• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZVIRATKO: eh.... proč by neměla ? https://aramaxvape.com/cz/power.html Jako že by ta firma založila svoji strategii na tom, že zákazníkům lže ? Po zkušenostech s tou baterkou si fakt nemyslím že by tu kapacitu neměla.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PNXNTDD: tak si kup malou power banku

    kazdopadne kolik mAh ma baterka je primo umerny velikosti. Jestli to cos posilal ma 5000 mAh tak to priletlo z daleke budoucnosti
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZVIRATKO: Problém je, že to všechno má max 3000 mAh a to je prostě k ničemu.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ahoj, neznáte někdo podobnou cigaretu jako je tohle ? Tzn jednoduchá věc s velkou kapacitou baterie (5000mAh plus) a tvaru trubky https://www.ecigarko.cz/p/aramax-power-5000mah-zlata-1ks

    jejich prodej už bohužel skončil....

    Po deseti letech vapování a nespočet gripech s mnoha možnostmi nastavení všeho možného jsem dospěl k tomu, že jediný co potřebuju je, si potáhnout a nic víc neřešit, mít velkou kapacitu baterie a netahat s sebou cihlu 5x10 cm+ a podobně. Už delší dobu vape scénu nesleduju tak pokud víte o něčem podobným budu rád za doporučení.

    WAKI
    WAKI --- ---
    PRAASHEK: Na mtl od 0.7 a vic. 1.2 … me treba vetsinou sedi ta 0.7. Klidne objednej vice druhu s odporem. At mas co na vyzkouseni.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PAPRIKANA: vetsinou je ta plna chut dana spis vysokym obsahem nikotinu (ale ty cos konkretne psala neznam)
    PAPRIKANA
    PAPRIKANA --- ---
    Zdravim všechny, zkoušeli jste někdo jednorázové e-cigarety (Moti piin, elf bar etc..?) Baví mě jejich plná chuť, má někdo typ na liquid/příchuť která by se jim přiblížila? Je to plná ovocná chuť, lehce chladivá.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: ano, třeba. Možná to bude na hovno, ale třeba ti sedne a nebudeš muset shánět něco jiného.

    Vzhledem k tomu, že mají stejné značení, tak bych řekl, že žádný. Měly by to být stejné hlavy.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARAKOCZKA: no já zjišťuju, že je pro mě DL nepohodlné a únavné. Prostě si potřebuju dát normálního šluka. Takže na MTL mám zkusit třeba 1,2Ohm?

    VOOPOO PnP - TR1 - 1,2ohm - MTL- žhavící hlava | ecigareta.eu
    https://www.ecigareta.eu/en/zhavici-hlavy-voopoo-pnp/voopoo-pnp-tr1-1-2ohm-mtl-zhavici-hlava-2/

    nebo

    VOOPOO PnP - TR1 žhavicí hlava 1,2ohm | ecigareta.eu
    https://www.ecigareta.eu/en/zhavici-hlavy-voopoo-pnp/voopoo-pnp-tr1-zhavici-hlava-1-2ohm/

    //btw jaký je v těch dvou rozdíl?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PRAASHEK: 🤷 100 lidí 100 chutí. Přijde mi jednodušší zkusit za kilo hlavu, než se hned hnát do jiného módu.

    Já si třeba myslím, že doporučovat někomu konkrétní zařízení je kravina, protože každému sedne něco jiného a co funguje mne nemusí fungovat tobě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARAKOCZKA: tak nějak jsem podle několika recenzí usoudil, že to na MTL nebude moc dobré
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Ehm. Když se kouknu na popis výrobku: "Cartridge je kompatibilní s celou rodinou žhavících tělísek z řady PnP."
    takže:
    Voopoo PnP ignition heads | ecigareta.eu
    https://www.ecigareta.eu/en/zhavici-hlavy-voopoo-pnp/
    a jsou tam jak DL tak MTL hlavy
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BDOWN: jj, tuhle jsem ještě před před vložením mírně zakápnul liquidem a pak nechal celkem dlouho odpočívat po naplnění. Liquid mám 50/50

    VACA: však jedu DL, z tohohle přístroje MTL myslim neudělám ani náhodou :)
    VACA: za tipy dík, mrknu na to
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: já MTL už ani neumim, ikdyž se snažim :) ale řikám, pokud neni problém v tý hlavě, tak pak je problém v nastavení výkonu nebo ti tam jde málo vzduchu, bud to chce víc tahat, nebo snížit výkon, najít sweat spot. Ale takhle přes net je těžký pomáhat, těch problémů tam může bejt milion, od liquidu (nikde jsem tam nenašel poměr pg/vg) od techniky tahání, po nastavení, plnění atd. Když budeš dávat novou hlavu, tak jí nech nákou chvíli nasáknout, než budeš vapovat.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Pokud konfekcni hlavu na mtl, tak za me typy:
    Innokin Zlide, pripadne Nautilus, a nebo uz zminena t20.

    Vubec bych to neodsuzoval kvuli tomu ze to nestoji sest tisic, jsou bezproblemovy, bezudrzbovy maj dobry podani chuti, dobrej potah, bezstarostnej provoz.
    (Nejsem jima sponzorovanej:)

    A ktomu nejakej mod (grip s baterii) s adekvatnim zavitem a nejakou moznosti power managamentu.

    Toliko za me s nejlepsim moznym svedomim:)
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Jj to mi prijde vlastne docela malo.
    Ja pouzivam 0,8 na 17~18W

    Osobne si myslim ze s nizsim odporem hrozi ze bude mlha jeste vic horka.

    Pocitove mi prijde ze takhle nizky odpory jsou spis na DL, a na slukovani kdy vzduch skrz to proudi pomaleji se hodi spis odpor vyssi.
    Da se do toho tvyho setupu sehnat neco s odporem spis tak 0,6 a vice?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BDOWN: jsem tu první den. Zkusím pak hlavu s menším odporem. A stejně si pořídím stroj na MTL :)

    Nějaké tipy?
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: praskání je moc liquidu na spirálce, syčení je zas málo, zkusil bych jinou hlavu, jestli je to moc teplý, tak to chce víc otevřít vzduch, pokud to nejde, tak je nákej problém v tý hlavě. Jestli to syčí, zkusil bych kápnout trochu liquidu přímo na spirálku, třeba se to rozjede. Btw neni nic hnusnějšího než dry hit z meshe, každej dry hit je hnus, ale tohle je ještě o lvl jinde.
    Jinak tu popisuješ moje první zkušenosti s těmahle kupovanejma hlavama, tak jsem se nato vysral a naučil se to motat sám se svym drátem a mám od tech šmejdů klid. Ale taky to chvíli trvalo, než jsem si to vychytal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: teď je tam 0,3Ohm a v balení byla ještěd 0,15, kterou tam dám hned, jak dohulím tuhle várku liquidu - třeba to bude přívětivější.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam