• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    GREGI
    GREGI --- ---
    HONZEEN: proc to stoji takovou raketu?:)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    GREGI: Za mě Dotmod Dotbox 220W. Nejkompaktnější dvoubaterkáč, co jsem kdy měl. Chip není kdovíjakej zázrak, výkon taky nevyužiju (jedu max 40W), ale velikost, zpracování, váha (díky hliníku) a form factor je za mě fakt super.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nejakej tip na mod na dve 18650? Idealne kompaktnejsi rozmery. Jedu mtl kolem 25w takze 200w neni potreba:)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    dotaz na fanklub Zeus... je uz na trhu neco lepsiho na co jste presly? ja si prijdu jak dinosaur, tocin dva prvni zeuse a nejak bych chtel zmenu :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ZVIRATKO: Ano a vlastně ne. Je to otázka koncentrace. V PPM se to dá, čistý by to bylo o život.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XBAHNO: tak doufam, ze vis co to je za silice a jestli je vhodne to dychat - casto to tak neni
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: 2% strop a ubiram. Občas těžko říct, protože místo aromat používám silice a to dávám něco jako 5 kapek na 2dl.
    WICKING
    WICKING --- ---
    MUTOID: JJ. Já jsem ve finále nedával žádné aroma. Cíleně jsem k tomu směřoval. Přestal jsem tedy úplně včetně vapování... jen vsuvka. Ale skutečně jsem pak jel jen v nikotinu bez aroma :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    zjišťuju, že aroma dávám čim dál méně do mixů... začínal jsem na 20%+ a teď sotva 10% a to se rozšoupnu, spíš kolem 5%... máte to tak taky někdo? ... vejpuju teda něco přes 3 roky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DIE_DIE: Hele ja to kouřem tak strašně málo, že to míchání pro mě nemá moc význam.Mám to tři měsíce, mám 3x 10 ml liquidy a pořád mám od každého aspoň půlku
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    CMLKA: ta nasladlost je temer u vsech liquidu i prichuti.. je to neco s cim bojuju.. Pro michani doporucuju Karavanu od Imperia, k tomu si kup Booster v pozadovanym nikotinu a mas za 250,- 5x10 ml a prichut ti zbyde temer cela na dalsi davky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: Je to od Flavormonks a jako musim rict, ze ty asi nejak otestuju vic, co se divam na prichute.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Zrovna Blue Raspberry mne jako prichut moc neoslovila. Mam ted tabakovou Bourbon a i ta je lehce sladka a ta mi chutna fakt dost.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    SHAAG: Blue Raspberry salt je super i od IVG. Nebo salty od Nasty Juice. Ty ale není jednoduché v ČR sehnat.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CMLKA: Jediny namichany liquid (nic salt) co pouzivam je Sauz SALT Blue Raspberry. A ten mohu smele doporucit. Co si pamatuji tak docela slusny byl i RY4 od Emporia.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mimochodem máte někdo tip na nějaký dobrý liquid - už namíchaný, ideálně nic salt?
    WAKI
    WAKI --- ---
    SADAKO: Odešla ti hlava. Musíš vyměnit celou cartridge. A když tam budeš lít liquid. Počkej aspoň 5 min aby se nasákla vata.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SADAKO: Mas Uwell jo? Jako modre to blikat nema, to znamena, ze ti dochazi baterka. A ozna to mas zamkly - 5 kratkejch zmacknuti to zamkne, 5 kratkejch odemkne a pak to funguje
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CMLKA: Výborně, ty určitě budeš znát odpověď na zákeřnou otázku - jak z toho mám sakra potáhnout? Zapnu to (bliká to modře), ale jak při nasátí bez zmáčknutí tlačítka, tak s ním, to prostě netáhne. Mám tušení, že dělám něco blbě, ale fakt nevím co (doteď mi rukama prošlo jenom pár typů Innokin, jinak nic).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SHAAG: to vypada dobre, to jsem neznala a ani to tam nemeli. Mne jeste nabizeli jednu, ale ta nebyla vzhledem dlouha jako cigareta, ale spis takovy to kratky tlusty zipo, a to se mi proste nelibilo a myslim, ze zadny holce by se to nelibilo....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam