• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZERO: moc liquidu, respektive kapky na coilu - pod povrchem se liquid odpari, na povrchu ne (protoze je ho tam vrstva), takze to prskne jak to prekona povrchove napeti
    ZERO
    ZERO --- ---
    Takovej blbej dotaz, co zpusobuje takovyto obcasny hlasity praskani pri zhaveni? Diky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Chce to někdo za 2000?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Proč mínus? Vyhrál jsem v jejich soutěži , ale nevapuji uz.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Mám poukazku na 5450kc do shopu liqua.com nevapujete někdo jejich produkty? Prodal bych ji třeba za 3000. Nebo výměnou za něco. Budu rád za Vaše nabídky. Díky
    ZERO
    ZERO --- ---
    SHAAG: zrovna ten cool efekt moc nemusim...
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    ZERO: Ted jsem nahodne narazil na prodejnu Vaprio a meli tam me oblibene chladivky Kapkas Flava (Mythoclast, Icebreaker, Red Death atd.).
    Posledni roky mam vzdy v jednom atiku prave chladivku na procisteni chuti, jiinak vedle ni jedu 1x tabakovku 1x buchtovku/ovoce.
    ZERO
    ZERO --- ---
    Nemate nekdo tip na nejakej zajimavej shake a vape, co distribuje vaprio? Mam ted jednu prodejnu blizko, ale maj tam toho mraky....
    Diky
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Cus, jakej používáte e-shop na nákup bází, bůstrů a podobně? Jestli se to někde vyloženě vyplatí nebo je podobný?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DIE_DIE: zkus jinou prichut (znacku), nicsalt misto klasiky (bez prichute nebo s, podle toho co jedes)...
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    DIE_DIE: Tezko rict co by to mohlo byt.
    Pokud by to byl vape, tak nejspis v reakci (napr. alergii) na nejakou slozku liquidu (napr. PG nebo dochucovadla).
    Take je dobre zminit, ze nikotin ma primy vliv i na zazivani. Tak mozna zkusit bez/mene nikotinu.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Coto?
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    Ahoj ahoj,
    Trochu patram pompricine zazivacich problemu, neboli mam casto nafoukle bricho. Nesetkal jste se s tim nekdo, nebo je mozna pricina nadmerneho koureni aka nasavani velkeho mnozstvi vzduchu? Napadlo me to, protoze nadjimani muze zpusobit i spatne dychani.. diky :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    GREGI: ja mam voopoo drag 2 asi, ale nevim jestli je to kompaktnejsi. sice umi az 180w, ale taky vapim klidne na 5w (minimum), aspon ti vydrzi dyl baterky, da se nabijet pres usb-b, kryt drzi magnetem. taky se mi zda celkem odolnej, mam gramlavy ruce a uz x pádu jsem byl smirenej s tim, ze bude mrtvej, ale vzdycky to byly jen zbytecny obavy.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    dicodes Box Mods: Dani Box 21700 - dicodes-mods.com
    https://www.dicodes-mods.com/dani-box-21700.html

    😉
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HONZEEN: To jo no, ale kompaktnější ;) Za mě radši tydle než hranatý krabice....

    GREGI: Tak to nechápu?? Jak jí máš dlouho? podle mě už má tak 1500mah...to není možný za den vybít na MTL?? Hmm, tak to opravdu hodně štěstí s výběrem. Asi budeš mít nejlepší když si ho vyrobíš ze dřeva ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HREBICK: mam tam normalne dve lg 3000mah. U huby to mam dost no:) A ano je to problem, radsi budu mit velkej mod a nabijet pres noc nez sasit s vice baterkama;) Navic vetsi mod= mensi pravdepodobnost ztraty:D Ale zase nechci nejakej masivni jako mam ted. Mel sem voopoo drag 2 a ten byl supr kompaktni jen hrozne rychle odesla elektronika
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    HREBICK: Double Barrel byla ale těžká mrcha. A Cricket byl mech, ne? :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HONZEEN: Jinak na dvě baterky je mnohem víc kompaktnější nebo spíš byl Wismec Noisy cricket 2 a Squid Industries Double Barrel ;)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    GREGI: Cože?? Co máš za baterku?? A kolik jedeš nikotinu?? Nějak si neumím představit vytáhnout celou VTC6 3000mAh na MTL za celej den??? To bych to musel mít úplně furt v hubě :D Jinak jak velkej problém je mít s sebou jednu/dvě náhradní?? Vyměníš a jedeš dál... ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HREBICK: jedna baterie mi celej den nevydrzi.... Dve sou tak tak. Atomizer mam diy tzn hlavy nekupuju a vapim bez prichuti takze podani chuti me taky nezajima:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam