• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: No jak vatu protahnes pod meshem tak kdyz se nacuca tak proste po krajich klesne trochu dolu a to staci pri tom mnozstvi na to, aby pod okrajem meshe vznikla mezirka kde se ten okraj zacne palit. Zkousim si s tim ted ruzne hrat, zkusil jsem ten mesh udelat uzssi, kratsi... jediny co mi zatim funguje je zkratit na 15mm, ale trpi chut zase trochu.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: kraje klesnou? jaky kraje?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Uz jsem ten build zrusil, ale uz kdyz jsem tam tu vatu daval, tak jsem si rikal, ze ty kraje pak klesnou a to jsem vubec nic nevycesaval, jen strihnul. Z meshe jsem odstrihnul ty zesilene konce a zkratil ho tak asi o dva milimetry, ted tam ta vata jde protahnout dost na tesno a zatim to funguje dobre a zasobuje dostatecne, akorat chut je trochu horsi jak se zmensila plocha a ten mesh trochu klesl pod privod vzduchu.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: To je fakt divný . Pošli fotku...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Tak 14 dni, za mesic jedu na tyden na akci a potrebuju novy baterky protoze ty co tu mam uz jsou tak vyjete, ze za den vystridam tri pary.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Hmm, mozna bych vyuzil. Kdy mas deadline?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Btw budu objednavat baterky z nkonu a pentu (na svoje ICO) kdyby jste nekdo z Prazskych neco potreboval.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Tak to je doma, namotal jsem to presne ten samej setting co mas ty - wotofo cool mesh + steamcrave mesh vata, prvni vape dobry, ted jsem potahnul asi po 20 minutach a dryhit. Uz kdyz jsem to motal tak mi prislo, ze ty vaty je tam proste malo. Kdyz jsem to rozebral tak naprosta klasika, vata nacucana, ale kraj dratu se zhavi do ruda.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: pokazdy trochu jinak :-D ale poslu
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Tak jsem z vaporismu objednal ten samej mesh a vatu a az to dojde tak to zkusim. Jestli muzes hod mi fotku buildu jak tam mas tu vatu az to budes premotavat.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LEFTY: To co tu padlo plus tech podu muzes mit treba pet, netecou nic, doma je naplnis coz zvladne uplne kazdy a pak uz jen prehazujes. Nedoplnovaci pody jsou jednak desny plytvani a jednak koupis vapo a zjistis, ze ti treba vsechny jejich tabaky nechutnaj. U doplnovacich jen koupis jinou lahvicku s liquidem kdezto u uzavrenych systemu muzes pak vyhodit celou cigaretu.
    WAKI
    WAKI --- ---
    VACA: Mel jsem neco podobneho rozepsanyho, ale pak jsem si rekl abych nebyl pak ukamenovan ze patrim k ochrancum velryb atd. 😂 ale presne 2 ml a vyhodit tank a jit koupit dalsi za 100, nebo 2, je dost neekologicky jak k zemi, tak k moji penezence
    VACA
    VACA --- ---
    Mno, a za me nezanedbatelnej fakt, ze je to taky trochu o malinkato vic s ohledem na nasi zemicku. Precejen vyhazovat tank kazdy 2ml nebo kolik se tam vejde, mi prijde trochu zhuverilost. Nic ve zlem
    WAKI
    WAKI --- ---
    LEFTY: Ano, ale zase je vyhoda, ve vyberu chuti, mnozstvi nikotinu, pak teprve se ti otevira svet vapingu. Nehlede na to, ze je to jednoduche. jak nalit do auta benzin/naftu, akorat to lejes z jine lahvicky. Bud jsou hotove (pouze lejes do cartridge), SnV (dolijes bazi a booster - dle preferenci), a nebo už si namichas sam dle vlastni chuti. Nic slozityho. Taky jsem se bal.
    SMRTK
    SMRTK --- ---
    LEFTY: nalévat ano, ale je to silně primitivní a nic nikde neteče. Prostě jen sundas vršek a naplnis pod čím budeš chtít.
    https://vapeklub.sk/produkt/uwell-caliburn-g-pod/
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SMRTK: do těch podu ale musím liquid nalivat sám, je tak?
    SMRTK
    SMRTK --- ---
    LEFTY: caliburn g, můžu doporučit, chuť výborná, hlavy vydrží, s párou bude záležet na liquidu, 70/30 dává tak normálně, žádné mraky
    WAKI
    WAKI --- ---
    LEFTY: Hodne se chvali caliburn. Hlavne v podani chuti s parou nevim. Rekl bych ze zadny mracna vyfukovat nebudes. A nebo uwrll crown pod.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Potřebuju poradit - kouřil jsem juul a hledám náhradu na prilwzitostbe bafani.
    Pozadavky:
    - sleek jako juul, nic vetsiho
    - aktivace potazenim
    - pod systém, žádný nalivani
    - snadná dostupnost naplní (tabáková chut)
    - a hlavně nízká produkce viditelné páry, žádný velký oblaka - nenápadně! :)
    Vychází mi vype/vuse apod nebo blu. Poradite kterej je lepší, případně mám se mrknout ještě jinde?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    REY: Jo u mechanik je to riziko, plus tyhle levny par dolarovy klony jsou vetsinou dost nahrubo delany.

    ZVIRATKO: Koupim a asi tomu dam sanci protoze ten SS mesh co tam mam ted normalne chyta lisku, to jsem jeste nevidel...
    VACA
    VACA --- ---
    Free e-cigarettes for smokers in A&E trial - BBC News
    https://www.bbc.com/news/health-56918315
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam