• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARAKOCZKA: mě na tom hlavně zaráží, že je to asi skoro vlastnost. Vůbec nevím, jak se k tomu může prodejce postavit...
    - není náš problém - lejte do toho hustší liquid
    - ten leak ničemu nevadí
    - ???
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: ano, i to je možné, ale ptal ses co by se s tím dalo dělat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARAKOCZKA: já ti nevim

    VooPoo Vinci X2 LEAK PROBLEM SOLVED!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=OJ-ks1QXTo4


    jako fakt mě před objednáním nenapadlo googlit "voopoo vinci leak problem", zvlášť když recenze byly všechny ok.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: jak jsem už psal, pody jdou celkem mimo mně, ale ta hlava 0,3 bude na DL. Takže jestli ji vapuješ jako MTL (psal jsi, že chceš MTL, tak předpokládám, že ano), tak se přes ní nejde dost vzduchu a bude se přechlastávat a přepalovat. Potřebuješ nějakou na MTL. Druhá věc, je že je léto. Teplotou liquidy řídnou, takže se v létě většinou používají hustší. Takže bych nejdříve zkusil nějakou hlavu na MTL. Kdyby to nepomohlo, tak hustší liquid. Až pak bych předpokládal, že je ten POD blbej.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Po krásném týdnu od objednání mi přišel VooPoo Vinci X 2.

    Dal jsem doň 0,30Ohm žhavící hlavu, která byla přibalená.

    Naplnil jsem ho tímhle liquidem (je to 50/50) asi do tří čtvrtin.
    Liquid WAY to Vape Cherry 10ml-6mg | Ecigareta.eu - Elektronické cigarety a vše k vapování
    https://www.ecigareta.eu/en/e-liquidy-naplne-way-to-vape-6mg/liquid-way-to-vape-cherry-10ml-6mg/

    Hm, chutná to jak shit - jakobych si snad lízl liquidu - po pár žhaveních když oddělím tu cartridge, vidím, že uvnitř je leak jak prase. Když to vyčistím a nic nedělám, tak je to i po hodině suché. Jakmile párkrát zažhavím (stačí třeba čtyřikrát na jednu sekundu), tak to pak vždycky vypadá takhle (viz obrázek níže). Zkoušel jsem čtyřikrá (vyčistit, nechat být půl hodiny, mrknout pod hlavu (sucho), párkrát zažhavit, mrknout pod hlavu (mokro).

    Teď všude čtu, že je ten leak "normální", ale mně to normální nepřijde a budu to vracet. Nebo máte nějaký nápad, jak tomu vdechnout život, aniž by mě to odradilo od vapingu?

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PRAASHEK: Hele ja kourim tak pres tejden nic a v patek pul krabky :) Koupila jsem si ten podovej system Urwell a vydrzi mi ten liquid cca na ten patecni mejdan, baterka bych rekla vic, za asi pul roku (ted v lete uz kourim zase cigara) jsem menila hlavu myslim jen trikrat, ty liquidy jsem si koupila asi tri lahvicky a jeste mi ani jedna nedosla. Takze jestli kouris fakt malo, tak ta spotreba velka neni. Jako nebezpecny je, ze to pak clovek fakt furt taha no, hlavne jak jakoby muze skoro vsude i vevnitr. Trochu me sere ta sladka chut. Jinak jsem si oblibila tabakovy prichute treba https://www.eliquidshop.cz/e-liquid-flavormonks-tobacco-bastards-nic-salt-no-09-bourbon-10ml-20mg-10mg/ a kupuju si ty nic salt. Jako pri moji spotrebe to fakt nema cenu si sam michat
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Řikám že nevím kolik toho vykouříš za den. Ja kdyz presedal tak krabka nebyl problem. Jo asi se vyplati. Ale mam ji asi rok a v pohode to dava.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI: no dyť to sedí, pro kuřáky 1-5 cíg je ideální síla 3-6mg, což jsou ty nejslabší vody v nabídce. Nebo jsem něco přehlídl?

    Btw jak moc dostávají na prdel ty dobíjecí akumulátory? Že bych vzal radši něco s výměnou. V téhle chvíli je můj favorit tohle:

    Elektronická cigareta: VooPoo Vinci X 2 Mod Pod Kit (Carbon Fiber) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-voopoo-vinci-x-2-mod-pod-kit-24165
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Z ty nejslebsi vody nic mit nebudes. A nebude ti to vyhovovat protoze ti to neda tolik nikotinu.
    Výpočet síly e-liquidu, Jakou zvolit sílu e-liquidu | Fajncigarety
    https://www.fajncigarety.cz/vypocet-sily-e-liquidu/
    WAKI
    WAKI --- ---
    VACA: Měníš hlavu za 130kc asi a zase ti vydrzi cca 5000 potahu. A lejes si tam co ti chutna dle vyberu na shopu. Coz mi prijde veselejsi jak kupovat par prichuti jak juul.
    VACA
    VACA --- ---
    WAKI: Jj, ja jsem mel na mysli takovy ty systemy jako Juul. Tam byly jednorazovy.
    Nicmene v tomhle kdyz se ti pripali hlava, tak jde vymenit, nebo menis celej pod?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI: za dicodes jsou už dost brutální pálky na to, že nevim jistě, co chci a jestli u toho vůbec zůstanu - takže to teď kupovat nebudu.
    WAKI: na tohle myslím. A chci tam lít co nejslabší vodu
    MRTVEJ: to je nějaká tradiční otravná existence tady nebo co?
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    koukam ze z praska je srnecek :o)
    WAKI
    WAKI --- ---
    LEXXA: To je pravda. Ale to moc nechceš jeden potah a uz vis. 😂
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WAKI: ...a kdyz si nedas pozor ti to zarizeni dovoli tahat i bez liquidu
    WAKI
    WAKI --- ---
    A dej bacha ze zacatku at to nehulis furt. At se nepredavkujes nikotinem. V lepsim pripade se po…. Hodne to svadi. Cigo tipnes a das si dalsi za chvili. Zadny zarizeni tohle neumi a dovoli ti kourit furt. Dokud mas liquid.
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ty 3 ml si myslim ze je dostacujici minimalne na den. Ucite si spocitaj kolik vykouris cigeret a mrkni na tabulku na netu kolik to odpovida mg nikotinu namichane v bazi a tim zacni. Kup si par lahvicek hotovyho 10ml a uvidis jestli ti to bude stacit. Ja takhle zacinal taky. A postupne snizoval davku az jsem byl nekurak vcetne vapa. Ale prislo 2 dite a jsem zpet na pyro a znovu se dostavam do vapovani. Ale nemuzu se dokopat. 😂
    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Z tim zkusenosti nemam. Ale je to taky vopoo takze by to mohlo byt podobny. Kdyz chces mit neco vychytany. Tak si kup dicodes + dwarf mtl. 😂 za mě zkušenost je taková, že ten w.thru je celkem dobrej v podání chuti. Mrkni na YouTube tam si zadej mike godwin A ten dělá recenze na tyto zařízení plus samozřejmě na high end. Ten by ti mohl pomoci víc s výběrem, nebo minimálně v tvojich favoritech.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //podotýkám, že přímo do plic tahat nebudu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAKI:

    tohle má možnost jak žhavení tlačítkem, tak potáhnutím. Nevím, jestli ten 6,5ml objem je výhoda a jestli nemám radši vzít ten původní. To jsem ale otravnej, co? Stejně nakonec skončím jako sběratel, pokud mě to vapování bude bavit, ale proč nezačít rovnou něčím vychytaným?

    Elektronická cigareta: VooPoo Vinci 2 Mod Pod Kit (1500mAh) (Carbon Fiber) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-voopoo-vinci-2-mod-pod-kit-1-24185
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam