• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEI: jestli ti to hlasi nabito, potahnes parkrat a hlasi vybito tak rozhodne reklamuj
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEI: zalezi cim to nabijis.... 5000 mAh beznou 1A nabijeckou vychazi na 5 hodin. jestli jsi to pichla do nejake shit nabijecky s nizsim proudem tak jeste vic
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Super, díky za tipy.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KUBAJZZ: demon coil. Tady se daj koupit predmotany spiralky (ale da se to trochu upravit) nebo se da koupit drat/sada na motani. Doporucuju, pouzivam leta...
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ze zacatku jsem ale kupil fused od vandyvape a bylo to celkem fajn, ale bylo to ss a kovova prichut. Takze jse ho dodelal a uz nekoupil.
    WAKI
    WAKI --- ---
    KUBAJZZ: Ja byl spokojenej s crazy wire. Ale ten nedela to co chces fused. A nebo jeste vap extreme. Jinak jsem moc nepotkal draty fused.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    WAKI: právě, taky mi přijde, že z ss cítím tu kovovou pachuť. Každopádně zkusím oba. Jenom bych chtěl aby to byl kvalitní drát a ne nějaký šmejd. Tak proto se ptám na zkušenosti.
    WAKI
    WAKI --- ---
    KUBAJZZ: A pokud je to prvni motani a prvni zkusenost s diy tak zkus urcite oba jak ss tak ni. Me teda nejvic vyhovuje ni. Neni tam pachut kovu. Ale kazdy ma jine chute a jine vnimani a jedu jen obyc draty.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    WAKI: ok, na ty jsem taky koukal. Zkusím. Díky.
    WAKI
    WAKI --- ---
    KUBAJZZ: Tyhle zbesilosti snad jen vandyvape. To nejsou spatny draty.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    KUBAJZZ: ss a nebo nichrome...
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Víte někdo o nějakým osvědčeným drátu např. fused clapton, staggered fused clapton atp.? Chtěl bych si ho koupit v metráži a dělat si "vlastní" spirálky... Googlit umím a eshopy prolejzat taky, ale raději se ptám, jestli máte někdo něco oblíbeného a osvědčeného. Díky.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WAKI: Jojo to uz ted delam kdyz davam novou hlavu prave proto jsem tu predtim psal nedolejvat uplne do plna.
    WAKI
    WAKI --- ---
    WOLFGAR: Neber jako neco vys*raciho. Ale co to naplnit do 3/4? Nebo ne uplne do plna. At tam mas nejakou rezervu?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zrani se zkrati protoze se to lip promicha, rychleji z toho zmizi bubliny, to nijak nesouvisi s hustotou

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Ne vetsinou do par minut po naplneni. Kovovy casti tam uplne zadny nejsou krome samotny hlavy. Jinak VG zrovna meni hustotu s teplotou docela razantne ne? Coz je taky duvod proc michani do baze zahrate na +-50 stupnu vyrazne zkracuje zrani.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: no pokud to perfektne tesni tak tam samozrejme vznikne pretlak, a protoze je vetsina kapalin nestlacitelnych (ale btw taky nemeni moc hustotu s teplotou) tak neco povoli :) ale rozhodne to neni ze se roztahne ten liquid, ten zmeni objem tak malicko ze to nemuze rupnout. Jestli ti to rupne az casem kdyz je tomu teplo tak bych spis koukal na kovovy casti
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Jinak si to vysvetlit nedokazu a uz se mi to stalo dvakrat posledni dobou, dam novou hlavu, naplnim pod do plna a jednou se mi vytlacila ta hlava a podruhe mi to normalne vystrelilo ten gumovy uzaver podu. Proste tam nejak pri naplneni uplne na full a zavreni vznikne pretlak.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: liquid roztahnout? eh?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Děkuji všem 👍
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam