch vape-pens a normalni prichute.

    a proto mi to na jednorazovku za stovku prislo idealni, ale dam vedet na podzim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam