• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *me na to puvodne dal doporuceni wolfgar, jehoz je mozny v diskuzi vyfiltrovat. Myslim ze s jehi zkusenostma je to splidni reference.
    Ale nikomu nic neprodavam, samozrejme:)

    A sry pisu jako negramot
    VACA
    VACA --- ---
    SAKALICEK: V zasade souhlasim. Proto jsem si taky rovnou poridil mini-g a tim prezkocil experimentovani s mody.

    Nicmene ten t20 je vyjimka potvrzujici pravidlo. Ten atik je funguje vazne dobre a za me ma jedno z nejlepsich podani chuti na slukovani.
    Mam jich nekolik, jeden pouzivam na cbd liquidy, ktery ja znamo jsou docela dost drahy.. Az tak dobra tahle hlava je:)

    Ja to pouzivam jako mtl, proste slukovani a je to bez chyby.

    —-
    Od Pod systemu odrazovat nebudu nikdy sem to nemel, ale jednorauovy pody mi jdou trochu proti srsti pac se snazim bejt trochu ekofirendly. Takze vyhazovat celej pod pokazdy kdyz je prazdnej, se mi trochu prici..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: to co hledáš je "pod". Ale bohužel neporadím jakej, sám jedu motací atíky a navíc DL
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Ještě mě zaujalo, že je někde využitý jako spínač (pod)tlakový (?) senzor, takže se žhavení spouští potáhnutím (je to tak?), to se mi celkem líbí.
    B3TL
    B3TL --- ---
    SAKALICEK: 100% souhlas akorát já jsem se našel ve squonk modech
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    X: https://www.eliquidshop.cz/dicodes-dani-box-mini-mod-cerna-p7614/

    +

    Y: https://www.eliquidshop.cz/svoemesto-kayfun-lite-special-edition-24mm-rta-nite-dlc/

    A leju do toho třeba tohle..
    Příchuť Infamous Originals Gold MZ SaV 12ml
    https://www.eliquidshop.cz/prichut-infamous-originals-gold-mz-sav-12ml-p8979/

    Nemá smysl kupovat levný věci. Akorát tě to nasere. Když to protece protoze máš blbě vatu etc...

    Levnejch věci mám plnou krabici od bot. Klidně ti něco dám, protože mi to je k hovnu..
    B3TL
    B3TL --- ---
    B3TL: nejcasteji kupuju toto
    vpstuff

    btw u toho innokina pisou ze to je na DL ale zase atik za 2 kila to je sranda
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: když by jsi chtěl vyzkoušet levnou cestou něco co je osvědčený na šlukování a má to solidní podání chuti. Tak mě před nějakym rokem wolfgar doporučil hlavu: https://www.vaprio.cz/produkt-innokin-prism-t20s-clearomizer-4081.html

    viz jeho vstup: [WOLFGAR @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -]
    a mohu jen potvrdit a doporučit tuhle hlavu.

    prodávaj to i v setu s baterkou: https://www.vaprio.cz/produkt-innokin-ez-watt-s-prism-kompletni-sada-1500mah-4079.html
    s tou baterkou vlastní zkušennost nemám, jako starter set to asi uplně špatný nebude. Nebo ti někdo možná doporučí nejakej lepší starter moc. A já za sebe tu T20 hlavu. Ta se nikdy nestratí, i když by pak člověk měl další nějakou lepší (já používám innokin Zlide, především proto že má větší kapacitu) tak malá t20 přijde vhod když člověk chce zkoušet další liquidy...
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    a jeste teda doplnim kdyby to nekoho zajimalo :o)
    nano mam do prace a doma mam arizer v-tower a tam mi nejvic chutna kupodivu levnej cervenej west :o)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak tak oblacky jenom s liquidem :o)
    rosti je jen pro labuzniky a jasne ze tam cpu to nejlepsi co se da u nas koupit :o)
    nj kazdej si tu svoji cesticku musi vyslapat sam :o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: však jsem psal, že to nemám v plánu :)
    VACA
    VACA --- ---
    * takze pokud ti jde spis o oblacky dymu s mene nikotinu, tak si troufam tvrdit ze by jsi u vaporizace tabaku ("rosti") moc dlouho nevydrzel...
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: ten vaporizer na bylinky e-cigaretovej liquid temer jiste neumi.

    Ja jsem pred lety s vaporizaci tabaku experimentoval. Ta chut oproti horici cigarete je hodne nekde jinde.
    Vydroleny cigarety z toho chutny moc nebyly. Je tam i spousta chemikalii v tom tabaku, ktery se chovaj jinak pri horeni, a jinak kdyz je odparujes.
    Sypanej tabak pro baleni cigaret nejakej kvalitnejsi z toho byl lepsi, ale chut oproti koureni je vazne jina..
    B3TL
    B3TL --- ---
    PRAASHEK: ten vaporizer klasickej liquid neumi a ano liquid muzes redit, ale znacku ti neporadim. Sam si kupuju vetsinou shake&vape kam jenom doleju nikotin a VG bazi.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    B3TL: ten vaporizer (co naň odkazuje Mrtvej) umí liquid stejně jako roští? Nějak se mi to nepodařilo vyzjistit.

    A ještěd k těm liquidům; nejsem žádný nikotinový obžerec, jak jsem psal, teď kouřím tak tři cíga denně (někdy víc, někdy míň, někdy vůbec), takže bych bral, kdyby to obsahovalo toho nikotinu fakt málo a radši mě to nechalo si užít víc dýmu aniž do sebe budu pchat kvanta nikotinu - i proto jsem plánoval mixovat časem vlastní koktejl, kde bude nějaká trocha vůně a trocha nikotinu. Ale prozatím si koupím nějakou lahvičku s cherry/cola příchutí a hustota asi 50/50, nikotin 3/6Mg? Máte nějaký tip na konkrétní liquid? Klidně i jinou příchuť aroma. A dal by se přípandě ten koupený jednoduše rozředit, kdyby bylo aroma moc silné?
    B3TL
    B3TL --- ---
    PRAASHEK: pokud nechces vaporizer jak ti poslal MRTVEJ, ale chces do toho lejt vodicku tak budes muset menit hlavy protoze se zaprasej-prepalej atd... nebo pojedes DIY a obcas si smotas drat do spiraly a nacpes do toho trochu organicky vaty :). Ty dve veci jak jsem poslal tak jsou v podstate jenom 1. nabij, 2. nalej, 3. vapuj, jednou za cca 14 dni vymen zhavici hlavu .... nic slozityho
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Jsem si to představoval tak, že akorát budu dolívat liquid a dobíjet přístroj :) je nějaká taková cesta?
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    jj s vodickama je opruz kdysi jsem v tom jel ale dostal sem na to nakou alergii tak sem se na to vysral :o)
    pak sem mel iqos nez sem zjistil ze je to podvod pac je to normalne napustenej liquid v papiru :o)
    tak sem koupil tohle a naprosta spokojenost dava to i dobry slupky v momente nejvetsiho odparu :o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MRTVEJ: ha, vidím "borosilikátové sklo", takže jsem se s tím sklem nemýlil!

    a už si pomalu vzpomínám proč jsem při posledním pokusu si něco pořídit nakonec nic nepořídil - tenkrát jsem vyčuměl pár video hodin na youtube a vysral jsem se na to, protože jsem z toho nepochopil, co mám chtít abych kolem toho nemusel tančit voodoo tance :)
    B3TL
    B3TL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam