• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WAKI
    WAKI --- ---
    LEXXA: To je pravda. Ale to moc nechceš jeden potah a uz vis. 😂
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WAKI: ...a kdyz si nedas pozor ti to zarizeni dovoli tahat i bez liquidu
    WAKI
    WAKI --- ---
    A dej bacha ze zacatku at to nehulis furt. At se nepredavkujes nikotinem. V lepsim pripade se po…. Hodne to svadi. Cigo tipnes a das si dalsi za chvili. Zadny zarizeni tohle neumi a dovoli ti kourit furt. Dokud mas liquid.
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ty 3 ml si myslim ze je dostacujici minimalne na den. Ucite si spocitaj kolik vykouris cigeret a mrkni na tabulku na netu kolik to odpovida mg nikotinu namichane v bazi a tim zacni. Kup si par lahvicek hotovyho 10ml a uvidis jestli ti to bude stacit. Ja takhle zacinal taky. A postupne snizoval davku az jsem byl nekurak vcetne vapa. Ale prislo 2 dite a jsem zpet na pyro a znovu se dostavam do vapovani. Ale nemuzu se dokopat. 😂
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Z tim zkusenosti nemam. Ale je to taky vopoo takze by to mohlo byt podobny. Kdyz chces mit neco vychytany. Tak si kup dicodes + dwarf mtl. 😂 za mě zkušenost je taková, že ten w.thru je celkem dobrej v podání chuti. Mrkni na YouTube tam si zadej mike godwin A ten dělá recenze na tyto zařízení plus samozřejmě na high end. Ten by ti mohl pomoci víc s výběrem, nebo minimálně v tvojich favoritech.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //podotýkám, že přímo do plic tahat nebudu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI:

    tohle má možnost jak žhavení tlačítkem, tak potáhnutím. Nevím, jestli ten 6,5ml objem je výhoda a jestli nemám radši vzít ten původní. To jsem ale otravnej, co? Stejně nakonec skončím jako sběratel, pokud mě to vapování bude bavit, ale proč nezačít rovnou něčím vychytaným?

    Elektronická cigareta: VooPoo Vinci 2 Mod Pod Kit (1500mAh) (Carbon Fiber) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-voopoo-vinci-2-mod-pod-kit-1-24185
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI: jo takhle, já z těch předchozích postů pochopil, že tenhle typ je nějak víc jednorázový, než ty bez potahovacích spouštěcích systémů. A vlastně vůbec nemám představu, na jak dlouhou dobu kouření mi ty 3ml vystačí :)
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Tlačitko na žhavení neni. Funguje jen na bazi autopotahu. Je slabší ke konci. Kvuli ochraně mam dojem ze to ma tc. Takže ti tam nepusti plnou silu baterky když mas sucho vatu. Ale tim si nejsem jistej. Spis jsem si ze zacatku navykl doplnovat prubezne. Zkusit si jeden den co to asi tak vydrzi a pak kdyztak dle potreby doplnovat.
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Ne je doplňovací. Neviděl bych moc smysl v tom si jednou za den potažno za 2 dny koupit za 130 cíga nebo plastovou cartridge. Když pominu ušetření zdraví samozřejmě.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI:
    Elektronická cigareta: VooPoo V.THRU Pro Pod Kit (900mAh) (Red) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-voopoo-vthru-pro-pod-kit-900-22773

    to vypadá fajn - takže jakmile vyhulím náplň v cartridge, tak je na vyhození? Ale za ty prachy bych to mohl zkusit. Nějak jsem nenašel, jestli tam má i tlačítko na žhavení (zachytil jsem v jednom videu info, že ke konci cartridge bývá ten "tahací" systém jaksi nespolehlivý/nefunguje naplno (?)
    WAKI
    WAKI --- ---
    WAKI: Ostatne i klasickej dot aio je na tovarky a chut byla asi celkem uspokojivá, ale moc si to nepamatuju. Hned jsem objednaval pioneera do toho.
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Jestli hledáš pod tak za mě jednoznačně vopoo v.thru. Automatický potah. Hlavy 0.7, 1.2. Cartridge vydrží cca 5000 potahu. Kolegovi snad i 8000, než jí měnil. Jinak mam tenhle pod a super a pak mam dotmod dotaio v1 s pioneer dotrba a taky mohu doporučit.
    VACA
    VACA --- ---
    Ovsem teda ja se bavim pouze o “hotovejch” hlavach.
    DIY nejedu pac na to nemam cas.
    A proto nemuzu rict, jestli doporucovat diy atomizer jako prvni vec nekomu do uplnyho zacatku
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *me na to puvodne dal doporuceni wolfgar, jehoz je mozny v diskuzi vyfiltrovat. Myslim ze s jehi zkusenostma je to splidni reference.
    Ale nikomu nic neprodavam, samozrejme:)

    A sry pisu jako negramot
    VACA
    VACA --- ---
    SAKALICEK: V zasade souhlasim. Proto jsem si taky rovnou poridil mini-g a tim prezkocil experimentovani s mody.

    Nicmene ten t20 je vyjimka potvrzujici pravidlo. Ten atik je funguje vazne dobre a za me ma jedno z nejlepsich podani chuti na slukovani.
    Mam jich nekolik, jeden pouzivam na cbd liquidy, ktery ja znamo jsou docela dost drahy.. Az tak dobra tahle hlava je:)

    Ja to pouzivam jako mtl, proste slukovani a je to bez chyby.

    —-
    Od Pod systemu odrazovat nebudu nikdy sem to nemel, ale jednorauovy pody mi jdou trochu proti srsti pac se snazim bejt trochu ekofirendly. Takze vyhazovat celej pod pokazdy kdyz je prazdnej, se mi trochu prici..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: to co hledáš je "pod". Ale bohužel neporadím jakej, sám jedu motací atíky a navíc DL
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Ještě mě zaujalo, že je někde využitý jako spínač (pod)tlakový (?) senzor, takže se žhavení spouští potáhnutím (je to tak?), to se mi celkem líbí.
    B3TL
    B3TL --- ---
    SAKALICEK: 100% souhlas akorát já jsem se našel ve squonk modech
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    X: https://www.eliquidshop.cz/dicodes-dani-box-mini-mod-cerna-p7614/

    +

    Y: https://www.eliquidshop.cz/svoemesto-kayfun-lite-special-edition-24mm-rta-nite-dlc/

    A leju do toho třeba tohle..
    Příchuť Infamous Originals Gold MZ SaV 12ml
    https://www.eliquidshop.cz/prichut-infamous-originals-gold-mz-sav-12ml-p8979/

    Nemá smysl kupovat levný věci. Akorát tě to nasere. Když to protece protoze máš blbě vatu etc...

    Levnejch věci mám plnou krabici od bot. Klidně ti něco dám, protože mi to je k hovnu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam