• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    GREGI
    GREGI --- ---
    HREBICK: mam tam normalne dve lg 3000mah. U huby to mam dost no:) A ano je to problem, radsi budu mit velkej mod a nabijet pres noc nez sasit s vice baterkama;) Navic vetsi mod= mensi pravdepodobnost ztraty:D Ale zase nechci nejakej masivni jako mam ted. Mel sem voopoo drag 2 a ten byl supr kompaktni jen hrozne rychle odesla elektronika
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    HREBICK: Double Barrel byla ale těžká mrcha. A Cricket byl mech, ne? :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HONZEEN: Jinak na dvě baterky je mnohem víc kompaktnější nebo spíš byl Wismec Noisy cricket 2 a Squid Industries Double Barrel ;)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    GREGI: Cože?? Co máš za baterku?? A kolik jedeš nikotinu?? Nějak si neumím představit vytáhnout celou VTC6 3000mAh na MTL za celej den??? To bych to musel mít úplně furt v hubě :D Jinak jak velkej problém je mít s sebou jednu/dvě náhradní?? Vyměníš a jedeš dál... ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HREBICK: jedna baterie mi celej den nevydrzi.... Dve sou tak tak. Atomizer mam diy tzn hlavy nekupuju a vapim bez prichuti takze podani chuti me taky nezajima:))
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    GREGI: A proč na dvě? když jedeš 25w? nestačila by ti jedna? Používám teď rok AEGIS BOOST. Jedu 23-25 DL s 0,4. Pak ještě umí utaženější s 0,6hlavou nebo MTL s 1,2...baterka mi vydrží tak na 2-3dny...
    +By to s přehledem vydrží pády a nějakou vodu protože je to pogumovaný...Ale design nic moc.. Asi kdyby mi to bratr nenabídl na odprodej taky bych si to sám od sebe nekoupil...

    Elektronická cigareta: GeekVape Aegis Boost Plus Pod Kit (Almighty Blue) | FajnCigarety.cz
    https://www.fajncigarety.cz/elektronicke-cigarety-geekvape-aegis-boost-plus/elektronicka-cigareta--geekvape-aegis-boost-plus-pod-kit--almighty-blue/
    Sice je to na hlavy ale i tak to má dobrý podání chuti protože už je začali dělat z meshe a vydrží mi na cesty a do práce hlava asi 2-3 tejdny a jsem spokojen ;)

    A nebo teď jsem si k vánocům nechal nadělit
    https://www.vaprio.cz/produkt-innokin-sensis-sada.html
    a u toho jsem lehce zklamán. Hlavy jsou o dost menší a nemají takovou výdrž ani chuť..

    a nebo pak nějaká Innokin Kroma ;)

    GL ;)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    GREGI: Chapu no, ja velky mody pouzivam prevazne jenom doma na DL. Na cesty beru pody na MTL :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    HONZEEN: me to pada furt no takze to omlaceny bude tak jako tak... :D
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    GREGI: Tak Dotmod si vždycky hrál na luxus s pozlacenýma závitama a tlačítkama :D US značka, vyráběná v Číně. Nicméně zpracování je minimálně o lvl výš, než běžná čína. A navíc ten anodizovaný hliník nepoškrábeš, neodřeš (pokud s tim člověk nejebne o zem) a je lehoučký.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    GREGI: protoze neco musi byt taky "luxusni" ne? by jste porad vejpovali z modu za litr, podporit prumysl peknou dardou ale ne! :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    HONZEEN: proc to stoji takovou raketu?:)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    GREGI: Za mě Dotmod Dotbox 220W. Nejkompaktnější dvoubaterkáč, co jsem kdy měl. Chip není kdovíjakej zázrak, výkon taky nevyužiju (jedu max 40W), ale velikost, zpracování, váha (díky hliníku) a form factor je za mě fakt super.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nejakej tip na mod na dve 18650? Idealne kompaktnejsi rozmery. Jedu mtl kolem 25w takze 200w neni potreba:)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    dotaz na fanklub Zeus... je uz na trhu neco lepsiho na co jste presly? ja si prijdu jak dinosaur, tocin dva prvni zeuse a nejak bych chtel zmenu :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ZVIRATKO: Ano a vlastně ne. Je to otázka koncentrace. V PPM se to dá, čistý by to bylo o život.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XBAHNO: tak doufam, ze vis co to je za silice a jestli je vhodne to dychat - casto to tak neni
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: 2% strop a ubiram. Občas těžko říct, protože místo aromat používám silice a to dávám něco jako 5 kapek na 2dl.
    WICKING
    WICKING --- ---
    MUTOID: JJ. Já jsem ve finále nedával žádné aroma. Cíleně jsem k tomu směřoval. Přestal jsem tedy úplně včetně vapování... jen vsuvka. Ale skutečně jsem pak jel jen v nikotinu bez aroma :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    zjišťuju, že aroma dávám čim dál méně do mixů... začínal jsem na 20%+ a teď sotva 10% a to se rozšoupnu, spíš kolem 5%... máte to tak taky někdo? ... vejpuju teda něco přes 3 roky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DIE_DIE: Hele ja to kouřem tak strašně málo, že to míchání pro mě nemá moc význam.Mám to tři měsíce, mám 3x 10 ml liquidy a pořád mám od každého aspoň půlku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam