• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LOFEEK42:
    SAKALICEK: STL? Taky mi tu jeden leží na stole kousek od tiskárny.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LOFEEK42: Já to tisknul z karbonovyho vlákna a konečně to drží..
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    SAKALICEK: tak tiskárna v kanclu se osvědčila :).. díky!
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LOFEEK42: 3D tisk. Opravil jsem takhle dvířka paranolmalu. Pokud je to "standardni" problém, bude to už nakresleny.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LOFEEK42: dvouslozkovy lepidlo jedine... plastovej kus fakt nesezenes
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    ZDravím, nevíte někdo prosím, kde by se dal sehnat tenhle plastovej kus na geekvape? Lepidlo fungovalo jen chvíli...

    HERODES
    HERODES --- ---
    PNXNTDD: Hledal jsem úplně ze stejných důvodů, zatím jsem pořídil Vaporesso Sky Solo Plus Kit (3000mAh), což je sice menší a slabší, ale zatím Aramaxu asi nejblíže. Mraky pěkný, protékání minimální.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: za me teda nic salt chut ma.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DAVEX: nic salt zadnou chut nema, teda jak ktery - ted jsem mel nejaky uplne oranzovy, a chut byla nahorkla, ale typicky to nechutna nijak.

    Nicmene, cim vic nikotinu, tim "mocnejsi" je chut cehokoliv - mozek proste rekne "jo tohle je dobry" protoze ho clovek zfetuje tim nikotinem :) proto i do svych "nic-free" liquidu tam vzdycky aspon kapku, jinak to nechutna.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DAVEX: ja mam doma právě tunu liquidu uz hotovych, i tunu prichuti k namíchání, takze ted kdyz jsem zacal s nikotinem, hledam jen s cim spravnym to smichat, protoze kupovat ty jednorazovky, kdyz mam tolik penez nacpanych jak v liquidech tak v pristrojich by bylo hloupy. každopádně diky, ten mentol bude asi klicovej.
    DAVEX
    DAVEX --- ---
    BRKODLAK: Tady se dá koupit jen liquid, jestli máš kontakt v UK. https://www.vapersonline.co.uk/bar-juice-mr-blue-p2020
    DAVEX
    DAVEX --- ---
    BRKODLAK: nic salt má svojí specifickou chuť. když smícháš s mentolem, tak se to schová a pak tam lupneš nějakou borůvku a máš to :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DAVEX: nic salt si kupuju i normalne, ale bez prichuti.jakoze uz je ten mentol primo v tom nic saltu, jo?
    DAVEX
    DAVEX --- ---
    BRKODLAK: NIC Salt maskovaná za mentol. Elfbar má 20mg/ml nebo se dají koupit i 50mg/ml, ale to už je hodně silný.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZERO: právě by me zajimalo jak dosahnout tak luxusni chuti pri takové síle. dam si pár prásků a motá se mi hlava.
    ZERO
    ZERO --- ---
    BRKODLAK: par prasku sem si daval, chut celkem fajn.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    nevíte někdo kde sehnat tohle?
    PEG 400 - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/PEG_400
    potřebuju jen pár mililitrů, ale v nehorším objednám celou lahvičku někde z amazonu, tak pak případně věnuju zbytek
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    btw co rikate na ty jednorazovky elfbar, kdyz pomineme jak moc je to neekologicky.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZVIRATKO: Btw, ono to z obrazku mozna klame, ale je to celkem masivní a objemove to odpovídá dvou klasickým článkům. Rozhodně to není malej vape pen, ale tím že je to válec je to celkem skladný.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZVIRATKO: eh.... proč by neměla ? https://aramaxvape.com/cz/power.html Jako že by ta firma založila svoji strategii na tom, že zákazníkům lže ? Po zkušenostech s tou baterkou si fakt nemyslím že by tu kapacitu neměla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam